Skocz do zawartości

Honda Civic 8 - Eszte


Eszte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

albo co od tamtego czasu zostało :)

Na pewno auto jest to samo :wink: 

 

A tak na poważnie, na razie wzmacniacze uległy delikatnej zmianie i kosmetyczne korekty w strojeniu. Natomiast zmianę brzmienia delikatną nazwać nie mogę.

Co do odsłuchów, to jak zawsze drzwi są otwarte;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tak. Nowe felgi i opony ;p
post-3428-0-07880400-1428087244_thumb.jpg
post-3428-0-55439500-1428087294_thumb.jpg
post-3428-0-88020700-1428087310_thumb.jpg

A tak serio, to niestety/stety w audio bez zmian. Dobrze mi się słucha, konieczności nie ma;)
Klocki te same, zmieniło się jedynie rozdysponowanie kanałów na przetworniki, ale to już chyba też słyszałeś na ostatnim spocie.
W planach zmiana suba, ale temat tymczasowo spauzowany ;)

Po świętach planuję dalsze zabawy z pasywką, ale to tak bardziej dla sportu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, robiłem w zeszłe wakacje. Efekt był bardzo dobry, mimo że robiłem to pierwszy raz.
Zdjęcia chyba lekko przekłamały, bo na żywo aż ta dobrze nie wygląda. Szczególnie z bliska.
Niestety z czarnym nie jest kolorowo ;) i po zimie znowu jest sczochrany, a obchodziłem się jak z jajkiem. Na następny sezon zimowy będę musiał zabezpieczyć czymś mocniejszym.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Lekko odświeżę temat przy okazji robienia zabudowy bagażnika.
Plan był taki, aby pod podniesioną podłogą umieścić nową obudowę dla Aliante, oraz całą resztę elektroniki. 
Skrzynia dla subwoofera (w zamyśle Aliante) może być w opcji zamkniętej lub BR, w litrażach około 27, 35, 40 lub 47L - miało być standardowo. Litraż można łatwo, szybko zmienić po wyciągnięciu głośnika. Grubość ścianek 20mm, górnej 30-40mm
Podłoga podniesiona o 9cm względem oryginału. 
post-3428-0-78027900-1444472712_thumb.jpg post-3428-0-04047900-1444472744_thumb.jpg post-3428-0-84071500-1444472747_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...