Skocz do zawartości

Tuning i Car Audio Show 2012 Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzowie modyfikacji w Krakowie!

 

W tym roku podczas Targów obędą się m.in.:

 

* Ekstremalne Pokazy Driftu

* Salon Custom - Strefa Samochodów Amerykańskich w stylu Muscle. NOWOŚĆ!

* Pokazy ewolucji motocyklowych „Stunt Show”

* Bardzo ważne dla fanów Car Audio zawody DbDrag Racing, Bass Race i Db Tuning Cup wyłaniające najlepiej nagłośniony samochód Targów.

* Salon Auto Detailingu NOWOŚĆ !

 

W dniach od 12 do 13 maja 2012 r. na terenie firmy Targi w Krakowie, przy ul. Centralnej 41a już po raz dziesiąty odbędą się Targi Tuning Show w Krakowie.

 

Tuning Show w Krakowie to świat motoryzacji, którego nie zobaczysz na co dzień na polskich drogach!

Najnowsze trendy w stylistycznych modyfikacjach samochodów, niewiarygodnie mocne silniki, nieprawdopodobne przyspieszenia i setki decybeli wydobywające się z wbudowanych systemów CarAudio. Akcesoria motoryzacyjne, tuningowe i audio. Ponad 100 niepowtarzalnych samochodów z całej Polski walczących o uznanie i respekt. A także to, czego nie może zabraknąć na prawdziwych targach motoryzacyjnych - widowiskowe konkurencje: dojazd do przeszkody, najniższy samochód, najliczniejszy zespół w samochodzie, Tuning bez tajemnic czyli zawody Wojna Północ- Południe, profesjonalne zawody Car Audio.

 

Zapraszamy do oglądnięcia naszej wystawy!

 

http://www.facebook....66317416754194/

 

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-ash2/592334_366317416754194_138313430_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targi już zapasem, więc wrzucam wstępny plan zawodów w strefie dBDRA:

12 maja - sobota:

 

11:00 - 16:00 – zapisy do turniejów dB Drag Racing, Bass Race i dB Tuning Cup

12:00 – 17:00 – rundy kwalifikacyjne do turniejów dB Drag Racing i Bass Race (sprawdzanie aut na liniach pomiarowych)

15:00-17:00 – zawody tuningowe i car audio dB Tuning Cup

22:00 – After Party – Centrum Krakowa

13 maja - niedziela:

10:00 – 11.00 – zamknięcie rund kwalifikacyjnych do turniejów dB Drag Racing i Bass Race ( dla osób, które nie mają możliwości dojechać na sobotę – Uwaga!!! – tego dnia będziemy mogli przeprowadzić tylko tyle pomiarów w rundach eliminacyjnych ile zdążymy w ciągu 1h. Pozostali, nie będą mogli wziąć udziału w turnieju. Liczyć się będzie kolejność zgłoszeń)

11:00 – 12:30 – rundy finałowe dB Drag Racing

13:00 – 17:00 – rundy finałowe Bass Race oraz c.d. dB Tuning Cup (Uwaga! dBTC będzie odbywał się sumultanicznie z Bass Race, na macie obok bądź na stanowiskach wewnątrz hali)

 

Jak widać jest więc opcja przyjechania tylko na niedzielę, ale pamiętajcie o ograniczonym czasie na pomiary eliminacyjne tego dnia. Proszę wszystkich o rejestrowanie się na stronie http://www.dbdrag.pl/index.php?option=com_seminar&Itemid=92 i o podawanie informacji mailem, kto zamierza dojechać dopiero na niedzielę.

Z drugiej strony zauważcie, że w sobotę będzie można dojechać nawet na późne popołudnie i załapać się jeszcze na pomiar, a wieczorkiem na after party, na którym na pewno będzie można pogadać o nowinkach ze świata CA a w szczególności SPL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą środę mija termin rejestracji na turnieje dBDRA w Krakowie. Osoby, które nie zarejestrują się na stronie w dalszym ciągu będą mogły wziąć udział w turniejach, ale będą musiały ponieść koszty wjazdu na imprezę. Zawodnicy, którzy do środy włącznie zarejestrują się na turnieje będą miały opłacony przez organizację bilet wjazdu na teren Tuning Show - (bilet dla kierowcy, jednej osoby towarzyszącej i samochodu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów !

 

W tym roku (jak już wczęsniej zostało napisane) udało nam sie zoorganizować wraz z Targami Krakowskimi Salon Car-Audio. Wraz z zawodami organizowanymi przez dBDRA myślę, że uda się zapewnić całkiem sporą dawke tematyki CA na Tuning Show w Krakowie.

 

Poniżej przedstawiam plan wykładów oraz prezentacji, które będą miały miejsce w specjalnie przygotowanej sali prelekcyjnej. W szczególności serdecznie chciałem zaprosić wszystkich miłośników tematyki CA na godzinę 16:00 w sobote, gdzie będzie można pogadać, powymieniać się doświadczeniami oraz napić poprostu kawy bądź innych trunków w miłym towarzystwie :)

Salon Car-Audio

Sala prelekcyjna

Sobota

12:30 - Prezentacje systemów Car- Audio w najlepiej stuningowanych samochodach na targach Tuning Show

15:00 - Warsztaty z podstaw DJ miksu prowadzone przez Professional Event Academy

16:00 - Wykład na temat błędów przy montażu sprzętu CA prowadzony przez firmę GND Car-Audio

16:45 - Spotkanie zawodników i miłośników tematyki Audio

17:40 - Sesja zdjęciowa i pokaz samochodów Demo i „Ciśnieniowych potworów”

 

