Skocz do zawartości

Oferty operatorów komórkowych


zomer1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szerze mówiąc jeśli chodzi o "PLAY" to mam "aż" jedna osobę.. "Koleżankę" która kupiła sobie dodatkowo kartę "POPA" aby pisać i dzwonić do mnie :wink:

95% orange.. Sam sie zdziwiłem..

4% to T-mobile,

1% to PLUS.

 

Znajomi z T-mobilka to głownie abonament, plus to głównie dlatego że brali abonamenty aby mieć przenośny internet..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

A ja dziś przedluzylem umowy 2 telefonów

Dostałem iPhone 4s i samsunga omnie 3

Ceny telefonów bardzo dobre, a umowę dostałem wynegocjonowana pod moje potrzeby

Takiej oferty nie ma nawet w cenniku

Teraz mogę dzwonić wszędzie bez ograniczeń

Dostałem nawet 1000 minut na połączenia zagraniczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda sieć w PL to o d*** rozbić ... sorry, ale za granicą szanują klienta i ceny fonów są bardziej przystępne ( przynajmniej tam gdzie byłem i jestem ), abonament - tani, w pytę minut, drogi - nie wydzwoni tego normalny człowiek, najdroższy - śpij z telefonem w nocy do rozładowania :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś przedluzylem umowy 2 telefonów

Dostałem iPhone 4s i samsunga omnie 3

Ceny telefonów bardzo dobre, a umowę dostałem wynegocjonowana pod moje potrzeby

Takiej oferty nie ma nawet w cenniku

Teraz mogę dzwonić wszędzie bez ograniczeń

Dostałem nawet 1000 minut na połączenia zagraniczne

Fajnie, że podałeś konkretne szczegóły. Można porównać oferę dla Ciebie z oferami innch operatorów. :)

Mój kumpel też ma fajną ofertę, bo dostał dwa ajfony i szjsunga. Nie ogranicza sie dzwoniąc< dzwoni z zagranicy i internet nawet ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majka, w tej cenie to z nielimitowanymi rozmowami można mieć abonament :)

 

truck , prawda jest taka że jak przenosisz numer to dostajesz lepszą ofertę niż jak przedłużasz umowę,

 

dlatego ja znajomych przenoszę do plusa na dzień czy dwa na kartę i potem z powrotem do play, bo jest lepsza oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truck , prawda jest taka że jak przenosisz numer to dostajesz lepszą ofertę niż jak przedłużasz umowę,

 

 

Płacę za tel Aśki i swój plus w domu net bezprzewodowy regularnie 450-500 zł mieś wszystko w abonamentach na firmę...

By było śmieszniej wcześniej miałem 900 min darmowych obecnie jak sprawdziłem, po odnowieniu okresu rozliczeniowego mam 500( to wcale przecież nie dużo), dodam ,ze nic nie aneksowałem, nic nie zmieniałem...

 

Tez się zdziwieni ale te minuty są do wszystkich sieci

Powiedziałem, ze 1990 to dla mnie za malo

 

Umowę przedłużałeś online czy w punkcie obsługi?

Bo do mnie jakoś przedwczoraj dzwoniła jakaś cipka z callcenter, bo mi się umowa kończy.... Ale ją zbyłem słowami , że zmieniam sieć... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie były takie same rachunki

W tym miesiącu 600zl bez groszy

Za 2 nr telefonu z mety zrezygnowałem

 

 

Ale u mnie Asia nie przekraczała swojego limitu, za to ja i owszem, jak połączyć rozmowy służbowe i prywatne ględzioły to te 500 szybko uciekało...

Co z 2 numeru? Miałeś tam dwa czy o czym mowa?

Jaki koszt tel ci zrobili?

 

teraz przejrzałem billing ostatniego rachunku i wszystko ok tylko rozmowy do Play(kurwa ,że nie idzie wyczuć ,kto to ma na podstawie numeru jak kiedyś z plusem czy orange), zapłacilem: 60 zł extra za numery z Playa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany 1200 minut to ja mam za 15 euro ... za to co Łukasz płaci jedyne 6100 minut do wszystkich operatorów tu gdzie jestem obecnie ... to z jednej sieci ...

w drugiej - 80 ojro i mamy wszędzie nielimitowane wszystko z zastrzeżeniami ( 30 h tygodniowo rozmów max. i takie tam ... ale weź wygadaj tyle :D )

 

To są oferty dla przeciętnego zjadacza chleba ... nie dla firm ... co by nie było ... a tele - tańsze niż u nas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mam dwa numery firmowe u nich

Cena telefonu to 200zl ale dzięki temu mam krótsza umowę

 

 

To jeden wypowiedziałeś tak?

A jeden przedłużyłeś?

Załatwiałeś sprawę w biurze obsługi czy online?

 

pany 1200 minut to ja mam za 15 euro ... za to co Łukasz płaci jedyne 6100 minut do wszystkich operatorów tu gdzie jestem obecnie ... to z jednej sieci ...

 

Do standardów zachodu to jeszcze Nam sporo brakuje, ale to wina zmowy operatorów, nie ma za bardzo wyboru( a jeśli jest to delikatne różnice) więc dymają polaczków ile wlezie,a nie wspomnę o relacji Naszych rachunków w odniesieniu do zarobków tu i tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

 

Co roku mam telefon w plusie i jeszcze nigdy nie dostałem żadnej zniżki czy bonusu z okazji przedłużenia, za telefon zawsze płaciłem więcej niż nowy klient po to żeby zachować numer (oczywiście mogłem się przenieść, jak reszta mojej rodzinki, ale Ja wybredny co do telefonów jestem i jeszcze nie spotkałem żeby ten co chcę ukazywał się w danym czasie w innej sieci :( ).

 

To Ty co roku zmieniasz tel?? Hm.. A nie taniej ci by wyszło wziąć ofertę bez telefonu i na tej podstawie mieć umowę na 12 mieś i na znacznie lepszych warunkach niż z tel?

Ja tak robię od wielu lat i gdy swego czasu policzyłem, to , lepsze warunki pozwalały mi tyle oszczędzić ,że mogłem każdego Srajfona nowego na allegro kupić, oczywiście tego nie robię bo gadżetów nie lubię, więc mam starego padalca kilkuletniego i jest mi z tym dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Załozymy kolejny temat Go PLAY Go... JA juz skorzystałem, nikt nie przebił, ale mi telefonu nie potrzeba ale tu nie o tym :P

 

Ja mam obecnie dwa numery w Orange po 65 zł netto, bez limitu na wszystkie sieci. Nie wiem po ile ma to Play, ale na jakiś czas znowu się kończy umowa i będę ich dusił o jakieś zniżki (zawsze to przynosi efekt gdy się "wypnę" na wstępną ofertę odnowienia umowy... :rotfl: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...