Skocz do zawartości

OT z tematu


bartekmaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś był dobry zwyczaj pisania co kto ma w samochodzie w stopce...

Teraz to same teamy sie zrobiły, Może sam założe jakiś team... jednoosobowy

 

 

Tak samo jak kiedys ludzie dzielili sie swoimi przemysleniami na podstawie tego co sami wymyslili czy przetestowali, albo kiedy ktos zadawal pytanie o jakies rozwiazanie to nawet jelsi nikt takiego konkretnego rozwiazania nie cwiczyl to i tak byla podjeta dyskusja i jakies teoretyzowania na ten temat. A teraz cisza w eterze i ludize zgrywaja mistrzow ze reszta moze im buty pucowac, a potem zycie weryfikuje ze ta cala mega tajemnica gra do wielkiej D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A teraz cisza w eterze i ludize zgrywaja mistrzow ze reszta moze im buty pucowac, a potem zycie weryfikuje ze ta cala mega tajemnica gra do wielkiej D...

Dobrze trafiłeś :) na forum auta grają zdecydowanie lepiej niż w realu, szczególnie te otoczone mgiełką tajemnicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można dzielić sie wiedza. Pogoń za krolikiem zmieniła sie w wyscig... pudeł

 

Chyba przesadzasz... Użytkowników forum liczy się w tysiącach a zawodami zajmuje raptem kilkadziesiąt osób w sumie, czego część wcale nie bywa na tym forum, więc w tym momencie sprowadzasz to co się dzieje na forum do garstki ludzi...

Czy odniosłeś wrazenie ,że ja kiedykolwiek migałem się od jasnej odpowiedzi, gdy ktoś o coś spytał? A przecież także w tym roku bawię się w zawody, czyli teoretycznie należę do klanu "tajemniczych"...

Doj.....ś z flanki niektórym osobom, gdzie ja nie uważam się jakiś mega tajemniczy, filmików na youtube nie wrzucam, każdy kto chce może słuchać mojego auta, bez pozmienianych memorek itp dziwnych manewrów...

Tak więc zastanówcie się z takim żołądkowaniem, bo jedno obrażacie ludzi uogólniając i wrzucając wszystkich w jeden wór a druga kwestia mega offtop u chłopaka...

Skoro milczy w swoim temacie może ma ku temu powody, chyba nie Nam to oceniać...

 

Dobrze trafiłeś :) na forum auta grają zdecydowanie lepiej niż w realu, szczególnie te otoczone mgiełką tajemnicy :D

 

Sprecyzujesz, które dokładnie? Czy znowu słowotok bez argumentów?

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzujesz, które dokładnie? Czy znowu słowotok bez argumentów?

Jasne że tak :)

 

Czy odniosłeś wrazenie ,że ja kiedykolwiek migałem się od jasnej odpowiedzi, gdy ktoś o coś spytał? A przecież także w tym roku bawię się w zawody, czyli teoretycznie należę do klanu "tajemniczych"...

Dojebałeś z flanki niektórym osobom, gdzie ja nie uważam się jakiś mega tajemniczy, filmików na youtube nie wrzucam, każdy kto chce może słuchać mojego auta, bez pozmienianych memorek itp dziwnych manewrów...

Ja odniosłem takie wrażenie, dość jasno uciąłeś dyskusję na temat swojego grania po zawodach tekstem:

Na koniec wyniki... 49 punktów przewagi uważam powinno uciąć, docinki.

Auta w mojej klasie sędziował Tomek i chyba komu jak komu ale jemu trudno zarzucić brak rzetelności w ocenie i doświadczenia.

Temat uważam za skończony, bardzo się cieszę ,że "babcia" wypadła tak dobrze, tym bardziej , że po błedzie w Lublinie było mi bardzo przykro ,że tak wyszło gdyż wiedziałem co umie zagrać to auto zwłaszcza na kappach. Ale jak wiecie, w Berlinie zdobyło pierwsze miejsce, a teraz zrehabilitowało się w Sosnowcu na Naszym podwórku.

