Skocz do zawartości

SEAT CUPRA R by CASKP


CASKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I dobrze... nie tyle mniejszego co innego :wink:

 

A może Tomuś dziubek z F1 wraca do łask... :wink:

Gdzie znajdziesz tyle szczegółów i powietrza jak nie w nim?

Bolączki ma... Ale chyba i ideałów nie ma, coś za coś... :)

Ja słuchałem w sumie krótko F1ki, ale do tej pory pozostaje mi w głowie żeński wokal... Jak wszedł na wyżyny to dobrze ,że kryształów w aucie nie było bo by chyba popękały co ciekawe nie wbijał się natarczywie w uszy z tym przekazem, zwyczajnie idzie z lekkością w te rejestry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak bo nie znam osoby która słyszała w 3 way R2 aby powiedziała, że F'ka jest lepsza. Niestety. R2 ma ogromny kłopot w stosunku do kolca. Kolec jest maaaaaaaaaliteńki w porównaniu do R2 i baaaaardzo lekki ;) Jest wręcz idealny do montażu w aucie. Proponuję kiedyś w wolnej chwili dla testów posłuchać tweeterów domowych - dobrych tweeterów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5DMKII ma w miarę szybszy af od a900 więc dlatego napisałem wcześniej to co napisałem.

 

 

 

Herezji ?? D700 ma dużo mpix ?? Żartujesz teraz ?? Miałeś kiedyś a900 w ręce i robiłeś nim zdjęcia ? Bo chyba nie bardzo wiesz o czym mówisz. Ja robiłem zdjęcia różnymi puchami i mam wyrobione na ich temat zdanie.

 

A porpo możliwości A900 : http://www.audiocar....iwoo/piwoo1.JPG

Fota JPG prosto z puchy. Porównaj do tego D700 i porozmawiamy na ten temat ...

 

sory za offtop:

Mam pytanko , ponieważ zbieram się z zamiarem zakupu lustrzanki , i właśnie wybierałem pomiędzy Nikonem , Sony i Canonem,ale od 2 miechów nie mogę się zdecydować..

Skoro posiadasz 5DII może chcesz się go pozbyć ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tbrek - ostatnio chodzil mi po glowie odr :) ale bym musial najpierw wlozyc i posluchac :) rozmiarowo to chyba pi razy drzwi to samo :) ale nie wiem jak one graja :)

 

Miałem okazję słuchać i porównać F1 i ODR... i powiem tak, F1 bym nawet nie starał się montować, choć w porównaniu do ODR montaż to pestka.

Ale ja to ja, moje nastawienie do tweeterów Fki wiele osób zna, jeszcze nie znalazło sie takie auto co by to granie pasowało, auta samozwańczych krzykaczy robiących super otoczkę wokół swego auta mnie nie interesują, w każdym razie chciałbym raz usiąść do auta z tym tweeterem, i wysiąśc dopiero jak padnie bateria, lub skończy się paliwo w zbiorniku, a nie po 3 minutach do 15'tu jak juz ktoś go ogarnie.

 

Gdzie znajdziesz tyle szczegółów i powietrza jak nie w nim?

 

Znalazłoby się kilka tweetrów oferujących poodbne walory, a nie oferujące w zamian suchego piachu i szkła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODR

 

To dlaczego Caskp nie załozył do siebie tw z ODR do kompletu ze średniakami jakie posiada?

A z pewnością ani nie stała na przeszkodzie dostępność ani koszty...

Dlatego Tomku przyjąć należy jedno na poziomie ODR, Braxa, czy F1 o danym być czy nie być głośnika w systemie decydują wyłącznie smaczki jakie preferuje właściciel auta.

Jeden powie ,że ODR to totalny kosmos brzmieniowy i się w nim zakocha, drugi zaś stwierdzi ,że co najwyżej może wylądować w nocniku obok Qupy, podobnie z F1,Audisonem, Braxem...

Wszystkie grają świetnie... pytanie jak świetnie pod czyjeś preferencje?

 

ech .. z easci dostalem odp ze mnei nei zarejstruja, bo nei bralem udzialu w zadnych eliminacjach - takze raczej sie nie pojawie ..

 

Mogli Jurki odpuścić i tak klasy nie są wypełnione na 10 aut...

Wilczy bilet raz na jakiś czas chyba by hałasu ze strony zawodników nie wzbudził...

A im więcej aut tym więcej fun'u...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego Caskp nie załozył do siebie tw z ODR do kompletu ze średniakami jakie posiada?

 

Z tego co mi wiadomo, ma średniaka (mojego) czy ma tweetery.... chyba nie.

 

A z pewnością ani nie stała na przeszkodzie dostępność ani koszty...

 

Tu się mylisz, koszty nowego to ponad 5k za kpl, a dostępność.... po za tymi od Twoich przyjaciół nie wiem gdzie je dostaniesz, a Paweł preferuje nowe, a te na pewno nie w DSV

 

 

Co do reszty, masz rację, co komu pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby coś ugrał to zadyma by się pewnie rozpętała.

 

No pewnie pingiel by komuś skoczył ,że jeździ po kilkaset km na eliminacje a Huberto wpadł i pozamiatał... Ale z tym co ma to chyba w amatorze a tam nie ma tak hop siup takich knock outów... :wink:

Więc mógł Juras przymknąć oko( ale pewnie wygrała właśnie wola świętego spokoju, może i to racja..)

 

Co do tweeterow - powalcze jeszcze z obecnym, coby go troche poprawic i zobaczymy :) Jak trafie na cos fajniejszego i mozliwego w aplikacji w mojej zabawce, to mozliwe ze bedzie zmiana :)

 

Masz fajny rzadki system wyciśnij najpierw co się da z tego co jest. A jak było wspomniane system nie jest jeszcze na tip top zestrojony więc warto się wstrzymać z rewolucjami i obsłuchać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego Caskp nie załozył do siebie tw z ODR do kompletu ze średniakami jakie posiada?

A z pewnością ani nie stała na przeszkodzie dostępność ani koszty...

 

Nie mam odr z prostego powodu. Nie miałem czasu aby go posłuchać u siebie w aucie. Jeśli go w końcu posłucham i będzie ok - to 1.1 wyleci. Ot co. Powiedziałem sobie jakiś czas temu jedną rzecz. Nie kupię następnego klocka bez przesłuchania go. Więc jeśli wpadną mi w ręce ODR - to może u mnie zostaną. Próbowałem się dogadać o odsłuch z właścicielem tych ODR co są na alle - ale nie chce ich wysłać bo się boi. Dlatego nadal będą tam wisieć :D Mówi się trudno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem się dogadać o odsłuch z właścicielem tych ODR co są na alle - ale nie chce ich wysłać bo się boi. Dlatego nadal będą tam wisieć :D Mówi się trudno .

 

hahah... Mnie także R. "olał", mimo ,że załatwiałem już coś z nim wcześniej. Nie trafił do niego argument ,że nikt nie wyda ponad 2 kzł za TW bez możliwości odsłuchu...

Widzę ,że doszedłeś do podobnych wniosków co ja, czyli.... trochę się z nimi pobuja przy tak radykalnej postawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...