Skocz do zawartości

bentley w e34 -zabudowa drzwi 3 wey


gibki77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam zamiar zainstalowac zestaw golosnikow z Bentley Continental GT 

bedzie to trzy drozny zestaw-wysokie tony jedwabna kopolka srednie 10cm i 6/9 basowce 

basowce i sredniaki w dzrzwi tweetery narazie w fabrycznych miejscach ale mysle o slopkach docelowo

no wiadomo na wzmacniaczu betleya bede probowal ale nie wiem czy dam rade ;)jak by co to mam koncowke  soundwave bo 800 jak by nie wyszlo z orginalnym ampem

w dzwiach mam juz otwory i wstepnie przyciete panele mdf

po niedzieli dodam fotki :)

 

post-11632-0-72746900-1362858881_thumb.jpg

post-11632-0-42847200-1362859061_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nawet w furze za grube dolary sprzęt wygląda jak seria w moim byłym nissanie z '95 ... Ten basowy jest jakiś pordzewiały/przypalony na koszu ? Wiele chyba oczekujesz od tego zestawu, moim zdaniem na wasze instalacje, to się ten temat nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie kosz trosze przyrdzewial w jednym z glosnikow ale tylko po wieszku-mysle ze czysczonko zalatwi temat-te glosniki to nie jest byle co-mam benteya na warsztacie i slyszalem jak to gra-na prawde spoko -nie mowie ze to jest hi end ale bardzo wysokie hi fi-zawieszenie tych glosnikow jest solidne -powinny pompowac bass a jezeli chodzi o srednice to naprawde daje rade z szybkoscia  a wysokie jak mazenie-wyszystko i bedzie szlo z NAKAMICHI no i zobaczymy ktory amp lepszy na soundwave jescze nie slyszalem tych glosnikow no bentleyoskim graja bardzo miekko i bardzo bardzo przejzyscie i dotego nic nie drazni ucha -wokale wyraziste-jak sluchalem Lamba to oszalalem 



Z CONTINENTALA GT  WIEM WIEM zalkadali tam tez NAIM ale ten moj to niestety nie naym :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po za ty ktos tu sugeruje ze 6/9 nie zagra w bentleyu sa w drzwiach a obok srednica i gra spoko-kiedys mialem jbl 40 cm w bagarzniku i dawal rade i powiem wam sluchalem bentleya i tam zaden sub nie jest potrzebny -wiadomo niektorzy lubia ja flaki sie trzesa ale dobra muzyka gra jak ja widzac a nie czuc-scena w bentleyu jest bardzo wyrazista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowokacja dobre-moj szef tez mowi ze jestem szalony-mowi zmien auto a nie klosniki-ale moja bmka jest spok -a teraz nedzie muza spok-dodam wiecej zdjec w poniedzialek i te nawet bentleya jak oni to zrobili -



odnosnie podzialu pasma to nie musze bo orginal amp ma to w sobie juz i kazdy kabel idzie osobno-ale w instaklacji orgi jest can i mam nadzieje ze bedzie smigal bez niej a jak nie to bede kombinowal ze zwrotnicami -moze jakies propozycje na podzial?ja mysle o takim 

  • Frequency ranges (Woofer / Midrange / Tweeter): 20Hz-800Hz / 700Hz-4KHz / 5KHz-20KHz


ale tez mysle ze ciezko bedzie dobrac zwrotnice do tych glosnikow bez pomiarow-ja tak dobrze nie znam sie na pomiarach glosnikow wiec mysle tez o actiwnej zwrotnicy zeby doregolowac ewentualnie podzial pasma



rozne zeczy juz instalowalem w moich bmkach ale ten projet bedzie najbardziej zaawansowany :)bosse tez juz mialem ale powiem wam ze dzwiek bosse nie wiele ma wspolnego z zeczywistym dzwiekiem-jakis taki nienaturalny i niespokojny byl-



http://www.naimaudio.com/sites/default/files/products/images/gt-speed_new1.jpg



wlasnie z takiego grata sa te glosniki i amp :)



rozebralem takiego i zlozylem w widzialem ta instalacje orgi i calkiem sensownie zrobiona do kazdego glosnika kabelki 2,5 na calkiem osobnym zasilaniu i 40A bezpiecznik na ampie -na pewno bedzie spoko gralo jedynie martwie sie o wykonczenie tapicerki ale mysle intensywnie nad bryla boczkow-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda roboty..... sluchalem muzy np w roys roysie i szczerze to takie granie przykladowo focal k2 + radio ze swiatelkiem + procek wciaga to nosem ;)

 

Znajomy ostatnio chcial sie pochwalic w jaguarze XJL z 2012 roku graniem i srednio mu wyszlo hehe to ze jest drogie auto nie znaczy ze granie bedzie jakies mega kozackie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie ze to mega kozackie -mam to jako pelna darmowka a do tego slyszalem jak gra i jest calkiem przyzwoicie -top hi fi mi wystarczy-mysle ze te car adio za 3 kola nie bedzie gralo lepiej-dlatego to robie 



od razu na starcie szukaj radia z aktywka, nie masz pojecia o podziale pasywm

 

moje nakamichi da rade a zwrotnice zrobimy albo kupimy jak bedzie trzeba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja nie mowie ze to mega kozackie -mam to jako pelna darmowka a do tego slyszalem jak gra i jest calkiem przyzwoicie -top hi fi mi wystarczy-mysle ze te car adio za 3 kola nie bedzie gralo lepiej-dlatego to robie

 

Zrobisz podlaczysz posluchasz i wtedy wyciagniesz wnioski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz za darmo to fakt - głupio by było nie spróbować, zrób tylko porządnie furtki pod względem wygluszenia żeby stworzyć dobre warunki dla przetworników i żebyś nie musiał poprawiać pózniej :wink:

 

A jeśli efekt cie nie zadowoli to najwyżej pózniej będziesz kombinował :D żaden problem z jajek przejść na okrąglaki - to tylko kwestia dystansu i wykończenia - a darowanemu koniowi sie ............ :wink:

 

A teraz dzialaj, rób dużo szczegółowych fotek to temat w instalacjach będzie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak dzis troszke podlubalem-dystanse zamontowane i lekko prysniete-mialem fotke juz z glosnikami ale mi gdzies uciekla-beda jutro 

no i jutro kabelki mysle juz beda :)



a o to fotki :) 



no i wiadomo wygluszenie-mysle o tem wielkim otworze montazowym czo by go jakos moze wypelnic blaszka albo mdf nie jestem do konca przekonany czy sama mata da rade na taka wielka dzure-jakies propozycje ?

post-11632-0-25767300-1362941538_thumb.jpg

post-11632-0-34903500-1362941553_thumb.jpg

post-11632-0-99500000-1362941572_thumb.jpg

post-11632-0-90027600-1362941605_thumb.jpg

post-11632-0-98623500-1362941641_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...