Skocz do zawartości

STX 18-140-4 AWX + T.STX.2.1.200.8.N.A.PC.X vs Morel Tempo 6


PanJarek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ty już się o tym chyba przekonałes najlepiej :P

 

 

Tak, kupiłem gienka, potem ucieszyłem się na wieść ,że to Extreme...

Obecnie wychodzi na to ,że powinien nosić przydomek Extremalny zabójca woferów... :rotfl:

Dlatego też myślę nad zmianami na jesień/zimę na tec'i 18ki gdyż mogą spokojnie przyjąć na klatę dwa razy więcej waciszy niż obecnie posiadane przeze mnie STX(szt 1... :D , druga poległa w boju... Świeć Panie nad jej duszą..) i Kappy( szkoda mi je zmęczyć, ostatnimi czasy zaczęły mi się znowu bardzo podobać)...

 

swoją drogą jak mogą przy stylu Marcina te STX'y wytrzymać pod 300W na sztukę ich habe keine ahnung :D

 

No właśnie pragnę tutaj jedno sprostować, utarło się ,że ja słucham "mocno" a na spocie co druga osoba słucha muzy na podobnym poziomie co ja by nie szukać daleko np Suzuki, Sinoff.

Więc wychodzi na to ,że słucham normalnie, tyle ,że z "przytupem".. :D

 

Panowie jak to jest z awaryjnością wooferów STXa?

 

Ja się nie wypowiadam... Bo gienadyji pluje prądem jak opętany, więc moje oceny będą skrzywione..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pragnę tutaj jedno sprostować, utarło się ,że ja słucham "mocno" a na spocie co druga osoba słucha muzy na podobnym poziomie co ja by nie szukać daleko np Suzuki, Sinoff.

Więc wychodzi na to ,że słucham normalnie, tyle ,że z "przytupem"..

Nie przejmuj się, reszta to emeryty.

Trzeba wykonać ruch w kierunku radia, gałką pokręcić, a to już za duży wysiłek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko narazie brak opinii w sprawie morel vs STX :looka: Ale to w koncu dzial przy piwie wiec :zdrowko:

 

masz opinię morel 8" vs. stx + r6a vs. stx, obie moje i na korzyść stx'a

Słuchałem tempo w kilku innych autach - ja bym brał w tym wypadku stx'a, tempo to nie jest zły woofer, ale też nie odznacza się niczym specjalnie. r6a - uznany woofer, ale też brałbym stx'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...