Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To chyba trafiam tak, bo nie dalej jak w poniedziałek byłem i żel do prania trafiłem w promocji, a pani przy kasie stwierdziła że karta visa z polski u nich nie działa. Wyprawa do bankomatu i abarot w kolejce ... Będę miał co wnuka opowiadać ... jakie to czasy były :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, dadzą Ci czas na wszystko, byle byś miał co zmieniac i rozkręcać. Są normalni. Ja kiedyś miałem za duży bezpiecznik, to mi sędzia powiedział abym sobie zmienił na mniejszy, a jak nie mam to mam podejść do stolika sędzowsko/organizacyjnego to mi dadzą. Gdy sobie go zamienie to mam go zawołać to dopiero oceni. Płatność gotówką przy rejestracji u sędziego 10E. Brotsien mit stejk 2E. Jak masz 20E to przeżyjesz caly dzień i na start Ci wystarczy ;-) Dostę do prądu jest dla wszystkich i nikt nikomu po chamsku/polsku nie odłącza ładoarki. Warto mieć swój przedłużacz z uniwersalnymi wtyczkami na 220V (czasem można przerobić scyzorykiem). Atmosfera fajna. Dogadasz się bez problemu po angielsku i faszystowsku. Warto wziąść 10-15E więcej, można u sędziego kupić sobie ori płytę AYA oraz nie dystrybuowaną normalnie płytą AYA sędziowską. Też bym się przejechał ale wyjątkowo termin mi nie leży. Jak masz jakieś pytania to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba trafiam tak, bo nie dalej jak w poniedziałek byłem i żel do prania trafiłem w promocji, a pani przy kasie stwierdziła że karta visa z polski u nich nie działa. Wyprawa do bankomatu i abarot w kolejce ... Będę miał co wnuka opowiadać ... jakie to czasy były :hyhy:

Kiedyś honorowali tylko maestro i eccarte. Teraz napewno od ponad roku zwykłym Polskim mastercardem płace i vise chyba tez mam jakaś. I żadna nigdy nie miałem problemu zapłacić. To samo w Holandii.

 

I to nie jeden sklep a różne w całych Niemczech. . 2-3 razy w tygodniu.

 

 

Widocznie trafiłeś na jakiś zacofany sklep lub kasjerkę :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podnietę złapałeś :hyhy: Spokojnie imprez jest u nich sporo. Ogarnę się to możemy gdzieś wyskoczyć. Właśnie, co do sędziego to miał ucho i wybadał ci że masz 10 cali, a nie dwanaście i dlatego na niski marudził :wink:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 10 cali, a nie dwanaście i dlatego na niski marudził

Ale mam asa w rękawie dls ur10 w razie co im zapakuje :)

Spokojnie imprez jest u nich sporo. Ogarnę się to możemy gdzieś wyskoczyć

Teraz jest w miarę blisko ,  wszystkie inne są dalej dlatego chciałem spróbować na Fischera miejsc w amatorach 3 way brak a tu załapałem się na ostatnie będzie ciekawie . Co się wszyscy napalili na tego 3 way żeby miejsc nie było na 4 imprezy do przodu :(

Spinaj gacie i jedziemy 10 :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...