Skocz do zawartości

MercedesW220@KamilW220


KamilW220
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem u siebie tez zestaw w Peugeocie , fajny mega szybki i punktualny , totalnie nie dla mnie :D

 

No to rewelacyjny do SQ... Ale ,że co jeb... nie ma? :rotfl: O, przepraszam "wykopu" :wink2:

 

Już dawno się zaczeło :D

 

Niestety, taka dola na samczym forum 15 fotek z instalką i dwa zdania... Jedno z "lachonem" i kolejne 5 nt nóżek... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rewelacyjny do SQ... Ale ,że co jeb... nie ma? O, przepraszam "wykopu"

Całkowity braqk zejścia i delikatny kick , dla mnie zdecydowanie za delikatny . Ale szybki jak master co najmniej lub kappa w komorze

 

Niestety wiem i teraz ponoszę tego konsekwencje.

o czym ty do mnie mówisz chłopcze ? o palcach w niewłaściwych miejscach :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mój już gra, można powiedzieć finalnie, ale Ty się nie nadajesz do tego auta bo za duży jesteś i czasówki nie grają pod Ciebie :D

 

Wystarczyło że napisałem w temacie a po mnie bury i już 2 strony :D A zdjęcie które dodałem to już szoł :D Teraz czekamy na dalsze 5 stron głupot jak u Trucka w Bunio-Babci bo czort wie od czego ten temat :D

Edytowane przez dawid-ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to gdzie kiedy i o ktorej? :) nie ma problemu moze byc i spotkanie przy lyszce, zaden problem.

 

Co do LS165 - tak jak bury pisal szybko ale zejscia tam nie ma, kick tez jest na srednim poziomie przynajmniej u mnie ale wiem juz ze jest maly feler w instalacji - kombinowalem ostatio z dystansem zeby wypchanc glosnik na tapicere i efekt jest duzo lepszy - trzeba by boczek caly robic ale ze ostatnio posluchalem LS185 ktory nadrabia to co traci 165 i odwrotnie, traci srodka to i tak go wrzuce bo przeczuwam w powietrzu trojke w niedalekim czasie i na wiosne przerobimy cale boczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...