Skocz do zawartości

IV piknik SCA 9-13.08.2012 Władysławów offtopic


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pomorze dotarło.

Sylwek grzecznie siedział, zbyt rozmowny nie był.

Wydawał tylko średnio słyszalny nisko tonowy dźwięk "huuuuuuuuu, huuuuuuuu, huuuuuuuuuu"itd. :)

Dzięki za mega imprezkę i wspaniałe toważystwo,

Jak się ogarnę to powrzucam foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już także dotarliśmy... Mega miłe wspomnienia.

Dzięki chłopaki za organizację i super towarzystwo z pewnością za rok również zawitam.

 

ps.Za wszystko zapłacisz mastercard, ale nie za telemarka Sylwka, czy też granie synchroniczne na dwie audianki z Pavliqiem... Brakowało tylko jeszcze left channel right channel... :rotfl:

 

Bezcenne wspomnienia... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

ps.Za wszystko zapłacisz mastercard, ale nie za telemarka Sylwka, czy też granie synchroniczne na dwie audianki z Pavliqiem... Brakowało tylko jeszcze left channel right channel...

 

Bezcenne wspomnienia...

heh dobre bylo jak poszedłes spać, a auto dalej grało. A i mam film z graniem stereo. Później dodam link.

Ps. Sekundy a byś wyłapał 200 za ci ciszę nocną ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście chciałbym podziękować wszystkim którzy byli i aktywnie uczestniczyli w Pikniku :)

Największe podziękowania należą się osobom bez których nie udałoby się spotkać w szczególności Bartkowi (Sinsemillaa) za ogarnięcie tak fajnego miejsca jak również osobom które pomogły ogarnąć konkursy, grilla. Bez Was nie byloby nic :)

 

Wyniki konkursów:

 

Trzymanie głośnika: (według zajętych miejsc)

1. truck 126s

2. bury22 125s

3. aeron 111s

4. mastah22 104s

5. pavliq 91s

6. mamusa 88s

7. pimp_zabrze 83s

8. ruby1986 77s

9. pawelszu 67s

10. mares 63s

10. marcin_plock 63s

12. mkgustav 61s

13. powalla 53s

14. emil 44s

15. kamil 20s

16. wasylwek 3s

 

"Zawody" SQ: (według zajętych miejsc)

1. bury22 63p.

2. marcin_plock 41p.

3. pavliq 32p.

4. truck 27p.

5. raadek 27p.

6. maniek 24p.

7. mares 20p.

8. powalla 13p.

9. sinoff 11p.

10. gazownik 11p.

11. hehepack 11p.

12. mkgustav 8p.

13. pimp_zabrze 5p.

14. pawelszu 4p.

15. suzuki.gsx 2p.

16. tomomadej 1p.

17. aeron 0p.

17. greg-si 0p.

 

Oryginał kartki z liczenia głosów w skanie zarzucę najprawdopodobniej dopiero za tydzień.

Edytowane przez greg-si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dobre bylo jak poszedłes spać, a auto dalej grało. A i mam film z graniem stereo. Później dodam link.

Ps. Sekundy a byś wyłapał 200 za ci ciszę nocną ;)

 

 

Ja Wam zostawiłem babcię, aby umilała... W troskliwych rękach została to się nie martwiłem... A ,że skończyło się wizytą "smutnych panów"... życie... :rotfl:

Ps. Wrzuć jak będziesz miał chwilkę ten filmik bo myślę ,że takiego numeru to jeszcze nie było...

Dla nieobecnych małe wyjaśnienie.... Audi Pavliqa robiła za left channel a moja za right... Obie grały co do sekundy ta samą płytę.... Scena miała jakieś... 10 m szerokości i głębokość w pytę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, jeszcze raz dzięki za kotlety :wink: dobre były :P

Nie ma sprawy, przekaże mamie :D

 

A z tego miejsca należą się podziękowania dla wszystkich piknikowiczów za dotarcie i za miłe towarzystwo, zabawy było co nie miara, było co posłuchać i co pośpiewać, zwłaszcza Gotye, mam nadzieję że filmik trafi na forum, jak i zdjęcia, ale i tak szacun dla największej gwiazdy pikniku - Sylwek jesteś nie do zniszczenia, pomimo Twojego zgonu wczoraj :hurra:

No i pozostaję czekać do następnego roku na kolejne spotkanie miłośników CA i nie tylko.

 

PS

W razie czego to po raz kolejny mogę się zaopiekować dziećmi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...