Skocz do zawartości

Auto Moto Show – SOSNOWIEC, 19-20.05.2012r.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja tez wrocilem :) Wreszcie posluchalem auta Burego.. Nie wiem jak to napisac, zebyscie mnie nie zjedli :D Srednica troche sie tam czasem darla, dolu i sub-dolu - JAK DLA MNIE - zero/kupa/kicha :/ Patrze po wynikach, to dobrze ze nie startowalem bo z moim strojeniem bym chyba minusy dostal same :D Dla mnie z tego co sluchalem najlepiej wypadla Suzi w kombiaku, potem czarna JDMowa Honda Civic, potem Audi (nie wiem czyje, nie rozpoznaje wszystkich) z tlustym Aliante :D Ogolnie dzieki za spotkanie i pogadanki - Sinoff, duzo mi wyjasniles :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle mnie zrozumieliscie :) U Sinoffa wszystko pieknie zgrane tonalnie, pozycyjnie, ale przy tym jest to powietrze, ktorego u Burego nie uswiadczylem ani w 5% jakby porownywac te 2 auta.. Do tego glosnosc.. To juz w ogole nie wiem jak to jest ogarniete :P Sinoff ma chyba na razie najlepszy system jaki slyszalem :) Ogolnie ciezko to wszystko ubrac w slowa.. Trzeba posluchac :wink:

 

PS. Emil dzieki za oberwanie moich cudownie wykonczonych TN 52 :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewien rodzynek u Grzegorza w aucie, który jest po prostu świetny. Zachorowałem na ten sprzęcik...

Jedyne co bym chciał usłyszeć w suzuki, to niżej bardziej chamsko kopiący wooferek :P

Ale co trzeba przyznać, uniwersalnie jest- wszystko zagra!

Przy okazji zostałem nakierowany co nieco, wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie zawodnicze fury musza sie podobać :) tez tak mam... Zwie to się gustem

 

Przede wszystkim (chyba nie tylko ja tak do tego podchodze) ustawianie auta pod zawody a sluchanie na codzien to chyba dwa rozne setupy.. Ja chcialem startowac tak jak jezdze na codzien, czyli mega pier....ecie z woofera i duuuuzo srednicy :D Pewnie bym mial nie zle pojechane w punktacji za barwe/tonalnosc/bog wie co :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewien rodzynek u Grzegorza w aucie, który jest po prostu świetny. Zachorowałem na ten sprzęcik...

 

ktory bo tam ich troche jest? :P

 

Grześ startował?

 

Chyba nie bo by w funi byl, aczkolwiek nie wiem jak gra u burego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...