Tyle, że to nadal nie mówi niczego o Twojej instalce, głównie chodzi mi o szczegółowy opis strojenia i sposób w jaki masz zrobiony drzwi łącznie z fotkami. Dość mocno zdystansowałeś konkurencję i ludzie są po prostu ciekawi co tak dobrego należy zrobić dla swojego auta aby uzyskać tak wysoką notę. Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie instalki i strojenia audi a na pewno utniesz jakiekolwiek dywagacje i domysły względem własnej osoby. Możesz oczywiście żadnego opisu nie wklejać... to Twój wybór i Twoja wola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że to nadal nie mówi niczego o Twojej instalce, głównie chodzi mi o szczegółowy opis strojenia i sposób w jaki masz zrobiony drzwi łącznie z fotkami. Dość mocno zdystansowałeś konkurencję i ludzie są po prostu ciekawi co tak dobrego należy zrobić dla swojego auta aby uzyskać tak wysoką notę. Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie instalki i strojenia audi a na pewno utniesz jakiekolwiek dywagacje i domysły względem własnej osoby. Możesz oczywiście żadnego opisu nie wklejać... to Twój wybór i Twoja wola...

Widywałem już różnego rodzaju roszczenia , ale to przebija chyba wszystko :D .

Podaj do publicznej wiadomości wszystkie szczegóły , nawet podczas trwania sezonu CA , daj do ręki narzędzia , aby konkurencja mogła mogła czerpać pełnymi garściami , nie dając nic w zamian :hyhy: .

I masz to zrobić , bo tak chce / ma taką wizję , anonimowy gość zza monitora :) .

Natomiast gdy jesteś / byłeś ciekawy brzmienia , wyrobienia sobie własnej , subiektywnej opinii, to zapewniam , ze każda osoba która była tym zainteresowana miała taką okazję np tydzień temu .

 

Ja jestem akurat przeciwnikiem tajemnic,

Pod warunkiem , ze nie Ty masz się nimi dzielić :rotfl:

Słowa klucze ;

Wyjście cyfrowe

Typ jednostki głównej :rotfl:

Źródła informacji

Brak argumentów dla głoszonych opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o szczegółowy opis strojenia i sposób w jaki masz zrobiony drzwi łącznie z fotkami. Dość mocno zdystansowałeś konkurencję i ludzie są po prostu ciekawi co tak dobrego należy zrobić dla swojego auta aby uzyskać tak wysoką notę. Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie instalki i strojenia audi a na pewno utniesz jakiekolwiek dywagacje i domysły względem własnej osoby.

 

 

No dobra Grzesiu, nieco poplynales juz tutaj z tymi dokladnymi cieciami itp. co za duzo to nie zdrowo :P Mnie raczej chodzilo o jakies przemyslenia/sugestie/nakierowania co by sprobowac przecwiczyc zeby bylo lepiej, zamiast siedzenia cicho albo mowienia czegos w stylu "Wiem. Ale nie powiem" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widywałem już różnego rodzaju roszczenia , ale to przebija chyba wszystko :D .

Może zwyczajnie nie widziałeś wszystkiego i może jeszcze wiele przed Tobą :)

 

 

Podaj do publicznej wiadomości wszystkie szczegóły , nawet podczas trwania sezonu CA , daj do ręki narzędzia , aby konkurencja mogła mogła czerpać pełnymi garściami , nie dając nic w zamian :hyhy: .

 

Nie nakamichi, pomyliłeś fora, truck pisze tu z włąsnej woli a takie zdanie jak powyższe, napisane przez Ciebie, pobudza tu konkurencję ale niestety nie tą zdrową.

 

 

I masz to zrobić , bo tak chce / ma taką wizję , anonimowy gość zza monitora :) .

 

Nie "masz zrobić" ale może, jeśli zechce, tak będzie poprawniej. Czy anonimowy? Dla Ciebie zapewne tak, dla innych trochę mniej, a części całkiem dobrze znany :)

 

 

Natomiast gdy jesteś / byłeś ciekawy brzmienia , wyrobienia sobie własnej , subiektywnej opinii, to zapewniam , ze każda osoba która była tym zainteresowana miała taką okazję np tydzień temu .

