Skocz do zawartości

Zmiana radia i suba


ZikZag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio chcialbym zmienic cos w swoim samochodzie jesli chodzi o audio. Obecne graty sa w podpisie na dole, i moze zaczne od suba, vibe jest mocny i.. tyle, brakuje mi w nim jakosci, wczesniej mialem ReAudio Re12S4 i gral dla mnie o wiele ladniej i czysciej, bardziej punktowo, odnajdywal sie i w rocku oraz i HH ale wtedy mialem Astre w HTB. Vibe odnajduje sie moim zdaniem tylko przy HH, przy innych typach muzyki gdzies ginie, nie wyrabia przy gitarach. Jestem typem raczej co slucha HH ale od czasu do czasu jakis rock, trabki, gitary itd. lubie posluchac. Jak wiadomo Audi to trudny zawodnik jesli chodzi o suba, ale moze cos innego byscie zaproponowali ? Wchodzi raczej w gra cos nie duzego, bagaznik jest rowniez potrzebny.Cena za suba to roznie powiedzmy do 400 zl. Mial by grac docelowo pod n/w crunch-em ( w 4Ohm - 500W )

 

Radio.. - tutaj to raczej szukal bym czegos cieplejszego, chodz zlego slowa o nim powiedziec nie moge. Mialem jakies pionki wczesniej to bylo niezle miesko ale tweetery byly daleko w tyle. Na radio to hmm powiedzmy rowniez do ~400 zl.

 

Macie jakies propozycje, opinie, rady ? Z gory dzieki za odp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...