Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

No i jak teraz gra po kręceniu gałkami ? Trochę lepiej ?

 

 

Dla sprostowania :Dla mnie lepiej na tyle co można było ogarnąć na miękko , czyli tylko z przycisków. Natomiast generalnie miałem na myśli jak po dalszym osłuchaniu systemu.

 

Po dwóch tygodniach odnoszę wrażenie że zaczyna się ocieplać,no i powoli przyzwyczajam się do nowej sceny. W zwrotce i wzmakach na razie nic nie kręciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Helsin które foty ? Te które ostatnie były przerzucone na Twojego lapka ?

 

Hellsin :P Znasz mnie tyle czasu a się nie naumiał :P

Te, które miałeś opisać według tego co chcesz wrzucić :P

 

Jeśli o te chodzi to są posegregowane tylko wysłać nie mam kiedy numerów fotek na Twoje PW

 

bo się za dużo opie*** ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po spocie :)

Goście tym razem byli, prawie jak z zagranicy :)aeron i Przemcio nas nawiedzili na spocie - serdeczne dzięki żeście przybyli.  aeron nawet ze specjalna limitowaną składanką przygotowaną na spota, a Przemcio z macromami - będzie z nich pociecha. A pozostałe auta grają lepiej i gorzej... czyli tak jak zwykle :)

I jeszcze fotki specjalne :

post-4056-0-29949700-1358715494_thumb.jpg

post-4056-0-70636400-1358715506_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w domku już. Trasa szybko minęła.

 

Dzięki wielkie wszystkim za super spota. I miłe przyjęcie :hurra: Kolejne super autka odsluchanie. Powoli zaczyna mi świtać co chce i w którą stronę iść. "Gazownik" - odsluchalem sobie w powrotnej drodze twoją płytkę i :mur1: już wiem o co ci chodziło z tą kotarą i panelami podlogowymi we flamenco :rotfl: widziałem dziś przez chwile "króliczka", co prawda uciekł ale chyba wiem +/- w którą stronę :rotfl: "Sinoff" & "Gazownik" -- :padam: Do następnego. Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


teraz tylko chęci i samozaparcie potrzebne :rotfl:

Tych to myślę że masz akurat pod dostatkiem, zimowa pora i czas zdecydowanie skuteczniej psuje szyki niestety :)


Do tych 3,5 litrów żywicy znalazłem jeszcze prawie litr żelkotu, kilka gradacji maty i rowingu więc powinno styknąc

Przy 8" może wystarczyć, przy 10" już gorzej, przez grubość ścianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...