 

Moja opinia jest i własna i subiektywna :)

Niestety ubiegły weekend miałem dość pracowity i okraszony dodatkowymi "atrakcjami", z koleii w Sosnowcu nie zdążyłem odsłuchać auta truca nim wyjechał. A sam odsłuch? Cóż... proponujesz "lizanie lizaka przez szybę" :)

 

 

 

No dobra Grzesiu, nieco poplynales juz tutaj z tymi dokladnymi cieciami itp. co za duzo to nie zdrowo :P Mnie raczej chodzilo o jakies przemyslenia/sugestie/nakierowania co by sprobowac przecwiczyc zeby bylo lepiej, zamiast siedzenia cicho albo mowienia czegos w stylu "Wiem. Ale nie powiem" :)

Tylko pytam o to czym jestem zainteresowany. I zapewne nie tylko ja. To czy uzyskam odpowiedź, to już zupełnie inna histora. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nie lubię wdawać się w tego typu dywagacje, ale jak ktoś ewidentnie szuka dziury w całym(sam nie wiem skąd to się bierze Sinoff?)

 

Wyświetl postUżytkownik truck dnia 10 czerwiec 2012 - 23:56 napisał

Sprecyzujesz, które dokładnie? Czy znowu słowotok bez argumentów?

Jasne że tak :)

 

Nadal uciekłeś od klarownej odpowiedzi, które samochody, grają według Ciebie wirtualnie na forum, a na żywo(przy odsłuchu) to obraz nędzy i rozpaczy?

Zacytowałeś moje słowa, więc rozumiem ,że moją instalkę uważasz za takową, ok. Co z pozostałymi skoro padła liczba mnoga?

Mowa była o samochodach a babcia póki co nie jest sklonowana... Więc?

Ja odniosłem takie wrażenie, dość jasno uciąłeś dyskusję na temat swojego grania po zawodach tekstem:

 

Wyświetl postUżytkownik truck dnia 20 maj 2012 - 21:10 napisał

Na koniec wyniki... 49 punktów przewagi uważam powinno uciąć, docinki.

Auta w mojej klasie sędziował Tomek i chyba komu jak komu ale jemu trudno zarzucić brak rzetelności w ocenie i doświadczenia.

Temat uważam za skończony, bardzo się cieszę ,że "babcia" wypadła tak dobrze, tym bardziej , że po błedzie w Lublinie było mi bardzo przykro ,że tak wyszło gdyż wiedziałem co umie zagrać to auto zwłaszcza na kappach. Ale jak wiecie, w Berlinie zdobyło pierwsze miejsce, a teraz zrehabilitowało się w Sosnowcu na Naszym podwórku.

Tyle, że to nadal nie mówi niczego o Twojej instalce, głównie chodzi mi o szczegółowy opis strojenia i sposób w jaki masz zrobiony drzwi łącznie z fotkami. Dość mocno zdystansowałeś konkurencję i ludzie są po prostu ciekawi co tak dobrego należy zrobić dla swojego auta aby uzyskać tak wysoką notę. Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie instalki i strojenia audi a na pewno utniesz jakiekolwiek dywagacje i domysły względem własnej osoby. Możesz oczywiście żadnego opisu nie wklejać... to Twój wybór i Twoja wola...

 

Wyrwałeś świadomie lub nie, powyższe słowa z dłuższego kontekstu, uciąłem pewną dyskusję powyższymi słowami, gdyż dotyczyła sugerowania mi ,że:

-miałem pozmieniane programy na odsłuch dla sędziego i dla reszty kolegów podczas odsłuchu

-miałem "układ" z Hellsinem, który puścił plotkę na placu ,że uwalił mi wofer, więc miałem powód do wymiany na niedługo przed oceną

-zmieniłem woofery z "żałosnego" STX na coś bardziej "haj"...

Każdy by się zirytował, na tego typu zarzuty wiedząc ,że jest uczciwy i gra fer, ze skały nie jestem, więc poszedł tekst o wynikach, krytykę lubię i cenię(zapytaj chociażby Balcera) o ile konstruktywną, nie na zasadzie "Weee, gra do du..y i cześć, wolę, to można poprawić, to mi się nie podoba, a to jest ok i mnie kupuje, ale wtedy wiem co? dlaczego? etc).

Jeśli zarzucasz mi jakiekolwiek tajemnice, to spójrz w temat Bmki, masz robotę z foto od rozebrania auta do podłogi do złożenia...

