Skocz do zawartości

Zamiana dego up 2,5t na tec ls 29 neo


stinger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Skoro opinię opieram na dwóch odsłuchach u Ciebie i siebie, to weryfikuję, nie lubię ich na 50 % :D

Polecam Ci natomiast posłuchać przy pierwszej lepszej okazji co wyprawia GMS u Adama na pierwszym lepszym spocie. Naprawdę jestem pod wrażeniem co głośniczki za 250 zł para/nowe, grają, możesz się zaskoczyć pozytywnie. :)

 

Na pewno tak zrobię przy najbliższej okazji, a mam nadzieję że niebawem to nastąpi i Twoją furę też będzie można odsłuchać...którąkolwiek furę... oby tylko można było usiąść w niej w fotelu,a nie na skrzyni narzędziowej czy wiadrze...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to SWANS, ta sama półka cenowa a głośniki lepsze, bardziej naturalne i dość fajnie grają szczegółem, bynajmniej wnoszę z auta Burego z jakimiś z czapki wziętymi cięciami na radiu( zresztą słuchałeś to wiesz jak to wygląda, do kiedy nie pojawi się pasywka), skoro tam już było fajnie, to może być tylko na plus a nie do tyłu.

 

Ale co swans ? czego słuchałem ? nie ogarniętych 3-way ... i mam się wypowiadać na temat tweetera ? Co one grały ?

 

Marcin bez jaj ogarnij się... na prawdę.

 

Picolo v neo29 inna półka cenowa?

Morel 2,2 tyś

Tec 1,25 ?

 

To to samo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck, proszę Cię, to już w tym temacie zdarza się drugi raz i ciężko przez to przejść, gdy się to czyta. Bynajmniej to nie przynajmniej! Słowa przynajmniej chyba nie trzeba tłumaczyć, a słowo bynajmniej można powiedzieć, że jest synonimem słowa wcale  :cisza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na pewno tak zrobię przy najbliższej okazji, a mam nadzieję że niebawem to nastąpi i Twoją furę też będzie można odsłuchać...którąkolwiek furę... oby tylko można było usiąść w niej w fotelu,a nie na skrzyni narzędziowej czy wiadrze... :)

 

Spokojnie, co prawda szampana i kawioru nie będzie ale jakiś tam w miarę wygodny fotelik się znajdzie zawsze dla chętnego. :) Wiesz ,że u mnie gość w dom... :wink:




Truck, proszę Cię, to już w tym temacie zdarza się drugi raz i ciężko przez to przejść, gdy się to czyta. Bynajmniej to nie przynajmniej! Słowa przynajmniej chyba nie trzeba tłumaczyć, a słowo bynajmniej można powiedzieć, że jest synonimem słowa wcale :cisza:

 

Fakt, przepraszam. :)

Dzięki za zwrócenie uwagi, także sobie cenię, poszanowanie języka, ale czasami w pośpiechu pójdą konie po betonie.. :)




Ale co swans ? czego słuchałem ? nie ogarniętych 3-way ... i mam się wypowiadać na temat tweetera ? Co one grały ?



Marcin bez jaj ogarnij się... na prawdę.

 

A to grało aż tak żle? Hmm... No to muszę w końcu trafić na Twoje lub Xrisa grające auto, bo jakoś nie mam szczęścia... Parę razy byłem i zawsze głucho nieme, albo pod końcówkami radia...

Może mnie zaskoczą na plus skoro u Burka taka lipa. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to grało aż tak żle? Hmm... No to muszę w końcu trafić na Twoje lub Xrisa grające auto, bo jakoś nie mam szczęścia... Parę razy byłem i zawsze głucho nieme, albo pod końcówkami radia...

 

Może mnie zaskoczą na plus skoro u Burka taka lipa.

 

Raz widziałeś moje auto na oczy nie grające. Bo pierwszy raz miałeś na wiośnie okazję (nie słuchałeś) a grało właśnie na Neo.

 

A co u burka grało ???  System pocięty z du.. (do tego nie do końca lewy tweeter grając) więc poczekam aż zagra docelowo więc wypowiem się na temat tego systemu. Jedynie co mogę powiedzieć że woofer grał fajnie.

 

I proszę Cię ostatni raz.   Nie "dwoj" Nam.

 

a... nie mam już woli się przepychać o nic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...