Skocz do zawartości

Oferty operatorów komórkowych


zomer1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z telefonem czy bez ? Na firme ??

 

Bez telefonu, gdyż umowa wtedy jest na 12 mieś gdzie już po 9ciu mogę odnowić na lepszych warunkach. Tak na firmę, więc po wrzuceniu w koszta i odliczeniu vat wychodzi jeszcze taniej.

Telefonów nie biorę nigdy, bo ja mam sprawdzonego wytrzymałego padalca a Asia także nie lubi lansować się z dotykowymi smartpierdami wielkości patelni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załozymy kolejny temat Go PLAY Go... JA juz skorzystałem, nikt nie przebił, ale mi telefonu nie potrzeba ale tu nie o tym :P

Juz nie przesadzaj, ja mam z Te-Mobile bez limitu za 86pln brutto bez fona, a to samo w Play kosztuje 99brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz przedluzalem umowę w play jakoś miesiąc temu i przytuliłem 800 minut, bezpłatne do play i 2GB internetu za 59 zł na rok bez telefonu, nigdzie ciekawsze oferty nie znalazłem plus większość znajomych tez jest w play wiec dla mnie na plus ^_^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie takze bylo podobnie. Wpakowalem sie kiedys na 3lata w tmobile w 60zl a kiedy ludzie zaczeli uciekac do play rachunek wzrastal do min 100 miesiecznie a w tym przechodzilo wiele nie wykorzystanych bzdurnych minut, u zony to samo ale ona na 2 lata i przenioslem ja natychmiast. zaczalem sobie wertowac faktury i podpisywac ludzi z play. W tym momencie na 295 kontaktow w tym sporo firmowych mam 140 z play. Nie zastanawialem sie kiedy weszly nowe taryfy i oplacalo mi sie nawet kare umowna zaplacic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna opcja to play na kartę. 

Za 50pln 100 dni gadania i pisania z pleyem bez limitów.

Dla kogoś kto ma dużo ludzi w tej sieci opcja idealna bez zobowiązań.

200pln rocznie wychodzi i można gadać do woli.

Do tego nokia za 100 i gotowy zestaw za grosze.

W porównaniu z orange jest lepiej z zasięgiem i mniej reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna opcja to play na kartę.

Za 50pln 100 dni gadania i pisania z pleyem bez limitów.

Dla kogoś kto ma dużo ludzi w tej sieci opcja idealna bez zobowiązań.

200pln rocznie wychodzi i można gadać do woli.

Do tego nokia za 100 i gotowy zestaw za grosze.

Jakbym mial nosic ze soba 3 telefony to bym chyba osiwial, a nosze dwa i dostaje korby, druga sprawa jakbym mial pytac kazdego jaka ma siec to chyba z 1000 ludzi musialbym sprawdzic, a po trzecie te tel za "stófkę" to w buty mozna sobie wsadzic. Kumpel to kupil to jak zadzwonil do mnie to pytalem co tak zle go slychac....odpowiedzial "mam nowa nokie za stófke do pracy kupilem". Opcji jest wiele, ale pytanie czy mam poswiecac czas na żonglowanie kartami/telefonami by zaoszczedzic 100pln miesiecznie, czy zarabiac pieniazki o duzo wieksze w swojej dziedzinie. Kazda rzecz/narzedzie/usluga ma pewne priorytety i tak dla studenta 3 karty beda ok, dla przedsiebiorcy/wlasciciela firmy/kiosku/korporacji... Liczy sie all in one.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie przesadzaj, ja mam z Te-Mobile bez limitu za 86pln brutto bez fona, a to samo w Play kosztuje 99brutto.

79 zł bez telefonu na 12 miesięcy. Full do wszystkich sieci (prócz stacjonarnych- było gratis 3 miesiące).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się chętnie dowiem, bo już ponad 10 lat mam ten sam numer a z ceny telefonu nigdy mi nie zeszli. A abonament powiedzmy, że nie najniższy. Teraz też taryfa typu wszytko w cenie bez limitu i też nie najniższa, a kwota za telefon 3 cyfrowa. Jak ktoś wie jak zejść z ceny to bardzo ciekaw jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

79 zł bez telefonu na 12 miesięcy. Full do wszystkich sieci (prócz stacjonarnych- było gratis 3 miesiące).

 

Ja także teraz płacę 65 netto (79 br) za abonament bez limitu na połączenia sms/mms orange a patrzyłem to już zmienili w ciągu ostatniego czasu i dla przedłużającego klienta jest 52 zł netto za pakiet full. Więc w grudniu wbiję się bez żadnej łaski na abonament 50 zł za pełną samowolkę z rozmowami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także teraz płacę 65 netto (79 br) za abonament bez limitu na połączenia sms/mms orange a patrzyłem to już zmienili w ciągu ostatniego czasu i dla przedłużającego klienta jest 52 zł netto za pakiet full. Więc w grudniu wbiję się bez żadnej łaski na abonament 50 zł za pełną samowolkę z rozmowami.

Kuzyn właśnie na firmę płaci 49 zł bez telefonu (play).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

180zl więc sporo

 

I umowa na 24 mieś ja płacę przez 12 mieś, ale pal licho 12 x 79 zł i skoro abo potaniało 12 x 64 zł = 1715 za 24 mieś połączeń bez zupełnego limitu do wszystkich sieci.

Ty zaś Łukasz 4320.... Jak na moje stać mnie za samą różnicę kupić każdego srajfona na rynku i co roku ( tak jak robię negocjować) korzystniejsze warunki bez tel. :wink:




Kuzyn właśnie na firmę płaci 49 zł bez telefonu (play).

 

Już wystarczy ,że widziałem jak działa Play u Pavliqa... Chłopak w centrum Wawy a co chwila zasięgu nie ma... Dzięki postoję, 3 zł różnicy nie gra roli a jednak zasięg jest stabilniejszy ( i aby nie było nie bronię Orange bo sentymentów nie mam :) ). Ale jeżdżąc po kraju b. sporadycznie ucieka zasięg a to dla mnie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, zasięg jest do kitu. Nawet moja pancerna cegłówka nokia 3410 ma problemy z utrzymaniem zasięgu...

 

Ale z drugiej strony cieszę się ,że pojawił się Play ostro walczył z nowinkami na rynku i cenowo a to sprawiło ,że m.in Pomarańcza musiała zjechać z cenami :D Więc jak dla mnie Play może dalej szaleć na rynku. :)

Kto by pomyślał 2 lata temu, że za 65 zł można nie martwić się już o wysokość rachunków, tylko płaci stałą stawkę i z głowy, albo ,że jakiś tam pakiet danych internetu jest w puli za free. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...