Skocz do zawartości

Czytanie ze zrozumieniem


suzuki.gsx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

0 :D największa zagwozdkę miałem przy nazewnictwie latarni czy wielki reflektor czy potężne światło , ale udało się :)

 

 

Ja podobnie. Jedyne pytanie nad którym musiałem się chwilę zastanowić. a tak poza tym:

 

 

A OTO TWOJE WYNIKI

 

 

 

 

Ilość błędów – 0

Doskonały wynik!

Wszystkie odpowiedzi poprawne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewnei ten jeden bład na matematycznym zadaniu :D

 

Ale to dowód na to ze czegoś nas kiedyś nauczono... Kiedyś komuś zalezało aby społeczeństwo nie cofało sie w rozwoju... Matury były archaiczne, nalezało duzo kuć do dyni zeby trafiajac na trzy z 33 tematów miec i wiedziec o czym sie mówi, trzeba było czytać i rozumieć co sie czyta, to ni ebyło nic dziwnego...

 

W chwili obecnej 80% młodych ludzi kończacych podstawówke po 6 klasach jest przekonana ze gimnazjum to próg dorosłości, ze nauka może sie juz zakończyć,że teraz powoli można wybierac na które zajecia chce sie uczęszczać i że Ty idziesz na lekcje dla nauczyciela nie odwrotnie...

 

I takie są generalnie efekty, matura odtwórcza ukierunkowana na myślenie i rozumienie tekstu do tego podzielona na dwa poziomy trudnosci; podstawowy dla tych dla których czas spedzony w szkole był stracony i rozszerzony dla tych nielicznych ambitnych...

I w sumie mamy to co mamy. A studia? Generalnie z roku na rok ( na wielu uczelniach) coraz nizszy poziom z koniecznosci... Z samych ambitnych nie wystarczy srodków aby uczelnie funkcjonowały...

 

Troszke to smutne bo finalnie nie da sie nie zauwazyc ,że gimszał i neoszał zalewa nas z kazdej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I takie są generalnie efekty, matura odtwórcza ukierunkowana na myślenie i rozumienie tekstu do tego podzielona na dwa poziomy trudności; podstawowy dla tych dla których czas spędzony w szkole był stracony i rozszerzony dla tych nielicznych ambitnych...

I tu się z tobą zgodzę dziś matura to nić innego jak narzucenie przez twórców matury konkretnych odpowiedzi, bez możliwości własnej inwencji z uzasadnieniem jej. Kiedy przy ustnej z polskiego, ty decydowałeś co chcesz odpowiedzieć i to uzasadniałeś, a dzisiaj jest plan w którym zawarte są zdania jakich należy użyć podczas prezentacji.

I jak tu młodzież ma rozwijać swoją twórczość?

Później mamy takie pytania jak to http://www.strefacaraudio.pl/topic/30555-zamykanie-tamatow/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przy ustnej z polskiego, ty decydowałeś co chcesz odpowiedzieć i to uzasadniałeś, a dzisiaj jest plan w którym zawarte są zdania jakich należy użyć podczas prezentacji.

 

:zdziwko: no bez jaj ze przez 4 lata od mojej sie az tak matura zmienila :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa matura czy egzamin zawodowy to paranoja. Dziwię się, że tyle osób ma problem z tym drugim. Moja część "praktyczna" wyglądała tak, że na papierze miałem opisać pomiary wzmacniacza małej częstotliwości - audio(kończyłem kierunek technik elektronik). Większość tej pracy polegała na przepisaniu tego co dostałem jako zadanie(samo przepisanie tytułu to 3 punkty, teraz ponoć 5), więc jak ktoś może nie zdać takiego czegoś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa matura czy egzamin zawodowy to paranoja. Dziwię się, że tyle osób ma problem z tym drugim. Moja część "praktyczna" wyglądała tak, że na papierze miałem opisać pomiary wzmacniacza małej częstotliwości - audio(kończyłem kierunek technik elektronik). Większość tej pracy polegała na przepisaniu tego co dostałem jako zadanie(samo przepisanie tytułu to 3 punkty, teraz ponoć 5), więc jak ktoś może nie zdać takiego czegoś?

Dla mnie egzaminy zawodowe to głupota. Oceniane jest to co się naskrobie na kartce a nie to co się rzeczywiście zrobi. Mi brakło parę procent by zdać na informatyka. Później przy drugim podejściu znowu parę procent a z trzeciego podejścia zrezygnowałem. Zresztą nie tylko ja bo większość zrezygnowała już po pierwszym. Z tego co wiem na 15 osób zdała 1. Po prostu dla mnie jest chore takie ocenianie. Nie zdaje przecież matury z polskiego żeby pisać 5 stronicowy referat. Pracy na 20-30 minut a potem 2 godziny mozolnego pisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...