Skocz do zawartości

VECTRA C GTS KOMBI


cinekbjb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest sens przymocowania? Oczywiscie, ze jest... kiedys wziazlem beczke z pewna ciecza, wazyla 270kg, ciezka wiec po co ja mocowac i co? dalem w palnik i sie wy...a.

Tu wiadomo, ze takie cos sie nie stanie, ale przy jaims wypadku moze byc juz mniej ciekawie, a taka masa to juz potrafi zrobic balaganu.

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej sub z jednym takim glosnikiem w cl nie latał mi po bagażniku,myśle ze teraz z dwoma glosnikami będzie spoko bo skrzynia jest cholernie ciężka:)Nie wiem czy ktoś przy budowaniu skrzyni zastanawia się nad tym co stanie się z nią podczas wypadku:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz , bedziesz mial wypadek to da 100kg skrzynia urwie ci łeb i nie bedzie co zbierac. Przy budowaniu skrzyni sie nie mysli co w czasie wypadku ale w trakcie jej montazu juz warto o tym pomyslec. Twoja sprawa twoj wybor z rodziny nie jestes my cie zbierac nie bedziemy tylko obys jechal sam jezeli olejesz ten temat ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem swoje, zależy jak chcesz to rozwiązać, albo walnij pasek pod uchwyty w bagaju to kolczykowe, albo od góry w szynę od rolety wepnij coś "swojego". Od spodu na rzepy jakieś paseczki i będzie. Rodzina i żywot najważniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

No i nareszcie udało mi się ruszyć z instalką.Jak na razie przeciągnąłem kabel od aku do środka,dzięki zdjęciom Rafixa poszło szybko i sprawnie.Także położyłem nowe kable głośnikowe i sygnałowe.Przeciągnięcie kabla głośnikowego do drzwi po stronie pasażera to bajka,ale po stronie kierowcy to istny koszmar!!!Wytłumiłem wewnętrzną część drzwi matami stp silver,kilka fotek z przebiegu prac:post-5030-0-14413800-1347309375_thumb.jpgpost-5030-0-60818200-1347309396_thumb.jpgpost-5030-0-53613800-1347309415_thumb.jpgpost-5030-0-43680100-1347309470_thumb.jpg

Teraz zajmę się montażem systemu przedniego i dokończeniem wytłumiania drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie byle do przodu. :D

 

A wooferki będziesz chować pod ori maskownice czy będziesz coś rzeźbic???

Bo ja w swojej signum wstępnie mam już wygluszone drzwi ale za tydzień będzie trochę wolnego i będę je kończył. Wooferki chce zrównać tak jak u Rafixa pozostaje tylko coś wyrzeźbic z maskownicami bo takie rozbebeszone boczki mnie jakoś nie bawią :D jak coś wyrzeżbie to wystawie w moim temacie :)

 

Powodzenia w bojach :) Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mała relacja z weekendowych prac:

Furtki już skończone,otwory technologiczne zasłonięte blachą alu 2mm i 1mm grubości:

post-5030-0-84027000-1349120981_thumb.jpgpost-5030-0-96674300-1349121039_thumb.jpgpost-5030-0-71506700-1349121487_thumb.jpgpost-5030-0-78893500-1349121053_thumb.jpg

Także wziąłem się za słupki pod tweetery,wymagają jeszcze naniesienia szpachli i pomalowania:

post-5030-0-75300500-1349121279_thumb.jpgpost-5030-0-20420400-1349121326_thumb.jpg

Pozostało jeszcze dokończyć kwestię zasilania i uporządkować wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ładniutko.Tak zostaną czy w przyszłości planujesz je jakoś inaczej wykończyć poza strukturą?

Myślę że na razie zostanę przy strukturze,miałem małe obawy jak to wyjdzie bo nigdy nie miałem do czynienia z tym lakierem,ale jestem zadowolony z efektu końcowego.

Trochę głaskania było, przyznaj się ile razy.

Hehe trochę głaskania było,nie powiem że nie.Papier 150 i jazda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...