Skocz do zawartości

Insignia nagłosnienie


Jaroo1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się zawiozłem auto niech robią co chcą ma ładnie zagrać .

Jak już wspomniałem głośniki Vocal PS 165 pójda na helixie pp 50

Standardowy wzmacniacz chcą wyeliminować , a oryginalny sub [pierdziwołek]

zasilą z helixa jak będzie źle to zainwestuję w jakąś skrzynkę z helixa są fajnie małe .

Jedynie mam nadzieję ,że panowie spece wiedzą co robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedynie mam nadzieję ,że panowie spece wiedzą co robią

 

Trzymam kciuki. Bo mi jak "szpece" autem się zajęli to od marca do dziś nie jeździ i stoi rozgrzebane...

 

Ale o "szpecjologii" świadczy pomysł podłączenia nowego wzmacniacza do taniego papierowego suba z serii... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o "szpecjologii" świadczy pomysł podłączenia nowego wzmacniacza do taniego papierowego suba z serii... :huh:

 

Do tego mu chyba dorobią dodatkowe cewki :) bo nie sądze aby insignia zastosowała jednego subika 4 cewkowego po 2ohm każda, aby w pełni wykorzystać tą hybrydę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem auto więc opowiadam :

W sumie nie wiem jak wam to opisać ,ale sopran super ładny -niski ton jakiś taki dziwny płytki i zdecydowanie za mało .Myślałem że te głosniki potrafią więcej

wydobyć z siebie basu niemniej jednak spec nie potrafił poradzić sobie z ustawieniami ponoć robił strojenie ręczne pierwszy raz heh niezłe co?

I tak helixa pp 50 przepioł za orginalny wzmacniacz [jak mu doradziłem] i orginalne ustawienie do insigni zagrały o niebo lepiej ,ale wtedy orginalny sub nie działa bo ktoś tego nie przemyślał . Na ręcznych ustawieniach podpieliśmy taka małą skrzynkę z helixa [ta mniejszą bo jest jeszcze wieksza] i też do bani ona gra jak orginalny sub .Podsumowywując wpier.....w nagłośnienie już ponad 3 tysiaki i dalej nie jest tak jak bym chciał -wiem bez suba nie da rady i jeszcze jednego wzmacniacza co by go napedził .Moi mili kto potrafi wystroic ręcznie tego helixa i dokończyć dzieła oczywiście odpłatnie bo gośc ruszył kilkoma suwakami na kompie i mnie wypuścił bo się spieszył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w stanie podjechać nawet do Wrocławia oby mi to jakaś mądra głowa ogarneła może i suba założyła :padam:

 

Podjedż do Gliwic do Nakamichi, za 3 tysiące, które już zostawiłeś u partaków z pewnością już byś miał jakieś całkiem rozsądne rozwiązania i bez efektu " qur... wtopiłem kasę i dalej nie gra".

Jak chcesz podeślę Ci kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i temat w miarę ogarnięty .

Po wielkich bojach z ustawieniami i dzięki Truckowi za kontakt z P.Józefem z Gliwic który ogarnął temat i ustawił co nieco temat uważam za ogarnięty w 70%,

a czemu nie w 100% bo został mi jeszcze temat wyboru wzmacniacza i suba żeby moje uszy nie zgłupiały od szukania niskich tonów :] .

I tak będzie to skrzynka na suba o średnicy 25cm. Nie chcę nic większego żeby nie zaśmiecać bagażnika a w zupełności to powinno wystarczyć .

Wiem ,że P.Józef coś doradzi ,ale chciałbym znać tez wasze zdanie jaki zestaw byłby najodpowiedniejszy i dobrze zagrał .

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że P.Józef coś doradzi ,ale chciałbym znać tez wasze zdanie jaki zestaw byłby najodpowiedniejszy i dobrze zagrał .

 

P.Józef zapewne już ma jakąs swoją wizję pod to Twoje auto, jak i pewnie gotowe i przemyślane rozwiązania, nasze dywagacje na temat co by tu Tobie teraz doradzić będą co najmniej nie na miejscu, do tego oparte na swoich własnych ( mam nadzieję) doświadczeniach, a one nie muszą akurat Tobie odpowiadać, tak więc skoro po takiej tragedii, jesteś po jednej wizycie w Gliwicach uszczęsliwiony w 70% to te pozostałe 30% też bym w tych rękach pozostawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że P.Józef coś doradzi ,ale chciałbym znać tez wasze zdanie jaki zestaw byłby najodpowiedniejszy i dobrze zagrał .

Dzięki i pozdrawiam

 

Już nie kombinuj. :) Ja jak kombinowałem to skończyłem z pokojem zawalonym sprzętem a auto jak nie grało tak nie gra... Rada jest prosta... Gliwice, powiedzieć Naka jaki budżet i oczekiwania i znajdzie zloty środek aby i na bułkę starczyło(jemu) i efekt był zgodny z oczekiwaniami(zadowolenie klienta chyba w tym przypadku jest najważniejsze).

W moim przypadku to powrót do korzeni i tego się będę trzymał. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę jadę do magików żeby mi kable przeciągli .Jutro zadzwonie do P.Józefa żeby mi wzmacniacz ściągnął będzie taki u-Dimension EL-D61

zreszta taki polecał no i koło czwartku-piatku wystarczy tylko podpiąć więc jako takiego odbioru nie bedzie wszystko na miejscu .

Ale zawsze jakiegoś spota możemy zrobić i wymienić doświadczenia .

Pozdrawiam .

Acha ja tu wstawic avatar -nie chce sie wgrać fotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...