Niedziela

11:00 - Prezentacja produktów i samochodu demonstracyjnego marki Alpine

11:45 - Wykład na temat poprawności podłączeń sprzętu Car Audio wraz z okablowaniem prowadzony przez firmę GND Car Audio

12:30 - Warsztaty z podstaw DJ miksu prowadzone przez Professional Event Academy

13:30 - „Dobre Granie” w wykonaniu firmy Carado, czyli prezentacja dobrze brzmiących systemów Car Audio oraz wykład na temat doboru elementów przy tworzeniu instalacji SQ

14:00 - Prezentacja produktów Kruger & Matz I Peiying

14:45 - Prezentacja firmy instalacyjnej AudioMediaMax z Krakowa

15:30 - Prezentacja instalacji High-End Car Audio i produktów marki BRAX w samochodzie Chevrolet HHR

16:00 - Prezentacja samochodu demonstracyjnego marki Boschmann

16:15 - Gość specjalny

17:00 - Sesje zdjęciowe samochodów Demo przy dźwiękach Dj’skich setów

 

Więcej info będe podsyłał na bierząco :)

 

Pozdrawiam !

Daniel Klasa

PCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13:30 - „Dobre Granie” w wykonaniu firmy Carado, czyli prezentacja dobrze brzmiących systemów Car Audio oraz wykład na temat doboru elementów przy tworzeniu instalacji SQ

 

Ostatnio Panowie z tej firmy stwierdzili że moje radio ma spaloną końcówkę mocy, bo nie gra na wyjściach głośnikowych.

Po konsultacji z nowym właścicielem mojej iva106r, okazało się że jednak trzeba przestawić zworki z boku stacji.

 

I wcale nie ma spalonych końcówek mocy :mur: :mur: bo zaczęło grać.

 

Tak, wiem wiem. Prawdziwy mężczyzna nie czyta instrukcji obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów z sektoru dBDRA jak zwykle podnosiliśmy ciśnienie przez 2dni imprezy. W sobotę od południa złapał nieprzyjemny deszcz więc drugą część pomiaró przeprowadziliśmy w hali. Frekwencja trochę niższa niż w zeszłym roku, ale w dalszym ciągu mieliśmy kilka ciekawych projektów. W temacie dBDR najgłośniejsze auta:

Brush Team Barbus - 155dB

Walius Audio - 153.4dB

Nero PL - 151.9dB

Bardzo wyrównana walka toczyła się natomiast w Tuning Zone dBTC. Różnica punktowa między poszczególnymi zawodnikami była bardzo znikoma i o zwycięztwie zdecydowało w zasadzie szczęście w losowaniach utworów. To chyba świadczy o dobrym kierunku zmian regumaminowych jakie obraliśmy.

Szkoda, że nowi zawodnicy mają cały czas opory przed startami? Mam nadzieję, że w trakcie sezonu większość z was przekona się, że nowa formuła turnieju jest bardzo liberalna i daje dużą dowolność w modyfikacjach auta oraz podejściem do częśći CA.

Cała relacja i wyniki już jutro na naszej stronie www.dbdrag.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogłem być długo na spotkaniu, ale wynik uzyskany w miarę przyzwoity. Po drodze zaliczony urwany tłumik, urwane lusterko i deszczowa pogoda nie przeszkodziły w szybkim powrocie autem z 1983 roku:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie są już wyniki turniejów dBDRA do podejrzenia odpowiednio:

dBDR - http://www.termpro.com/asp/officialevent.asp?EventID=12611&Method=1001

BR - http://www.termpro.com/asp/officialevent.asp?EventID=12611&Method=1002

 

Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców. Dziękuje wszystkim za przybycie pomimo nie najlepszej pogody w sobotę. W niedzielę trochę się nam natura zrewanżowała i ostatecznie impreza na plus. Liczę na to, że nowi zawodnicy, którzy spróbowali swoich sił w Krakowie będą nam towarzyszyć podczas majowego maratonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciiii bo chyba ci sami montazysci buduja bete na F1 dla naszego kolegi ;)

 

Aaaaa to ci ... :rotfl:

 

No właśnie nie przeoczył... ;)

Na szczęście poza rzemiosłem nie wymagam od nich zabawy ze zwrotkami/zworkami etc...

Okazałem się bardziej przewidujący aniżeli wspomniany wyżej właściciel stacji...

 

ps. No chyba ,że mi lada chwila zadzwonią i powiedzą ,że mi procek nie działa... bo... :rotfl:

 

Aaaaa to ci ... :rotfl:

 

Paweł... zapomniał chyba "wół jak cielęciem był"... znam także jedną historyjkę, w Twoim wydaniu kiedy , nie wiedziałeś jak włączyć, opcję aux w starej F1, ba, nie wiedziałeś nawet ,że jest taka opcja z poziomu radyjka... więc... ;)

Dajcie żyć Andrzejkowi , bo będzie jeszcze rok pomstował, podjęcia się tej mojej Bmki... :wink:

 

Prawdziwy montażysta również :rotfl:

 

I aby nie było ,że sugeruję braki w wiedzy, raczej to powyższe spostrzeżenie się kłania... heheh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

Każdy kiedyś zaczynał dlatego do wszystkiego podchodzę humorystycznie :rotfl: Jeśli chodzi natomiast o Auxa to tak - chodziło mi o niego ale wersję cyfrową. Niestety a procku 900 nie jest aktywne wejscie digital chyba że zrobi się mały patencik ..

 

A propo braxów - mozna je było dotknąć oglądnąć w czasie pokazu HHR o 15:30 w niedzielę. Leżały na stole wzmacniacze, głośniki, subik. Degole też były. Troszkę Helixów również ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...