Skocz do zawartości

Dzisas jak oni grają


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 377
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Polacy niestety nie wygrali bardzo ważnego meczu :( Grając w przewadze, powinni trochę cisnąć, a tu po przerwie oddychali rękawami... Kacapy nam wżopią na stufe :) Już oni się nastawią na nas lepiej jak na pepiczków. Najgorsze są te późniejsze kalkulacje, jak ktoś z kimś wygra, a tamci zremisują... Umiesz liczyć ? To pasuje do tego idealnie :) Popieram słowa Mastacha22, zawsze nadzieja na cud, a zawsze kończy się tak samo (dejavu). Jako Polak nie jestem ani pesymistą, ani optymistą, jestem realistą i domyślam się jak to się skończy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzondzić to jest widze a robić ni ma komu... WIERZE!!!!!!!!

 

Albo dałeś Cobi w palnik albo jakimś szyfrem napisałeś, bo za cholerę nie wiem co miałeś na myśli?!

i na dodatek "rzondzić" mam nadzieję ,że to specjalnie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak jestes pesymista.

Dlaczego ? Ja tam rąk nie załamuje, płakał nie będę, od początku widziałem mecze towarzyskie, więc można czegoś się spodziewać :) A po stylu gry i poziomie domyśliłem się jednego : "nie będzie happy endu :rotfl: ", jak bym był pesymistą, to bym już nie wierzył w żaden zespół, żadnego sportowca, jak grają siatkarze, lub szczypiorniści wiem, że będą walczyć i mecz będzie ładny, a piłeczka nożna niestety ostatnio turla się z górki i jak to widzisz, to co masz powiedzieć ? Że białe jest czarne ? :rotfl: Po prostu oceniłem realnie, że Polska jest najsłabszą drużyną nie tylko wg. statystyk, ale wg. poziomu i stylu gry naszej reprezentacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...