Skocz do zawartości

Projekt Focus by CAS Szczecin ( i moim małym udziałem :P )


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może stworzyć jakiś nowy wątek, pt. "Coroczna tradycja po finałach"? :D I co roku coś tam się doda z "żali".. :wink:  A tak na rozluźnienie... Połączenie jakiego w kraju chyba nikt nie próbował... Brax 2.1 i szpilka F1, oczywiście poparte fundamentem polskiego CA oprócz papiaka czyli "glutem" na ciepło, made in Truck Land. :cwaniak:

 

ps. Jest więcej niż 100 cm2, czy nie? Heh.. :)

 

attachicon.gifDSC_0066.JPG

 

attachicon.gifDSC_0067.JPG

Ale brzydkie i ODR'a ni ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja tam za wiele nie słuchałem ale miałem okazje posiedzieć u mirek_smok i posłuchać góry jaka wyląduje u mnie :) Według mnie bardzo fajnie to grało a przede wszystkim przy muzyce którą ja słucham nie wyrywało mi uszu nawet przy mocnym watowaniu. U Trucka też siedziałem i będąc szczerym to na moje odczucia scena była głęboko i wysoko a do tego mimo, że Truck raczej cicho nie słucha to fajnie i delikatnie. Trochę mało mi niskich było ale ja po prostu lubię mocniejsze sieknięcie no i do tego było jak dla mnie baaardzzoo dynamicznie a szczególnie kawałki z perkusją.

 

W kwestii Sub to u Suzukiego robił jak dla mnie bardzo dobrą robotę. Był fajny i z takim mięskiem ale to pewnie kwestia tego, że lubię tak jak Suzuki jak coś tam trochę pomasuje :)

 

Reszty nie słuchałem ale i tak w porównaniu do większości z was, doświadczenia itp to moje odczucia są zupełnie inne od waszych ale patrze przez pryzmat co mi się podobało a chyba o to chodzi  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...