Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodziło mu o jakość, czy ilość, tylko stwierdził że mógłby być bardziej charakterny. Czyli widziałby 12 cali 

 

Jak juz nie ma miejsc to po co pojadę ??? (zbierać wejściówki na 2 :rotfl:  )

 

Tylko nie zapomnij o kluczach co by fotel wykręcić i usadowić wysokiego na tylnej kanapie  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale mam asa w rękawie dls ur10 w razie co im zapakuje :)

Teraz jest w miarę blisko , wszystkie inne są dalej dlatego chciałem spróbować na Fischera miejsc w amatorach 3 way brak a tu załapałem się na ostatnie będzie ciekawie . Co się wszyscy napalili na tego 3 way żeby miejsc nie było na 4 imprezy do przodu :(

Spinaj gacie i jedziemy 10 :)

Czyżby było słynne niemieckie "zu wenig Bass" ? :) Beta Ten niemaszkom sie nie podobała? [emoji14]

 

A bez odtwarzacza CD można startować? Bo u mnie tera only ju-es-bi i Flac lub Alac z iPoda.

Doczytałem, ze dorobiony Digitalausgang wyceniaja na 100 ojro, ale o USB nic nie znalazłem w regulaminie.

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko przecież ja mam modzone radio - wymieniony kwarc i dorobione USB z tyłu. I jeszcze modzony wzmak....

Mógłbym se dla jaj wystartować w jakimś Profi albo Outlaw co najwyżej [emoji14]

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pokaz Ty mi radio, które potrafi odtworzyć iPoda i wysłać cyfre z niego bez zmian do proca?

Ja muzyki słucham właśnie dość sporo i międlenie płytami znudziło mi już dawno...

Baaaardzo dawno... :D

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy....

Widziałem ostatnio jak 3 latek próbował powiększyć palcami zdjęcie papierowe... :D

A mój 5-letni syn próbował przewijac ostatnio fotki paluchem na moim kilkuletnim lapku. ..

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój syn jeszcze nie mówił, a wiedział jak odblokować żony tel ... , ale jak tylko idę do garażu coś grzebać to na krok nie odejdzie. Najlepsze jednak jest  jak kręcę gałką z nim na kolanach to  umie palcem pokazać gdzie stoi pani i gdzie jest gitara, innych instrumentów jeszcze nie zna, ale cały czas staram się aby kontakt miał z każdym  na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja jak waliłem w tetrę to przy dźwiękach sony i mi zostało. Oglądałem kiedyś program o czekoladzie i angielska jest inna od szwajcarskiej i niemieckiej. Zrobili test na ludziach i anglikom smakowała ich inne nie, Niemcom ich itd. Wnioski były takie że od małego kształtuje sie smak i gusta i człowiek uczy się że czekolada smakuje tak, a nie inaczej wraz z nabywaniem umiejętności mówienia  i nazewnictwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do niedzieli myślę podejmę decyzje o wyjeździe. Do tego czasu przesłucham co mam przesłuchać i będę wiedział, czy dam radę coś ugrać lepiej, mocniej, więcej ... :wink2:

 

Tylko warto pomyśleć dalej że wyjazd jeszcze  tylko 10.6 moze nie zapewnic miejsca w finale. Jak widać sporo jest zawodników i jeszcze 7 imprez zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...