Skocz do zawartości

Sala i zespół na wesele


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z doświadczenia ... po kilku głębszych WSZYSCY będą się bawić nawet przy mp3 i playbacku , po tygodniu NIKT nie zapamięta ilu ich było , aaaaa malkontenci oczywiście też będą (zawsze się jakaś stara ciotka trafia przecież) ale w mniejszości i nikt nie będzie zwracał na nich uwagi , bo jak się chce zabawić to i do muzy puszczonej z fona ludzie imprezę rozkręcą ;) Tak więc bez spinek, nerwów ...więcej wódki i wszyscy będą kontent ;)

 

PS: z mądrości ludowych ...huczne weseliska kończyły się zawsze jeszcze huczniejszymi ...rozwodami ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za dwa tygodnie idę na wesele brata, więc w razie czego dam znać co i jak(w kwestii zespołu) :)

 

p.s. Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w największych ilościach.

p.s2. Bawić się trzeba tak, żeby mieć siłę pić, a pić trzeba tak, żeby mieć siłę się bawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak się chce zabawić to i do muzy puszczonej z fona ludzie imprezę rozkręcą ;) Tak więc bez spinek, nerwów ...więcej wódki i wszyscy będą kontent ;)

 

 

Nie byłbym, aż tak odważny w swoich zapędach bo jak zespół gra takie smęty jak na ostatnim weselu na którym gościłem to usiłowanie bawienia się kończyło się... usiłowaniem...

Aczkolwiek musze przyznać ci rację bo muzyka z telefonu byłaby lepsza od nich...

 

a i masz jeszcze panie namiary na fotografa dobrego

http://wawrzykowski.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie miałem tych problemów bo brałem tylko cywilny i robilismy małe przyjęcie dla najbliższych w chińskiej restauracji i nie musiałem szukać sali, zespołu itd a zaoszczędzone pieniądze (średnio trzeba liczyć 40-50tys przy około 100osobach) wolałem z żoną wrzucić w dom który budujemy bo trochę kasy jest a jak wiadomo nie ma co liczyć że ci sie wesele zwróci bo niejeden liczył i sie przeliczył. A co do wesel i ludzi to zawsze są tacy co przyjdą zeżrą i dupę obrobią jak to chujo.o było. Tak samo zespoły kilka razy widziałem jak zbyt mocno nawilżali gardła aż skończyło sie ze nie byli w stanie śpiewać i wesele kończyło sie przy CD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo każdy robi co chce ja z żoną zdecydowalismy sie nie robic wesela bo wczesniej juz byly plany o budowie wymarzonego domu. Najważniejsze jest to żeby sie kochało drugą połówke i vice versa a będzie gitara. Wiadomo jakby każdy robił tak jak ja to by nie było gdzie na wesela chodzić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest to żeby sie kochało drugą połówke i vice versa a będzie gitara.

 

x2. Reszta to juz ch*j :)

 

Nie wiem o czym jest reszta tematu, ale bylem ostatnio na weselu w.. hmm.. okolicach Zawiercia i byli tam Golce. Moj wujek chcial lac kolezke z ekipy Golcow, bo podobno weszli nam na sale wyniesli se dwie lychy, popyskowali i poszli ch*je jeb*ne! Moze ktos jest z okolic i byl ? Tam bylo cos ze 130 osob.. Malo co pamietam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

ja mam genialny zespół ze starachowic więc wcale nie tak daleko od ciebie, na własne wesele w przyszłym roku. Ganialiśmy jak głupie czopki pół roku za zespołem aż wreszcie znaleźliśmy to czego szukaliśmy :) poszukaj na fejsbuku OIOM Cover Band.

 

 

Pozdrawiam

Damian

 

 

Chciałem odgrzać kotleta i dodać, że już troszkę mniej polecałbym ten zespół :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...