Skocz do zawartości

A6C5 by Oofol


Oofol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki chlopaki za odpowiedz. WIec zostaje;)

 

yasica generalnie to wiecej nie graly niz graly od kad zaczalem instalke wiec ciezko cos do konca powiedziec. Wydaje mi sie ze potrzebuja jeszcze troszke ciepla i wtedy napisze co o nich sadze;)

Jedyne co moge powiedziec tyle ze graja szybko i dynamicznie z calkiem niezlym kopnieciem.

 

 

Wczoraj mialo nastopic finalne podlaczenie ale jak zawsze niespodzianki - wlozenie podlogi z zamontowanym sprzetem okazalo sie nie az tak trodne (trzeba to ustrojstwo pod katem wkladac) jak myslalem, za to zostawilem ciut za malo miejsca na podlaczenie przewodu glosnikowego od woofera.... Dzisiaj bede musial to jakos odkrecic - bo wyciagac juz mi sie nie chce....

 

I tak, to wersja 4Ohm bez korektora. Wdg. producenta 501f ma w mostku przy 4Ohm 2x276W wiec pewnie tyle ile jest faktycznie to i tak swystarczy bo nie zaobserwowalem zadnych znieksztalcen jak do tad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zabezpieczenie przewodu zasilającego nie ma przypadkiem zbyt dużej wartosci ?

150A jak na te 3 wzmacniacze chyba raczej ok. mialem 80A to przy podkreceniu glosnosci palil sie po mniej wiecej 40sec.

 

 

Mostki dobre sa Gainowanie trochę gorsze no i wzmak potrafi się grzać.

PSy nie maja Gaina;/ ale za to 3 wentylatorki i ten w mostku po dluzszym graniu troszke cieply sie tylko robi wiec nie ma tragedii;)

 

 

sporo roboty, piekna sprawa, też chciałem podnieśc u siebie podłogę ale miałbym problem z dostępem do koła zapasowego

Ja ten problem bardzo sprytnie ominalem - kolo zapasowe mam na balkonie;) a w jego miejscu jest skrzynka.

Sama podloga nie jest podniesiona - na wzmacniacze przyjdzie jedynie nadstawka (moze w ten weekend ja dotne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedzialem na wzmacniacze pojdzie nadstawka a na glosnik maskownica - na razie prety bo nie moge nic znalezc ciekawego;/

 

A czy cos woze? No zdazy sie ze jakies zakupy przewioze a raz na jakis czas walizke jak kogos na lotnisko wioze i tyle;)

 

Jutro cykne jakas fotke calego kufra.

 

Zastanawiam sie nad nadstawke - czy zrobic skrzynke z "zatopiona" pokrywa czy pokrywe na nozkach z otwartym przodem co znacze ulatwi dostep i chlodzenie ale bedzie ciut mniej estetyczne...

 

Wiec tak wyglada caly kufer.

post-4104-0-11022900-1355932620_thumb.jpg

post-4104-0-77797700-1355932641_thumb.jpg

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
duzy plus za wlozona prace, jednak pomysl cos z tymi wzmacniaczami bo troche slabo to wyglada...

Przeciez nei jest to jeszcze skonczone;)

 

Ostatnio troche misie po chorowalo i wyladowalem w szpitalu na chwile. Powoli dochodze do siebie i bede cos dzialal.

 

Generalnie ma byc funkcjonalnie. Nie bedzie show na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec wczoraj udalo mi sie zakonczyc etab bagaznika - wiem ze poleca zaraz slowa krytyki ale tak JA to widzialem i tak jest. Jedynie maskownica do wymiany aole potrzebowalem cos na glosnik a jakiejs ladnej nigdzie nei moglem znalezc... Ta przynajmniej sprlnia swoja fuknkcje...

 

Przepraszam za jakosc zdjec ale jak zawsze na szybko kalkulatorem w grobowcu...

post-4104-0-34790100-1358763398_thumb.jpg

post-4104-0-82988300-1358763406_thumb.jpg

post-4104-0-38021700-1358763427_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz zawsze jest sie do czego przyczepic;) Moze nie jest to jakies super mega rozwiazanie ale praktyczne i tak jak piszesz - dostep jest i wentylacja i mozna wrzucic zakupy, tudziez walizke:)

 

Jedynie ta maskownica szpeci no ale jak znajde jakas mniej "wyzywajaca" to bedzie zmiana.



Oofol, tą półkę da się w jakiś łatwy sposób podnieść?? tak aby gainy itp w PS'ach poustawiać??

Tak oczywiscie - polka stoi na 4 nozkach mniej wiecej jak ponize tylko symetrycznie;)

calosc stoi ciasno opierajac sie na sciankach wiec nie ma szans na samowolny ruch ale wyjecie czy podniesienie nie stanowi zadnego problemu;)



miałem tak samo w audi ;)

łatwo i praktycznie moim zdaniem

Dokladnie:)



Teraz zaczynam poszukiwania innych gwizdkow...



Czy moze jakis wlasciciek K2P sie wypowiedziec na temat gwizdkow? Bo jak dla mnie to one nie graja;/

post-4104-0-20034100-1358770117_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...