Co chcesz oglądać w drzwiach babci? Są tak jak w każdej seryjne, całość komory mieści się na boczku tapicerki(wiem tak się nie robi, a jednak gra?).

Do konstrukcji komory była wykorzystana oryginalna kieszeń na drobiazgi, z tyłu za ściankę robi w sumie oryginalna ścianka boczka pokryta przeze mnie dla usztywnienia żywicą z włóknem? Co tam chcesz oglądać?

Pytasz o ustawienia, co mam Ci podać kąt ustawienia tweeterów? Czasy? Nie rozumiem co to miało by wnieść? Składasz teraz taką samą identyczną audi? Bo w każdym innym aucie i czasy inaczej wypadną...

Instalka audi jest do obejrzenia na każdym spocie, na każdych zawodach, nikomu nie żałuję odsłuchów, zaglądania, bo nie mam nic do ukrycia.

Jeśli byś natomiast rozumiał i szanował czyjąś pracę czesto gęsto po nocach(przed Sosnowcem wcale nie spałem i pojechałem o 3 rano 500 km na zawody), to byś nie pytał w tej chwili o strojenie.

Lubisz rozwiązania na zasadzie kopiuj wklej? Siedż, słuchaj, wsadż ulubione płyty tak jak ja robię, i magluj szukając takiego ustawienia, jakie wyda się odpowiednie.

Ja kiedy czegoś nie rozumiem lub nie wiem( daleko nie idąc dlacego Kappa u Nakamichi gra głębiej i lepiej niż u mnie), to uczestnicy "wiosny" widzieli ,że drążę temat, macam, podnoszę, a nie wspominając o serii rozmów z Naka na ten temat... staram się dociec jak? Recepty gotowej nie dostałem, byłem nakierowany , ale widocznie jeszcze nie rozumiem złożoności kwestii na tyle abym to sam ogarnął, dlatego na jesień babcia zjawi się w Gliwicach, i Kappa zagra jak nalezy.

Jakoś ja umiem zrozumieć i pogodzić się z kwestią ,że doświadczenie to lata pracy, a jeśli czegoś nie umiem/umiesz, to za te lata doświadczeń , coś się komuś nalezy?

Na koniec... Twoja wymiana uwag z Coberem, dotyczyła forum, i uciekliście od kwestii tego ,że to forum liczy X tysięcy ludzi, nadal mogą oni dzielić się wszelką wiedzą jeśli chcą, więc nie sądzę, aby wola lub nie ujawnienia wszystkiego przez parę osób, zmieniała cokolwiek w forum jako takim? A Wy wrzuciliście wszystkich w jedno wiadro.

Na "Wiośnie" stało moje auto, był rux w środku, trzeba było usiąść słuchać, patrzeć skoro odczuwasz taką potrzebę? Dlaczego np taki Adamu, usiadł słuchał, i wiele innych osób, ba nawet na wiośnie zmieniły mi się trochę cięcia dla wofera i średniaka... :) Słuchali bawili się ruxem i ok, jakoś spazmów nie dostałem...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc zastanówcie się z takim żołądkowaniem, bo jedno obrażacie ludzi uogólniając i wrzucając wszystkich w jeden wór a druga kwestia mega offtop u chłopaka...

Skoro milczy w swoim temacie może ma ku temu powody, chyba nie Nam to oceniać...

 

Mam nadzieję, że to nie do mnie, bo ja przecież nie mam żadnych tajemnic i wrzucam tu klocki po kolei... Jedyne czego nie wrzuciłem, to zdjęcie słupków w budowie, ale to chyba oczywiste? :D

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem , ze nie Ty masz się nimi dzielić

 

raczej pod warunkiem, że tajemnice dotyczą sprzętu sprzedawanego w tym czasie na forum przez innego użytkownika. Z grzeczności nie napisałem, co by nie popsuć komuś interesu. Wyobraź sobie że niektórzy patrzą dalej niż czubek własnego nosa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zwyczajnie nie widziałeś wszystkiego i może jeszcze wiele przed Tobą :)

Chodziło raczej o wewnętrzny hamulec , albo się go posiada albo...

