Skocz do zawartości

Sala i zespół na wesele


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Panowie, temat do piwa, lub czegoś mocniejszego nawet, ale przyszedł czas, że zaczynam szukać sali i zespołu na wesele (swoje :) ) jeśli ktoś ma jakieś ciekawe propozycje to proszę tu w temacie.

 

Jakieś ewentualne linki kontakowe do miejsc/osób oczywiście mile widziane :)

Jutro jadę oglądać już co nie co, ale wolę mieć dużo perspektyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja mam genialny zespół ze starachowic więc wcale nie tak daleko od ciebie, na własne wesele w przyszłym roku. Ganialiśmy jak głupie czopki pół roku za zespołem aż wreszcie znaleźliśmy to czego szukaliśmy :) poszukaj na fejsbuku OIOM Cover Band.

 

 

Pozdrawiam

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie łatwo coś sensownego znaleźć, nawet na za 2 lata jest już sporo rezerwacji sal jak i zespołów.

 

poczytaj na lokalnych forach, większość zespołów ma swoje strony w necie i można tam też posłuchać jak grają mniej więcej

 

Przez taką opcję teraz przechodzę, ale większość z nas chodzi na wesela i może gdzieś było i coś widziało :) Zespół w dzisiejszych czasach to przeważnie przyjedzie, ale sala to już gdzieś tam w okolicach powinna być.

 

ja mam genialny zespół ze starachowic więc wcale nie tak daleko od ciebie, na własne wesele w przyszłym roku. Ganialiśmy jak głupie czopki pół roku za zespołem aż wreszcie znaleźliśmy to czego szukaliśmy :) poszukaj na fejsbuku OIOM Cover Band.

 

 

Pozdrawiam

Damian

 

Dzięki obadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się udało w ciągu tygodnia na rok do przodu ogarnąć wszystko także jak się chce to można. Zespół tak jak pisałem miałem upatrzony ale wesele miało byc za 2-3 lata i mogło sie okazać że nie będą już wolni.

Co do stron zespołów to na stronie wszystko jest ładnie pięknie, podoba ci się, dzwonisz, umawiasz się, w sobotę jedziesz zobaczyć jak grają na żywo na jakimś weselu i okazuje się że grają z mid'ów, mp3 i czego tam jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, jak wylatuje sie na abramowice to jedziesz ta trasa spory kawalek, az do czasu jak po prawej stronie zobaczysz stacje cpn "LOTOS" Tam maja sale balowa, dobre żarełko i sporo miejsca. Brejdak rok temu mial tam weselicho i nie narzekal.

 

Byłem tam sam na weselu z tym, że Ja sali w okolicah Piotrkowa Trybunalskiego szukam :P Bo stamtąd mam Pannę :)

 

Jak mi się już wyklaruje trochę opcji to pojeżdżę, jutro badanie miejsc na sale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...