Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, dzięki również. Ja dopiero do domku dotarłem. Było bardzo przyjemnie. I w końcu nadarzyła się okazja posłuchania czegoś nowego w różnych aplikacjach. Wiadomo czas gonił i nie zdążyło się wszystkiego ogarnąć, ale jak na pierwszy raz dla mnie rewelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i dotarłem do domku. Tym razem zdjęć po drodze nie było :wink: zreszta nawet jakby stały to i tak przez Gazownika :padam: by mnie nie złapały bo tak pokrecił galkami w moim systemie ze jechałem powolutku jak zaczarowany, zasluchany w nowe brzmienie autka :hurra: Jeszcze raz dzieki :zdrowko: Wogóle było miło i sympatycznie.

Tym razem prócz stałych bywalców dotarli też michallll i wladyslaw_w908 - miło było poznać :)

Mi rownież było miło było poznać :) czyżbym awansował na stałego bywalca :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, drugi raz byłeś ale jakoś tak Cię odbieram :)

 

 

bo tak pokrecił galkami

Nawet nie wiesz ile go to kosztowało... sam z resztą widziałeś ten jego taniec węża :D

 

 

Wybaczcie ze nie dotarlem ale nie dalem rady, do roboty musialem wpasc bo cos sie siec wysypala na plecki - okazalo sie ze bezpiecznik spadl :(

No co Ty... przecież będą następne spoty a robota pierwsza jest, czasami nawet w niedzielę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie dziwna sytuacja się pojawiła... po spocie dotarłem do Panny, wyciągnąłem panel na 3 godziny... wracam do auta by jechać do domu, wkładam panel ciemno.. odpalam power... ciemno! Myślę kuuuuuuurvasz co znowu?! niestety przejechałem w ciszy do chaty, dziś rano odpalam furę, radio działa :> WTF?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. ale dziwne jest to że wczoraj ruszałem panelem i nic przejechałem 50 km w ciszy do domu w garażu nic... dziś rano wchodzę odpalam i działa
trzeba będzie ogarnąć temat bo jak mi gdzieś na mieście odmówi posłuszeństwa i nie wypluje panela to będzie klops...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ok. ale dziwne jest to że wczoraj ruszałem panelem i nic przejechałem 50 km w ciszy do domu w garażu nic... dziś rano wchodzę odpalam i działa
trzeba będzie ogarnąć temat bo jak mi gdzieś na mieście odmówi posłuszeństwa i nie wypluje panela to będzie klops...

Stawiam na styki w windzie. Zobacz na otwartej windzie bez panela czy banana nie dostała co powoduje odsunięcie styków od panela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lksgrzegorz żony nie musisz brać . . . :)

nie stety żona jest tak chora ze jej samej nie mozna zostawic. Z tego co czytam bylo ciekawie ;) Ja na szczescie juz swoje wypociny prawie koncze i mysle ze nastepny spot sie pojawie. Nie bede tu robic OT opisze pierwsze swoje wrazenia w swoim temacie. Pozdrowionka dla spotowiczów z łodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupe w dizlu na panienki? Nie, to nie może być prawda :P

 

 

 

Stawiam na styki w windzie.

 

x2 

 

U mnie wystarczyło przeczyścić spirytem. Styki oczywiście :D

Jak wyczyścisz to zadbaj, żeby dobrze wyschły, bo przy aktualnej wilgotności w powietrzu nie będzie to łatwe.

A najlepiej to zmień radio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Już wiem po co Ci coupe'tka... Przyjedzie na gościnne występy i tyle go widzieli, rozumiem dlaczego więc wolisz ciągle za granicą siedzieć. Gucio zapylacz... :rotfl::wink2:

 

nie da rady szefie, ja sprzedany zawsze jestem jednej pani mojego serca :P nie uprawiam poligamii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...