Nie nakamichi, pomyliłeś fora, truck pisze tu z włąsnej woli a takie zdanie jak powyższe, napisane przez Ciebie, pobudza tu konkurencję ale niestety nie tą zdrową.

 

Chyba nikt tu nie przebywa z nakazem w ręku i zobowiązaniem do napisania 3 wpisów na dobę.

Niezdrowe natomiast jest coraz większe ciśnienie i próby wymuszenia na uczestnikach forum coraz dalej idących szczegółów ich indywidualnych instalacji .

Moja opinia jest i własna i subiektywna :)

Niestety ubiegły weekend miałem dość pracowity i okraszony dodatkowymi "atrakcjami", z koleii w Sosnowcu nie zdążyłem odsłuchać auta truca nim wyjechał. A sam odsłuch? Cóż... proponujesz "lizanie lizaka przez szybę" :)

 

Jaki to problem , w sobie znanym stylu , zarządaj aby Truck postawił ci brykę pod domem w dogodnej dla Ciebie porze :)

i klasera z fotkami nie zapomniał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że to nadal nie mówi niczego o Twojej instalce, głównie chodzi mi o szczegółowy opis strojenia i sposób w jaki masz zrobiony drzwi łącznie z fotkami. Dość mocno zdystansowałeś konkurencję i ludzie są po prostu ciekawi co tak dobrego należy zrobić dla swojego auta aby uzyskać tak wysoką notę. Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie instalki i strojenia audi a na pewno utniesz jakiekolwiek dywagacje i domysły względem własnej osoby. Możesz oczywiście żadnego opisu nie wklejać... to Twój wybór i Twoja wola...

Większego bełkotu dawno nie czytałem.

 

Ale przyzwyczajam się do życia w kraju gdzie wszystkim i wszystko się NALEŻY od tak proforma - najlepiej napisać zanim ktoś o to zapyta - by nie zostać posądzonym o to że się coś ukrywa przed innymi graczami z przed monitora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to problem , w sobie znanym stylu , zarządaj aby Truck postawił ci brykę pod domem w dogodnej dla Ciebie porze :)

:huh::)

 

i klasera z fotkami nie zapomniał :wink:

i koniecznie ori kliszą, aby nie było, że fotki zretuszowałem dla utrzymania "tajemnicy" Photoshopem... :D

 

Ps. Dobra panowie ja uważam , dyskusję ze swojej strony za zamkniętą, jak zwykle pewnie mod będzie miał co zamieść do kosza , za mega oftop..

Zaś Ciebie Sinoff, zapraszam w pierwszej kolejności gdy kiedyś będzie okazja do spotkania na jakimś spocie, do mnie, usiądż, porozmawiaj ze mną ,poznaj mnie, posłuchaj auta, pogrzeb sobie w nim jeśli odczujesz taką potrzebę, nie wyrabiaj zaś sobie zdania "wirtualnie". Wrażliwy jakoś mega nie jestem ale chyba lepiej wprowadzić trochę człowieczeństwa we wzajemne kontakty zamiast skakać sobie do gardeł z pianą na zębach? Zarzucasz, że robi się "tajemniczo" "zachowawczo", "wyścig szczurów do pudeł", a za chwilę odwołujesz się do koleżeńskiej wymiany doświadczeń na forum... Nie sztuka "zagęścić" atmosferę a potem udawać pierwszego niewinnego.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze że trafiło na Ciebie Marcin - gdzie opisy instalacji i odczucia dźwiękowe - walisz jak wściekły na całe strony :)

 

No właśnie nie wiem... Robiłem Bmkę, foto po foto jest cała instalka, babcia to samo wiadomo wszem i wobec co w niej siedzi, głupie słupki robiłem to walnąłem fotostory krok po kroku, że nawet laik je sobie teraz ogarnie, a co do postów to jak Burek zauważył "Marcin Ty jak walniesz posta to nie ma ch.... we wsi"...

Widać za mało? Czas zrobić rozpiskę ,z czasami, cięciami, ba każdą częstotliwość na eq, z jakimi podbiciami, i oczywiście szczegółowo opisać dlaczego są wprowadzone...

