Skocz do zawartości

Kopiące woofery do komory 2.3L


grissley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To ja wtrące swoje trzy grosze :) Moje komory mają też około 4,5l (dokładnie nie mierzyłem) i siedzą w nich od długiego czasu....(werble  :wink2: ) peiyingi z zestawu AT620CG  :super:  Kopie to jak jasna cholera ale i brzmi całkiem przyzwoicie o czym przekonało się już kilku forumowiczów na spotach :) Co prawda grają u mnie w trzech drogach więc nie wiem jak by wypadły w dwóch. Dzisiaj z ciekawości włożyłem do paneli ameliniowe Eltax'y z domowych kolumn i...myślę że na jakiś czas zostaną w aucie :) minimalnie mniej kicka ale brzmieniowo jest bardzo ciekawie a z tego co pamiętam to można je było kiedyś kupić za 40zł/szt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Komora w międzyczasie zwiększyła się do 4.5L. Przy czym przeczy wszelkim zasadom poprawnego konstruowania komór - niekształtne toto i z przewężeniem po środku, ale bez wywalenia kieszeni i rezygnacji z funkcjonalności inaczej się nie da... Wstawiłem Infinity Kappa 6.1 - brzmi dobrze, ale za cholerę nie kopie :( Dr Lukasz jeszcze będzie reanimował truchło (jak się uda zgrać terminami), ale może w międzyczasie ktoś jeszcze podsufluje namiar na jakieś nieznane mi dotąd panaceum :/

 

Oj pamięć zawodzi , juz rok temu rozmawialiśmy o tym.

Do takich komór  użyj głośników z tej samej serii 5.1 .  Zadowala się znacznie mniejsza objętością niz 6.1 , a powierzchnia membrany dzięki specjalnej konstrukcji nie zmniejsza się tak drastycznie jak w innych 13tkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

To ja wtrące swoje trzy grosze :) Moje komory mają też około 4,5l (dokładnie nie mierzyłem) i siedzą w nich od długiego czasu....(werble :wink2: ) peiyingi z zestawu AT620CG :super: Kopie to jak jasna cholera ale i brzmi całkiem przyzwoicie o czym przekonało się już kilku forumowiczów na spotach :) Co prawda grają u mnie w trzech drogach więc nie wiem jak by wypadły w dwóch. Dzisiaj z ciekawości włożyłem do paneli ameliniowe Eltax'y z domowych kolumn i...myślę że na jakiś czas zostaną w aucie :) minimalnie mniej kicka ale brzmieniowo jest bardzo ciekawie a z tego co pamiętam to można je było kiedyś kupić za 40zł/szt. :)

Złota łopata...

 

Masz zdjęcia tych eltaxów? Może bym coś upolował ;)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...