Skocz do zawartości

Czasowytracacz


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja podobnie jak i ty Dan, lubię zegarki, mam swoje 3 ulubione. Najświeższym moim nabytkiem jest baaardzo stara mechaniczna Slava. Nieduży, bo 36mm bez koronki, z koronką 38mm, ładnie prezentuje się nawet na nie najmniejszym nadgarstku, jak mój. Prócz niej mam kilku letniego japończyka Orient, automat ze wskaźnikiem rezerwy chodu. Dość spory, bo 41,5 bez koronki, 44 z koronką. Innym zegarkiem jest taki kwarcowy pancernik o Casio.Zakładam go wszędzie, gdzie szkoda mi innych, bo głupio czuję się bez zegarka. Ogólnie nie lubię bransolet, ale tego chciałem właśnie na bransolecie, gdyż jest praktyczniejsza na letnie upały.

 

Kiedyś bawiłem się, również jak kolega wyżej, dość poważnie w Overclocking, Zbudowałem kilka układów LC ludziom, swój wielokrotnie przebudowywałem. Prócz tego, kilkukrotnie bawiłem się z suchym lodem w kontenerze na CPU. Raz w życiu także bawiłem się ciekłym azotem w tym miejscu, bo problem był z załatwieniem zbiornika Dewara. Ale tak na prawdę, tam dopiero zaczynają się problemy, głównie z izolacją i wilgocią, która jest wszędzie. Wtedy to nawet pogoda ma wielkie znaczenie na to, co zrobimy.

 

Jak mam na prawdę dużo czasu i jest ciepło, czyli raczej tylko w wakacje, to spędzam go w aeroklubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...