Skocz do zawartości

Filmy - nowe, stare, polecane


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobry ten Dom Zły. Macie coś jeszcze w takim klimacie? Lubię ciężkie kino, takie jak powyższe i jak Symetria.

Wojna Polsko-Ruska, film nie tak dobry jak książka, najpierw obejrzałem, potem przeczytałem, taki wniosek wysnuwając :P

Takie połączenie Tarantino - Lynch - Kubrick - bracia Coen z el. sci-fi, może nie jakaś rewelka, ale jak ktoś lubi takie klimaty, to film przypadnie do gustu, a z klasyki, to Trzy Kolory Kieślowskiego, może nie tak do końca polskie, ale za to - wybitne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Ja na chwilę obecną konkretnych tytułów nie jestem w stanie podać, bo zdecydowanie za wiele tego by było i chyba do rana bym siedział i się zastanawiał.

 

Co do gatunków... to sci-fi, horrory, thrillery, wojenne, komedie, dobra sensacja-akcja.

 

Co do aktorów... lubię filmy takich panów jak: Robert De Niro, Al Pacino, Anthony Hopkins, Jack Nicholson, Bruce Willis, Morgan Freeman, Samuel L. Jackson (cholera nikt nie klnie na ekranie z taką gracja jak on :rotfl:), Tom Hanks, Will Smith, Wesley Snipes, Edward Norton oraz kozaków kina akcji ... Arnold Schwarzenegger na czele :hyhy:, Sylwester Stallone, JCVD, Dolph Lundgren, Steven Seagal ( ten Pan to jednak ze starszych filmów).

 

Znacznej większości tych panów posiadam kompletną filmografię. Staram się jedynie sukcesywnie wymieniać na lepszej jakości wstawki.

 

Konkretne tytuły podpowiem po dłuższym zastanowieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny głos na film Nietykalni - był już w tym wątku, jeden z najlepszych jakie ostatnio widziałem.

 

Ale dobre ambitne i smiechowe francuskie kino =) A jeśli już przy francuskim kinie jesteśmy, to od siebie polecam do obejrzenia dwa tytuły: Hors de prix / Miłość. Nie przeszkadzać! oraz La Doublure / Czyja to kochanka? Zwłaszcza z tą drugą połówką. Ciekawe komedie romantyczne (zwłaszcza pierwszy tytuł), w odróżnieniu od hamerykanskich produkcji. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo Samueal'a LJ to zapomniałeś o naszym specu od wulgaryzmów Lindzie :hyhy: Jest chyba drugi na mojej liście "naturalnych" przeklinaczy :rotfl:

Żeby nie robić off-topu to polecam Pandorum(Sci-Fi).Strasznie mi się wkręcił, polecam dorwać wersję BDVD-rip bo online ciężko w tych ciemnościach coś zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polece Tarantino...

Cztery pokoje

Pulp Fiction

Bękarty wojny

Wściekłe psy

 

Wsio widziałem i cenię =) Pulp w tym rankingu bezsprzecznie na miejscu 1. Później jednak Wściekłe psy =) Cztery pokoje na końcu. A jeśli już te klimaty... to polecam miraż tych dwóch panów w "ala" przypomnieniu dawnego kina akcji klasy B z lat 80-tych, czy też 90-tych: Grindhouse: Death Proof oraz nieco gorszego moim zdaniem Grindhouse: Planet Terror. Choćby dla samego Kerta Russella i Bruce-a Willisa.

 

A propo Samueal'a LJ to zapomniałeś o naszym specu od wulgaryzmów Lindzie :hyhy: Jest chyba drugi na mojej liście "naturalnych" przeklinaczy :rotfl:

Żeby nie robić off-topu to polecam Pandorum(Sci-Fi).Strasznie mi się wkręcił, polecam dorwać wersję BDVD-rip bo online ciężko w tych ciemnościach coś zobaczyć.

 

Oj Bogus fajnie nagina przyzwoita polszczyznę. Ale Marek, niejaki Kondrat robił to niegorzej w pewnym filmie :rotfl: A co do Bogusia... kojarzy mi się pewien kadr z jego osobą, z pewnym podpisem... "Pij mleko... będziesz szczał daleko" :rotfl:

 

Pandorum fajne nawet. Aż mi się przypomniał serial "Ziemia2" emitowany na polsacie na początku lat 90tych. Chyba nie pomyliłem tytułu. =) A jeśli już w klimatach sci-fi i Samuela... to koniecznie "Kula - Sphere" z 1998 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie męczę serial Fringe i jak na razie pierwszy sezon jest w miarę ciekawy :wink2:

 

Właśnie obczaiłem na łeb filmie. Notka wysoka, więc zły nie może być. Ale jak ja bym miał i seriale oglądać to nie.. ja protestuję... żądam wydłużenia doby ziemskiej w stosunku 3:1 :rotfl:

 

A skoro taka pora to polecam gorąco >> The Shining - Lsnienie z 1980 (koniecznie z napisami) oraz miniserial o tym samym tytule z 1997.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...