Najlepiej idąc tym tokiem myślenia Ty się głupku nasiedż nocami, nawąchaj szpachli, zarwij parę nocy, namęcz rozmowami Naka i innych bardziej doświadczonych ludzi, a ja sobie zrobię plug and play... :wink2:

 

:ph34r: kurcze to może ja też jestem taki tajemniczy :D

 

A Ty to już w ogóle... Zanim pokażesz focusa, to zrób koniecznie fotostory jak wyciągasz głośniki i kable ze Skody... Bo inaczej jako pierwszy napiszę ,że "lecisz na pudło jak jeleń na łanię w ruji"...

Zero tajemnic i basta! A najlepiej "posprzedawać" swoich instalatorów, z tym co mają w głowie, podać gotowce a co... A to ,że siedzieli nad swoją wiedzą po 20 lat i więcej? pfff... Teraz , króluje "plug&play".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej pod warunkiem, że tajemnice dotyczą sprzętu sprzedawanego w tym czasie na forum przez innego użytkownika. Z grzeczności nie napisałem, co by nie popsuć komuś interesu. Wyobraź sobie że niektórzy patrzą dalej niż czubek własnego nosa :)

W tym czasie radyjko posiadało już nowego właściciela :wink: , z cała pewnością nie wpłynęło to na możliwość jego sprzedaży :) Chcesz podywagować na ten temat :hyhy: , a może koleżeńska solidarność powinna chronić Go przed popełnieniem tego rodzaju błędu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym czasie radyjko posiadało już nowego właściciela :wink: , z cała pewnością nie wpłynęło to na możliwość jego sprzedaży :) Chcesz podywagować na ten temat :hyhy: , czy może koleżeńska solidarność powinna chronić go przed popełnieniem tego rodzaju błędu :?:

 

Tego nie wiedziałem, że już miało nowego właściciela - niechcący napisałem w temacie sprzedającego, że to chyba właśnie ten model jest obarczony wadą podwójnej konwersji, stąd ostrożność przy pisaniu dalszych postów na temat tego radia. Mogłem natomiast napisać Panu na pw, o jaki model chodzi, nie pomyślałem...

 

Wracając do tematu - kompletnie nie rozumiem uwag pod adresem trucka, bo jako jeden z niewielu dzieli się się bardzo obszernie wiedzą zarówno dotyczącą jego samochodu, jak i tą ogólną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tyle ja jeden z tych wg ciebie "tajemniczych" :rotfl:

 

Tak tajemniczy jesteś do cna! Do tego stopnia, że godzinami czasami mi tłumaczyłeś przez tel co? jak? i dlaczego? się bierze... :rotfl:

Cóż jednego bawi "gotowiec", drugi będzie dociekał skąd coś się wzieło? dlaczego? starał zrozumieć, a nie tylko cieszył z gotowca...

Pytanie ile komu zostanie w głowie na przyszłość, tej wiedzy tajemnej finalnie... :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiedziałem, że już miało nowego właściciela - niechcący napisałem w temacie sprzedającego, że to chyba właśnie ten model jest obarczony wadą podwójnej konwersji, stąd ostrożność przy pisaniu dalszych postów na temat tego radia. Mogłem natomiast napisać Panu na pw, o jaki model chodzi, nie pomyślałem...

Zgadnij kto nim został :?:

Gdybyś miał kiedyś 60 z podwójną konwersją , to daj znać , drugą tez chętnie przygarnę :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadnij kto nim został :wink:

 

Przemknęło mi to przez myśl, że w ramach badań wziął je ktoś, kto sprawdzi co w trawie piszczy i jak wygląda tor audio w tym modelu :wink:

 

Gdybyś miał kiedyś 60 z podwójną konwersją , to daj znać , drugą tez chętnie przygarnę

 

Czy to oznacza, że podwójnej konwersji nie ma, a sygnał jest modyfikowany w jakiś inny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck coś sie tak oburzył? Jak by ktoś o Tobie wspomniał :) Ty jesteś właśnie jednym z niewielu tak "otwartych" forumowiczów.

 

Od poczatku pojawienia sie STX na forum są jakieś tajemnice. Dobry towar obroni sie sam. STX jest nowością wiec czas pokaże co potrafi :) takie jest moje zdanie. Tylko moje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...