Skocz do zawartości

Dobra polska wódka


rj.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam popijac wódki ciepłą herbatą jakoś tak średnio sie czulem niedawno no ale nie chcialo sie wstac po popitke :D

Studiujac w Toruniu kupilem w sklepie Bolsa mial miec niekapek tak pisalo na opakowaniu, po otwarciu okazalo sie, ze nie ma... Wypilismy, nie osleplismy, nic sie nie nauczylismy ;) ale od tego czasu mam uraz do Bolsa, kiedys to byla zajebista wódka...

Z "dobrych" pilem jeszcze Sobieskiego Estate, Cracovie, Krakowska i dobrze sie to pije.

Pilem wodki w wielu krajach i mamy naprawde super alkohole, ale Rosyjskie wódki tez sa bardzo dobre.

Niestety wydaje mi sie, ze wiele z naszych jest "kombinowanych" i dlatego opinie sa rozne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aleście odkopali....:)

Ale dobrze sie składa - bedę świetował Narodzenie w Ojczyźnie, więc dobrych opinii nigdy za wiele.

PS

Za radą Strefowiczów MŻonka w czasie ostatniego pobytu w Ojczyźnie zanabyła Śliwowicę Paschalną - powiem tak: 70 na ciepło NIGDY nie smakowało tak dobrze - achhh...polecam KAŻDEMU spróbować odrobiny polskiej tradycji

PS2

Wielbicielom whiskey tudzież whisky polecam drinka (zamiast obleśnego mixa ze sprajtem czy kolą)

Whiskey sour

1 część soku lemonka/cytryna (wyciśnięty)

1 część prostego syropu cukrowego

2 części whiskey - preferuję: Tullamore Dew lub Jameson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

żeby jeszcze nasz spirytus był tańszy.. Bo z bazaru nie kupię, ale polecam robić. Koszta w sumie droższe, chociaż jak robiłem na naszych wiśniach to nawet jak brałem spiryt 1wsza klasa, kg wiśni + 500gr cukru, to i tak później %%% rosą i wyszło mi 22zł za naleweczkę 50Volt :wink:. Nie wspomnę o wisienkach do ciast :rotfl: , w dodatku każda impreza jest twoja jak towar jest 1wsza klasa, niedostępny dla Każdego, pyszny, i tylko Ty go masz.. Szacun :padam:

 

Impreza u p. "Radnej" - "Panie M, to jeszcze ma pan wiśnióweczkę z zeszłego roku?"

- "A jak.. 70vo...l"

A wszystkim banan na twarzy i łzy w oczach, bo to ostatnie 2butelki...

 

Dla mnie najlepsza nalewka na zimę - 1kg wiśni, 1kg śliwek, 1kg cukru, 1litr spirytusu, 1litr wodki czystej - Krupnik Vodka Biała..

 

A z kupnych lubie/polecam:

http://www.darpolpolskisklep.com/10-10-large/wodka-lubelska-porzeczkowa-500ml.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dobrej wódki, wszystkie smakują paskudnie :rotfl: Jakie smaki by nie były, jaki kolor by nie był - walorów, żeby się nią delektować nie widzę :rotfl: a jak się walnie wściekłego psa, to i tak smak wódki zostaje stłamszony przez soczek i przyjemne, ostre tabasco :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z kupnych lubie/polecam:

Dołączona grafika

 

Dobra jak wszystko co w Lublinie :rotfl:

 

Nie pamiętam czy już tu to pisałem ale czysta de Luxe jest dobra pod warunkiem że jest w starej butelce z czerwonymi etykietami, ta z czarnymi mi nie pasuje do końca.

 

Nie ma dobrej wódki, wszystkie smakują paskudnie :rotfl: Jakie smaki by nie były, jaki kolor by nie był - walorów, żeby się nią delektować nie widzę :rotfl: a jak się walnie wściekłego psa, to i tak smak wódki zostaje stłamszony przez soczek i przyjemne, ostre tabasco :D

 

Tu się nie zgodzę, jak zostało powiedziane w dobrym rosyjskim filmie o wędkarstwie (i nie tylko, a nawet można to stwierdzić po całej serii) : A czy jest zła :?::rotfl:

 

woodke wodą popijasz?

 

Da radę, lepsze to niż np. sok a la "Kubuś" albo Costa :niepewny:

 

Chociaż znam miejsca gdzie popija się cieplutką herbatką :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż znam miejsca gdzie popija się cieplutką herbatką :super:

Miejsce.. U mnie w domu tak jest :wink:

Jedni ludzie piją z musu. Ale moja mama pije z herbatą podczas "okazji" bo nie lubi tych sztucznych soczków, czy napoi gazowanych..

Więc z czym? Albo kompot albo herbata..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam osobę,która na jednej z imprez "wymyśliła" sobie,że będzie popijać kakaem.Problem polegał na tym,że skończyło się mleko,a zostało samo kakao w proszku.Jak się później okazało, dla samego chętnego na ten trunek,nie stanowiło to problemu,gdyż,jak zamyślił,tak zrobił i "zagryzł" wódkę kakaem... w proszku:).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja się spijałem przez święta i sylwestra żubrówką białą i szczerze mogę polecić. Mi smakowała :P

 

Potwierdzam. Przed Sylwestrem ze szwagrem 2 dni ćwiczyliśmy z nią i było miło.

 

A z Sylwestra mogę polecić: ABSOLUT POLAKOM:) http://i.wp.pl/a/f/jpeg/30299/absolut_v_180.jpeg

 

No i Finlandię Limitowaną 101 (50,5%):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...