Skocz do zawartości

Obniżka cen na produkty PB w ESSA - warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w sklepie ESSA nastąpiła obniżka cen na sporo sprzętu CA.

Przykłady:

S6C         230PLN => 160PLN

L-60Cx    360 => 230

2XL-60C ~500 => 335

Warto pokusić się o zakup któregoś zestawu po obniżce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są ceny z Allegro z doliczoną przesyłką gdyby ktoś nie zauważył, czyli za tyle można mieć zestaw w domu   :kwasny:

Mówiąc prościej chciałbym wiedzieć czy np. L-60Cx są warte obecnej ceny, a jeśli nie to co lepszego można kupić za taką kwotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESSA za długo trzymała tak wysoka cenę jak np, u-dim el comp 6 które ponad rok temu udało mi się kupić za 300zl , a później cena wzrosła do 360 zl a teraz proszę . . . promocja

Ceny PB tez poleciały strasznie ,człowiek zapłacił jak za zborze a teraz co ? Promocja -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc najlepiej sie odezwać do osób co ma, lub porównywało z czymś innym ten zestaw. 

 

ESSA za długo trzymała tak wysoka cenę 

o niestety prawda. Znalezienie takiego zestawu w innych portalach. Teraz cena bardziej sie dostosowała do innych "norm"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się coś wysaje, że Essa wyprzedaje Powerbass-a gdyż nie będzie już dystrybuować tej firmy.

 

Co do cen - oczywiście, że warto - np. dla kogoś kto szuka budżetowego przodu zestaw S-6C to barzo dobra cena - no i z pewnego źródła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslę, że Helix Blue to nawet pod przeciętnym radyjkiem może sobie hulać a 6-SC to już raczej powinien mieć trochę więcej mocy.

Tak po mojemu - gdybym robił zestaw do samochodu dla żonki to bym wsadził Helixa pod radyjkiem, za to dla kumpla który lubi przyłoić czasem to Powerbass. Oprócz łojenia też coś potrafi zagrać ten zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pod wzmaka - pytanie też jakiego ? to bez wnikania w niuanse dźwiękowe brałbym Powerbass - poza tym miałbyś nowy sprzęt a w przypadku głośników to duża zaleta. W razie problemów z zestrojeniem zawsze można zgłosić się do kogoś brdziej obeznanego i lekko zmodyfikować zwrotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lub po prostu wszyscy olali esse ,w podzięce za wysokie ceny

 

Żle bo za drogo mieli...

 

 

Żeby nagle robić promocje nawet do 50% ?

 

Żle bo nagle cena stała się atrakcyjna i spadła o połowę.... :/

 

Jakie to Polskie... Najlepiej jak dadzą za darmo i z montażem... Aha i jeszcze auto zastępcze na czas montażu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem S6C ba nawet miałem u siebie :)

Słuchałem L6C w samochodzie w którym często gościłem :)

Za te ceny warto przez duże W!

 

To może zrobisz szczerą nie komercyjną ocenę zestawu w porównaniu do ceny. Ułatwiło by to innym kupcom ocenę wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...