Skocz do zawartości

Czasowytracacz


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciekawe.Nie zrozum mnie źle, ale w jakim celu zbierasz latarki, do czegoś je wykorzystujesz? O ile w CA jest to oczywiste, robimy to po to, żeby słuchać muzyki, to w zbieraniu latarek nie jest to już takie proste. Jest to związane z jakimś innym hobby, surwiwalem, zwiedzaniem ruin?

Znam takich, co zbierają noże, często nawet bojowe, a sami nie mają zbyt wiele czasu, żeby zabrać je kilka razy w roku na grzyby - obcinanie nóżek, ściąganie kapeluszy itp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zbieram, tylko użytkuję na co dzień :) małe EDC do codziennego użytku 2 tryby pracy na ogniwach 14500 w max trybie 200 lumenów :) przydaje mi się w pracy, większa jak np FENIX TK35 na wypady do lasu, góry około 800 lumenów :) a zebra na zdjęciu to typowy FLOOD czyli światło rozproszone, użytkuje np na działce gdzie nie mam prądu i służy mi jako lampa do oświetlenia pomieszczenia, ale też można jej używać jako czołówki np przy spacerach z psem po lesie. To nie są zwykłe latarki, to są latarki programowalne z różnymi diodami jak XP-G, XP-E XML SSC P4 itp itd, posiadają drajwery do sterowania (male komputerki) stabilizacje prądową itp itd np w FENIXA TK35 idzie 2,8A w diodę :) z 2 ogniw 18650 i świeci w max trybie przez 1h 30min co 20 minut sterownik przełącza ja w niższy tryb żeby jej nie zjarać :) Wiem, że to śmieszne a latarka haha po co na co ale jak ktoś raz weźmie w łapę taki sprzęt to kopara opada :)

 

Warto zajrzeć

 

http://www.torch.pl/www/content/view/5/12/

 

a tutaj link do forum

 

http://www.torch.pl/forum/

 

przykładowe zdjęcie jak świeci fenix tk35 w trybie turbo- wiadomo zdjęcie nie oddaje rzeczywistej mocy :)

 

http://imgup.pl/di/T30V/fenix_tk35_018.jpg

 

kolega Marcin z naszego forum już się przekonał jak malutkie cudo mieszczące się w dłoni potrafi miotać lumenami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek do grania to możesz kupić sobie jakąś używaną gitarkę. Na starcie to i tak po prostu trzeba dużo ćwiczyć a jak nigdy wcześniej nie grałeś to nie wiesz czy w ogóle to hobby Ci podpasuje. Wtedy nawet wydane 600zł może Ci się nie zwrócić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się czepiał ale żeby grać to musi być super gitara?

 

Swięte słowa - w sumie mnie też ost cos tam wzięło w tym kierunku, tzn tak z rok temu :P Dobra zajawka - jak mi smutno, jak mi źle - wiosło do reki i cos pobrzdakać można, od razu humor lepszy :P

A i chłopaki z SCA sie mogli wokalem przy chryzantemach popisać <lol2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starcie to i tak po prostu trzeba dużo ćwiczyć a jak nigdy wcześniej nie grałeś to nie wiesz czy w ogóle to hobby Ci podpasuje.

Kiedyś miałem gitarę za 150zł, szmelc totalny, nawet nastroić jej się nie dało. Dlatego jeśli będę kiedyś kupował to raczej coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić jakiegoś tam sztycla do pobrzdąkania, ale jak wyżej - klamerki nie wytrzymają naprężeń i tony sie rozjadą, z gryfu zrobi się łódka, a lakier od paluchów/paznokci sam odleci. Dla bardziej zdecydowanych polecam Yamahe F310 w wersji natural. Naprawdę świetny akustyk za przyzwoite pieniądze. I wcale nie trzeba mieć jakiegoś tam doświadczenia. To była moja pierwsza gitara i grało mi się na niej wyśmienicie. Co prawda podstawowych błędów nie jest w stanie wybaczyć zielonemu, ale do nauki jak i do biegłego grania idealna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja trochę czasu i mnóstwo kasy wydaje na koncerty... Zaliczyłem juz kilkadziesiąt a przyszły rok zapowiada sie bardzo kosztownie.

 

Dodatkowo akwarystyka... mam nieduży 600 litrowy baniaczek w domu

 

No i nieszczęsne zegarki... też uzywam na codzień Certiny DS. Oprócz tego bedą na wycieczce w Tajlandi zaopatrzyłem sie w kilka "replik" Tag Hauer, Breintling czy Omeg. Wiem ze to podróbki ale i tak wygladają pięknie (niestety niektóre juz nie działają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł z czym masz ten baniak? Sądząc po rozmiarach to cos z dużych okazow

Ja mam mały (240 l )z paroma pyszczakami

A moje marzenie to 2metry długi i Frontosy, ale kasy ciagle brak :/

 

Dzis znowu jedne kopulowały :)

 

A co do zegarków, to nie wiecie ze szczęśliwi czasu nie mierza :D

 

 

.

post-1952-205887_thumb.jpg

post-1952-2277722_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A łowi ktoś z Was rybki z pod lodu ? Oczywiście nie w rybnym :rotfl: Ja to uwielbiam, może ktoś jeszcze ? Chętnie się dowiem jak wyniki :wink:

Spod lodu nie za często miałem okazję ale wędkarstwo nie jest mi obce:)

 

Chyba czas założyć wątek o wędkarstwie - skoro nawet dla jakiś pięściarzy zakładają:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...