Skocz do zawartości

hihol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po prostu myślę nad wycięciem tego z MDF pod wzór samej maskownicy, pod to dać dystanse i miejsce będzie na głośnik. A na wierzch dać po prostu włókno którym okeja się subwofery i powinno działać.

mam tak zrobione i dystans jest za dlugi przy takim rozwiazaniu.

 

 

nie bardzo rozumiem ? chodzi ci o daszek za głosnikiem osłaniający od wody itp itd ?

tak. dzis chyba wymyslilem  :rotfl:  zrobie forme z dystansu mdf, odlew z zywicy i wlokna gotowy. przykrece wszystko do dystansu i chyba bedzie daszek ok. w weekend frezuje pierscionki pod wszystkie glosniki..mam nadzieje :looka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Hihol Gdzie finalnie znalazłeś miejsce na procka? po prawej stronie zabudowy?

 

miedzy dwoma SA50. kiedys cos tam wrzuce jak ogarne pajaka.

 

 

Nie odczuwasz braku  prądu z tak małego alternatora i baterii przy takiej instalce???

 

a co o ona bierze, 50A? maly aku? (63Ah) altek 120A.

 

a w miedzy czasie...slupki  :wstyd: tzn przymiarki...

post-8388-0-90425700-1386009000_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Narazie koncze slupki. W koncu po 5 miesiacach, chyba sa dobrze ukierunkowane. W nastepna sobote bede przerabial boczek to cos tam wrzuce :) a przerobka samych drzwi czerwiec, lacznie z betonowaniem ;) Ogolnie mam juz 'pomysl' na drzwi. Dystans napewno bedzie krotszy.

post-8388-0-89598700-1399623050_thumb.jpg

post-8388-0-00489200-1399623058_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robie z tego tajemnicy ;) ale napisze jak zrobie i nawrzucam fotek. W planach zrobienie blachy albo odlewu z zywicy na otwory. Bede mial zdjete drzwi wiec latwiej pojdzie. :rotfl:

Pozatym wymiana czesci materialow tlumiacych (dynamit + silent coat). Doloze troche towaru. Zazywicuje boczek, wkomponuje dystans w boczek (ukierunkowanie?), dolna czesc w strukture albo skaj, albo skore jak tapicer cos znajdzie podobnego do nowych foteli :) No cos tam sie bedzie dzialo w samej Lagunie jak i audio. Moze nawet na + (?)  ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja sie tez przymiezam to zazywicowania boczków bo niestety juz sie rozjeżdżają , zastanawiam sie czy nie wykorzystać kieszeni poliftowej w drzwiach bo mają okrągły otwór i tylko by trzeba jakims materiałem wykończyć. tez zastanawiam sie nad tymi otworami bo niestety mata delikatnie pracuje w tych miejscach. w takim razie z niecierpliwościa czekam na foty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiacach cos tam 'postrojone' na ucho. Na jednym spocie bylem i cos tam z tego bedzie :wink2:  Poza tym ma juz wszystko zeby porobic pomiary..napewno da sie wyciagnac duzo wiecej.. wychodza smaczki(?) w znanych kawalkach, fajnie jest to uslyszec, chyba ze to wynik jakis bledow  :rotfl:

 

P.S masz polifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bede musial dalej teroryzowac Raadka o material ktorego uzywa. Ostatecznie jak nic sie nie uda to struktura.. slupek C to ten z tylu? Ja mam plan zrobic caly czarny sufit wiec musze znalezc jeden material na wszystko co jest jasne w L1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...