Skocz do zawartości

Clarion CZ702E


czaszunia1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tego nie wiem, dostałem soft, ale auto od ponad tygodnia stoi u gazownika w łodzi, jak je odbiorę to mogę testować, teraz jedynie mogę podesłać soft na e-mail, chyba że można to jakoś podwiesić (ja nie mam teraz możliwości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a po za tym ci co preferują słuchać ciszy (i wtedy denerwuje szum) zamiast muzy, niech go poprostu nie włączają - ot prosta rada na tą przypadłość.

A najprościej to nie kupować tego radia, a jak już jest, to sprzedać, wtedy nie trzeba się do szumofona przyzwyczajać i szum nie irytuje. 

Ten bobek ze szumem w cz702 jest dość męczący i dobrze by było gdyby nowy soft likwidował tą uciążliwą wadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio nie jest złe :) fakt brak mu cd textu (nie wiem moze ten soft to zmieni, jeszcze nie sprawdzałem) i ten szum który osobiście mi nie przeszkadza :)

 

BTW. Soft na stronie pl jest z lipca zeszłego roku a na angielskiej stronie wprowadza poprawki softu z listopada, jakoś Polska przez większość firm traktowana jest po macoszemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, jest już następca CZ703E http://clarion.com/gb/en/products/2013/audio/source_unit/1din/CZ703E/gb-en-product-pf_1259670415184.html

Może on już nie szumi?

 

Z tego co widać, dodali drugie USB z przodu.

 

WAV, FLAC - nadal nie czyta :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie lezy takie usytuowanie usb. 702 ma kabelek z tylu wypuszczony i mozna byle gdzie sobieumiejscowic,ja wyprowadzilem w zaslepce obok radia i kazdy kto wsiadal pytal sie czy to fabrycznie tak wypuszczali auto;-). Jak 703 nie szumi (oby) to przez to usbe wyglada ladniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Radio nie jest złe :) fakt brak mu cd textu (nie wiem moze ten soft to zmieni, jeszcze nie sprawdzałem) i ten szum który osobiście mi nie przeszkadza :)

I jakieś wybitne także nie jest a tych wad i niedopracowanych szczegółów jest więcej niż by się mogło wydawać.

 

 


Radio ma wszystko co powinno miec radio.Do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic. :)

Niby wszystko ma ale w okrojonej wersji i na całokształt grania się to niestety przekłada. Ja jakoś nie mogłem się przyzwycaić... może po prostu nie chciałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu wymyślasz :) 

 

Radio jak za 799zł detal jest rewelacyjne ! Kto jak kto , ale ty mi kitu nie wciśniesz że słuchasz cicho i przeszkadza Ci szum słyszalny tylko na o może do 3 w extremalnych przypadkach . Clarek ma wszystko co można chcieć o radia a taką kasę . brzmi dobrze , ma pełną zwrotkę 2 way plus sub , ma czasy , Usb i mase pierdół . Nie oczekujmy HX-D2 z opcjami usb/flac/bt itp za 399zł :) bez przesady :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


szum słyszalny tylko na o może do 3 w extremalnych przypadkach .

Bury tu bym nie trzymal sie sztywno szumow,aczkolwiek sa slyszalne przy cichych partiach instrumentalu.Poza tym bardzo i to bardzo upierdliwy jest dzwiek przy przeskakiwaniu utworow "czytanie plyty" jak w cd romach to dopoero przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


upierdliwy jest dzwiek przy przeskakiwaniu utworow

 

Generalnie nic takiego nie zaobserwowałem, albo nie zwróciłem na to uwagi...

 


I jakieś wybitne także nie jest a tych wad i niedopracowanych szczegółów jest więcej niż by się mogło wydawać.

 

Możesz podać dla niego alternatywę? Mówimy oczywiście o fabrycznie nowych sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać dla niego alternatywę? Mówimy oczywiście o fabrycznie nowych sprzętach.

Nie, bo 702 oferuje jako perwszy czasy i pełną zwrotkę w modelu ze średniej półki, inne firmy tego nie dają. Jednak przed zakupem dobrze jest znać jak najwięcej plusów i minusów tego radyjka co by nie było niemiłych niespodzianek po zakupie bo niewątpliwie atrakcyjna cena wzgędem możliwości też się wzięła z jakiegoś powodu.

 

 

 

 

Grzesiu wymyślasz :)

 

Nie, tylko rozgraniczam :)

702 różni sie zdecydowanie od radyjek które kilka lat temu kosztowały powiedzmy 1500+, tak dźwiękiem jak i możliwościami. W uproszczeniu rzkłbym, że to właśnie takie radio z 399 lub 499 z zaszytymi czasami i zwrotką, no i właśnie  grania z takiego pułapu cenowego  należy od niego oczekiwać. Za to stawianie go w jednym rzędzie z choćby clarkiem 958 lub alpinkami 98xx mija się z celem co nie zmienia faktu że do budżetowych ( ale z aspiracjami) instalek jak najbardziej się nadaje i sporo zadowolenia dać może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


dobrze jest znać jak najwięcej plusów i minusów tego radyjka

 

 

 


że to właśnie takie radio z 399 lub 499 z zaszytymi czasami i zwrotką no

 

Tutaj zgodzę się z Tobą w zupełności :)

Do pasywki tego radia sam bym nie kupił, jednak do stawiania aktywki jest obecnie bezkonkurencyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest to budżetowe radio jednak da się z niego wycisnąć niezłe granie, nie wiem czy jest to moje subiektywne odczucie ale po zmianie sofu gra dynamiczniej, oczywiście szum pozostał oraz brak cd-textu.

 

Bury tu bym nie trzymal sie sztywno szumow,aczkolwiek sa slyszalne przy cichych partiach instrumentalu.Poza tym bardzo i to bardzo upierdliwy jest dzwiek przy przeskakiwaniu utworow "czytanie plyty" jak w cd romach to dopoero przeszkadza.

 

Owszem zdarza się ale nie na wszystkich płytach, w p77mp efekt ten występował praktycznie przy każdej płycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Owszem zdarza się ale nie na wszystkich płytach, w p77mp efekt ten występował praktycznie przy każdej płycie.

Umnie "czyta" kazda plyte, nie zaleznie czy orginal ze sklepu czy najlepsza mp3;) Jak dorwe spowrotem furaka to zaaplikuje softa i zobaczymy czy dynamiczniej ale ciekawi mnie co wogole zmienia ten soft, tbrek wiesz cos na ten temat robiles u siebie pierwszy  soft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...