Skocz do zawartości

Clarion CZ702E


czaszunia1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Problem w tym, że Alpine nie ma konkurencyjnego modelu.Odpowiednik jest znacznie droższy i co za tym idzie sporo lepszy.

Kupując tani kombajn trzeba mieć świadomość, że nie ma nic za darmo.

Warto dodać, że i tak wart jest swojej ceny.

 

Wszystko jasne  :wink:  Zapytałem z ciekawości, mając 9835r nie mam "odwagi" jej sprzedać i próbować clarka  :wink2:

 

PS. Jako nowy wart tych 8stów ale używka na poziomie 5stów  :looka:  za tyle jest 9833r  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to wiemy...

 

  :wink:

Ja uwielbiam 9835 za jej dzwięk i przejrzystość przy ustawianiu cięc na zwrotnicy i TC :)

 

Jeszcze raz dzieki za info o Clarionie. Może uda sie kiedyś podmienić go z 9835 i zrobić bezpośrednie porównanie w tym samym samochodzie i na tych samych gratach  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bezposrednie porownanie clariona 702-> clarion 958. W tej kolejnosci goscily te radia i.... Nie zamienie 958 teraz na zadne inne radio.Porownujac moj setup na ww jednostkach mniej wiecej przedstawialo sie to tak: 702 i granie bylo bardzo stlamszone zza bardzo grubego koca,ale co ciekawe brzmienie bylo dosc cieple nie natarczywe. 958 to granie suche bardzo wyraziste i clarowne ;-) pokazalo sie wiele szczegolow ktorych nie bylo na 702ce. Gora byla taka jaka lubie w rocku heavy metalu czyli wiecej gory i bardziej ostro. Zmiana tw przyniosla wiele dobrego na korzysc 958, i to radio jednak ma cos w sobie. Warto dolozyc ciutke grosza. Taka moja opinia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

wynika z tego że każde radio do inne muzyki między rockiem a np rapem jest wielka różnica i każdy woli co innego usłyszeć ,nie wspomnę już o ciśnieniowcach...

 

PS:clarion poszedł nowoczesnością trochę w złym kierunku ale patrząc na ceny nowych radii kosztem ceny musiały być jakieś uchybienia bo nie każdego stać wydać 1,5tys zł na radio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

posiadam 702 kupione w używce :/ Mój egzemplarz ma swoje fazy....

1. Wkładzasz płyte CD-Audio, pierwsze nagranie - leci, drugie nagranie - leci, trzecie nagranie - 10sekund ciszy i nagle zaczyna się utwór. WTF?!

2. nie pamięta zmiany faz głośników, a kiedyś pamiętał :)

3. po zastosowaniu lepszych wzmacniaczy po za słyszalnym szumem, mamy też delikatny pogos lasera... ale jak pisali inni volume 5 i w góre i już tego nie usłyszymy...

4. czy wasze egzemplarze też zaczynają płytę CD od początku, jak np zadzwoni telefon, albo po prostu wyłączycie i włączycie radio na nowo???

5. Moje radio twierdzi że ma świeższy soft w CD niż na stronie clariona :P

 

...ale po za tym bardzo je lubię! Minusów, albo jak kto woli - dupereli jest parę... ale jak już usiądziesz do auta i jedziesz, a z głośników płynie Twoja ulubiona muzyka to może się podobać, jak to radio gra, a gra bardzo przyjemnie... bardzo!!!

 

P.S. jest jeszcze jeden moim zdaniem MEGA plus - 702 po wyłączeniu wygląda dokładnie tak samo jak 302, 202, czy nawet 102... i w przypadku gdy stawiamy auto czasem w różnych częściach miasta, to podobieństwo do słabszych braci moim daniem jest zaletą - można nie odpinać panela bo i tak wygląda jak tani clarek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. u mnie nie występuje to zjawisko

2. j.w

3. jeśli masz wzmacniacz z RCA 4v i gaina na minimum lub lekko podwyższonym nie słychać lasera (genesis st100) u mnie powyżej 1/3 gaina sa wyraźnie słyszalne zniekształcenia.

4. tak, przy każdej zmianie źródła niestety czyta płytę od nowa ale zaczyna tam gdzię skończył ;)

5. na polskiej stronie clariona jest stare oprogramowanie, http://www.clarion.com/xe/en/support/software/CZ_Series/CZ702E/index.html

i tak wygląda jak szmatławiec który nie ma nawet usb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...