Skocz do zawartości

Car Audio - a kobieta, rodzina, znajomi


Dareek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mastek... To już z Tobą naprawdę kaplica skoro, zona musi się zadowalać radiem... Oj chyba muszę tam zajechać i zrobić Ci małą awarię prundu w miejscowości...

Teee nie jest tak do konca :D No ale nie mnie oceniac...do tej pory zadna nie narzekała... :D

 

A gdybys tragał gdzies na południe to zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robota idzie jakos do 2025 powinno byc juz widac kierunek prac :rotfl:.

Na szczescie za tydzien na urlop wiec odpoczne od tej ciezkiej roboty przy aucie :rotfl:.

 

Hahah Piotrek ja to chociaż zasłonę dymną kładę ,że coś zagra do wiosny, Ty widzę w angielski humor popadłeś rodem z Monty Pytona... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam...

U mnie zasada jest jasna: co sobie zachomikuję, to (hmmm...) moje - połowa dla mnie, a połowa dla drugiej połówki (mi to pasuje, a i mŻonka codzi zadowolona - jak ja coś kupuję to i Ona może)

Od dawna powtarzam: nie ma lekko, trzeba sobie zapracować na przyjemności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę. Myślę marzec/kwiecień, wszystko już będzie zapięte na ostatni guzik. Kręcić gałą i nic więcej.

Tylko zauwazcie Panowie jedno, tu nigdzie nie ma podanego ktorego roku :rotfl:

 

 

mkgustav

 

na tym twoim zdjeciu cos mi bardzo znajomo wyglada, szczegolnie te kartoniki :rotfl: :rotfl: :wink:

 

A wracajac do tematu postu

To moja zonka tez tylko a po co to, juz to masz itd.

a jak wejde do samochodu po niej to mam czasami starcha je odpalic, co tak muzyka zacznie napi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love and peace Tomciu. :)

 

Lecz gdybyś chciał jednak zobaczyć co robi ODR w Twoim aucie, to wiesz gdzie zapukać :) Leży sobie na regale i w najbliższym czasie nigdzie nie wyląduje, no chyba że na chwilę w Kabanie dla porównania.

 

Tak samo jak porównanie 18 z f1 do teoretycznie tych samych 18 z GZ

 

Piszę się na Tweeter , jak by co :D

 

A Ty raczej nie zwolennik tego ? wiem kto ma, ale cena dość wysoka - same spikery ok $600

post-3212-0-84960700-1357632147_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyglądało to tak, że jak byliśmy tylko parą / narzeczeństwem to tylko się przyglądała, śmiała że auto rozbebeszone, oceniał zmienione klocki i wyrażała swoje zadowolenie lub nie co do zmiany w dźwięku.

 

Od Momentu Zalegalizowania związku ( pół roku temu ) zaczęły się jazdy, stopniowo acz systematycznie , że klocków nazbierane, że nic nie gra, że jeszcze dobrze nie posłucham jednych a kupuje następne,że już 2 lata mówię o zawodach, a ani razu nie wystartowałem, tylko gadam i zmieniam plany :) Doszło do tego że siedziała z notesem spisywała nazwy, ceny, co zostaje co mam zamiar sprzedać. No i powiem Wam że ten jej Notes to był dla mnie taki zimny prysznic, bo kwota nie powiem jak na nasze dochody ( a oboje pracujemy ) konkretna się uzbierała, tym bardziej że Moja druga połówka należy do oszczędnych ... śmiesznie jest jak rozmawiamy potem z kolegami o tych klockach, a Ona się przysłuchuje i miesza nazwy.My wtesy reagujemy uśmiechem / śmiechem na co jej nastawienie zmienia się na bojowe przy którym wypowiada słowa typu : coś znowu kręcicie, jak Wam ku...a dam nowe zakupy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, taki pomocnik jest szczególnie przydatny przy dośc upierdliwej robocie a jednocześnie dającej takiemu helperowi dużo przyjemności, a jest tym nakładanie plecionki na przewody, Olka ponakładała mi wszystkie w Endeavor'ze a było tego troszkę, kazdy kanał po 6.5m x 6 + 2x zasilanie, rca po 2m x 8, nie bede wpominał o zasilaniach sterujących, pomocniczych i innych. Poszła prawie rolka plecionki, radość z pomocy była ogromna, choć w sumie to dla pomocnika nie była to pomoc, w jego/jej mniemaniu raczej ogromy wpływ i wkład na całokształ prac :)

 

Od tego czasu nie muszę specjalnie prosić o pomoc jeśli chodzi o CA, wystarczy tylko pytanie; słuchaj mam coś w aucie do zrobienia, zrobisz ? i już pełna gotowośc bojowa jest.

Nie musze chyba mówić że takie podanie gedorki z nasadką, kiedy leży się w kufrze, albo przytrzymanie maty jak sie klei dach jest nieocenione, szczególnie że im mniejsza osoba pomagająca, tym ma mniejsze łapki, i zajmuje mniej miejsca obok, więc same plusy :D

Mój "helper" ma już ponad 176cm więc i pomoc jest bardziej ograniczona, niemniej jednak nadal ją mam, choć ostatnio przy C3 i Iza pomagała przy oklejaniu suba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak porównanie 18 z f1 do teoretycznie tych samych 18 z GZ

 

O to będzie bardzo prosto, gdy odbiorę kickpanele do audi.

 

Tbrek, kurde, nie prowokuj mnie do nowych działań :D

 

Tylko wiesz z dzieckiem to... Już studnia bez dna w porównaniu do CA, druga kwestia, że nie zrobisz nagle "wyprzedaży" na giełdzie jak Ci się "znudzi", niemniej naturalnie warto a nie tak samopas bez celu iść przez życie. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona lubiła siedzieć ze mną w garażu kiedy dzieci jeszcze nie było . Często się przydawala nie powiem.teraz czekam by Gabryś podrósl bo smylalke do psucia już posiadl :) swoją droga będzie miał konkurencje bo moja córunia tatunia często już sama wypytuje kiedy będzie ciepło i kiedy umyjemy Fiata a później gdzieś pojedziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiata a później gdzieś pojedziemy.

 

Ja zdobywałem pierwsze szlify za kierownicą(nie wiem 12-13 lat miałem) za kierownicą fiaciora, biały wersja de lux ze skrzynią 5 biegów z Poloneza... Tatowy. :) Ehh łezka się w oku kręci do tych kredensów. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy kupiony po cichaczu to ford karton 601s '86 :) a lat miałem 15... byłem cynkiem barów mlecznych na dzielnicy, a do szkoły jak jechałem to parkowałem 2 przecznice obok, bo tylko dyro miał 126p z wczesnych lat 80....

 

w 90r w grudniu odebrałem malca z pewexu, był biały, miał dmuchawę, duży kórnik i ogrzewanie tylnej szyby - kosztował pamiętam do dziś $3850, ale to był wypas, nowe opony radialne, i safari 3 na pokładzie z centralnym głośnikiem w schowku :) rok później mogłem prawko zrobić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko podczas jednej z wypraw zajarała się i spłonęła doszczętnie.

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

ps. Najlepsze to w dwusuwach jest rozwiązanie z "wolnym kołem" odpuść mu w zakręcie to "lot" w pobocze gwarantowany.... Wiem bo taki los spotkał jak za gówniarza testowaliśmy wartburga... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...