Skocz do zawartości

Z serii wtyki, znajomości taniości (części samochodowe)


dreadlook
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z częściami samochodowymi to jak z klockami do CA. Jedna linia produkcyjna, "wielu" producentów. Jednak uważam, że warto zapłacić odrobinę więcej. Warto też zapytać kogoś wtajemniczonego na temat konkretnego producenta(znajomy/zaprzyjaźniony mechanik, inny sprzedawca itp). Podzielam zdanie kolegów, że Rouville to tylko przepakowywacz, jeśli chodzi zaś o ceny, to ma wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odkopię trochę temat, jak zwykle potrzeba wzywa.

 

Zepsuł się wyłącznik świateł w Toyocie Yaris I seria 2002 rok produkcji. Dla niewtajemniczonych chodzi o matenkę przy kierownicy.

O ile manetkę/wyłącznik wycieraczek idzie jakoś dostać na rynku wtórnym to z tym od świateł jest problem z dostępnością.

 

Wiadomo, że można iść do ASO, ale wtedy wymienią pół kolumny kierowniczej i skasują jak za zboże.

 

Gdyby ktoś gdzieś napotkał, albo dzięki swoim kontaktom dał radę załatwić, proszę o info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobny nr OE : 

 

84140-52020

 

PRZEŁĄCZNIK KIERUNKOWSKAZÓW I ŚWIATEŁ TOYOTA YARIS 99.01-, YARIS/ECHO YARIS 99.08-02.11, RAV 4 00.05-

 

z tym że należało by po nr Vin sprawdzić nr OE, czy to ten sam. Zadzwon do serwisu, bo ja ostatnią cenę jaką widzę u Siebie to ok 230 zł za OE ... 

Jak coś to pisz na prv lub na gg



( myślę że 230 zł za OE w Serwisie Japońskiej Marki to była by dobra cena, no chyba ze mimo wszystko za dużó, to zostaje chyba tylko używka ) 

 

Jeżeli chodzi o używkę to może złóż w tej firmie zapytanie : 

http://xedos.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ma ktoś dostęp do tanich części do cytryny?;) Siłowniki w klapie kończą żywot i powoli klapa opada mi na głowę, problem jest natury takiej że to są specyficzne siłowniki i u mnie w okolicy kosztują ok 200zł/szt , na allegro znalazłem za 270zł:/ może ktoś załatwić za mniej bolącą cenę?;)

Tak to wygląda:

http://allegro.pl/silownik-klapy-bagaznika-citroen-c5-kombi-01-i3218551246.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


W sumie te moje pytanie było bez sensu
Bo w tym linku z Allegro jest wszystko podane :D
Jak coś będę wiedzieć to Ci napisze

 

To i mi rzuć Raflip okiem tam u siebie za czymś takim:

 

http://allegro.pl/bmw-5-e39-kombi-teleskop-klapy-bagaznika-silownik-i3221822933.html

 

Bo w czarnej już mi słabo trzymają siłowniki klapy, chodzi o kombi E39 po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie... czy ma ktoś dostęp do sprawdzonego źródła części używanych? Chodzi mi dokładnie o maglownice do citroena c4 1,6hdi z 2005roku. Wiadomo, na Allegro wszystko ładnie wygląda a różnie może być, dlatego chodzi mi o jakieś zaufane źródło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ia sie podwiesze pod temat bo zdzwonilem juz pol kraju i do opla i do roznych cudow wiankow. Potrzebuje rury kolektorowej do vectry B 2000r 1.8/115 km. odrazu mowie ze do tego modelu byly wypuszczone 3 kolektorowki i mi potrzebna jedna najrzadsza;/  http://www.google.pl/search?q=tlumik+vectra+858-076&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=JcWfUazkCIiVPO6sgNAP&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1024&bih=571#tbm=isch&sa=1&q=t%C5%82umik+vectra+b+858136&oq=t%C5%82umik+vectra+b+858136&gs_l=img.3...4688.15375.5.15578.12.7.5.0.0.0.125.579.5j2.7.0...0.0...1c.1.14.img.vMTANVhKJbI&fp=1&biw=1024&bih=571&bav=on.2,or.r_qf.&cad=b&sei=yeylUamoDc_34QSEp4D4CA

 srodkowa fota. Odrazu uprz4edzam ze ten sklep co oferuje ta rure nie ma jej na stanie . Jesli ktokolwiek bedzi emial mozliwosc cos takiego dorwac prosze o wiadomosci bo sprawa robi sie bardzo goraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz sprawdziłem do Cytryny i niestety ale nie mamy takich

 

Marcin a z twoim chyba bedzie podobnie

Bo nie przypominam sobie żebym kiedyś takie komiczne pakowal komuś do zamówienia

Ale jeszcze sprawdze, bo jednak mamy 40 tys artykułów do aut :)

 

Marcin jednak nie my takich dziwolagow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck, rozumiem ze za te 179 zł za Febiego to za dużo , chcesz kupić jakieś tanie na sztuke ?? ( nr OE BMW - może przyda się w poszukiwaniach : 51 24 8 220 072, z tego co widże to i Stabilus robi w zamienniku : STA8889KR ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck, rozumiem ze za te 179 zł za Febiego to za dużo

 

Dużo, nie dużo, jeśli dodać do tego przesyłkę i przy okazji wymianę tych dwóch mniejszych od szyby w klapie(po co się dwa razy babrać z rozbieraniem podsufitki) to już się robi w okolice 500-600 zł. Za głupi amortyzator klapy, za których parę do A6ki dałem 70 zł za parę. ( z Krosna a nie jakąś chińszczyznę). To mi się wydało drogawo, jak nie będzie alternatywy, kupię Febiego, a jak się trafi coś odrobinę korzystniej to wiadomo ,że dzisiaj nikt groszem nie śmierdzi aby szastać. To nie hamulce czy rozrząd.

 

ps. Dzięki za numery części. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak blisko masz do jakiegoś oddziału Inter Cars ?? Zobaczył bym czy jest z kim tam gadać żeby może zrobić jakoś lepszą cenę niż te 179 z Alle ... odeszły by Ci przesyłki. Krosno nie robi odpowiednika do tego Febiego ( Przynajmniej IC nie ma w swojej ofercie z Krosna ) 



csbiczek - daj osiem ostatnich znaków z nr Vin , sprawdzę nr OE i zobaczę czy mamy coś w ofercie  ...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...