Skocz do zawartości

Szukam wzmacniaczy ARC Audio SE


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

rozglądam się i szukam wzmacniaczy ARC Audio z serii SE:

 

Interesuje mnie albo SE4200 lub SE2075 i SE2150 .

 

Jakby ktoś coś wiedział kto ma, może mieć, kto chce sprzedać to pls o info na PW.

 

Parę osób zapytałem ale póki co milczą jak grób :P

 

Wiem też ze kolega o nicku niccodem może coś wiedzieć w tym temacie ale ostatni raz na forum był 16 kwietnia bo tez mu PW wysyłałem a innego kontaktu brak. Bądź co bądź jak ktoś coś słyszał/wiedział i chciał się podzielić tą informacje to zapraszam na PW :hyhy:

 

Pozdrawiam,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek jak to gra ?

Do czegoś byś to porównał, jeszcze nie słuchałem (chyba) tego.

 

nie mam pojecią ale lubie eksperymenty :D (jeszcze od Zeff'a), sluchalem juz "pare" wzmaków i to co stwierdzam to najbliższe memu sercu są "hamerykańce" , mialem i sluchalem duzo Xtantów, miale okazje posluchac Zapcolców Studio i z jedną osobą rozmawialem ktora miala okazje posluchac piecy Arc SE i stwierdziła ze wg. jego opinii grają troche lepiej niz Zapco Studio...... wiec jesli kierunek jest zblizony do amerykańskich kanonów to chciałbym je sobie wrzucić :D

 

Wiem ze stara szkoła mowi: posluchaj zanim kupisz no ale cóż, towar jest deficytowany i nie popularny wiec zeby sie przekonac trzeba kupic . Jeszcze istnieje mozliwosc podjechania na zawody do Lublina i jesli bylby tam Siergiej to posluchania u niego (jakby byla taka mozliwosc) ale moze byc ciezko z czasem ;/ a tutaj nikt tego nie ma :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj mam http://www.ebay.pl/itm/220999749263?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 - SE2150 tylko quwa USA a cena tez dobra :kwasny:

 

Wisi już 2 miesiące więc pewnie się dogadasz. :wink:

 

tylko jesli tyle wisi to pytanie czy nie jakis lipton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może sprzedający miał wysoką cenę minimalną. Trzeba poczekać na odpowiedź w DE mało chodliwe te wzmaki są.

 

Bartek jak to gra ?

Do czegoś byś to porównał, jeszcze nie słuchałem (chyba) tego.

 

Jak pamiętam Kaban ma je u siebie a będzie na zawodach w Lublinie więc może pozwoli odsłuchać :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka , ja posiadam takowego , co zresztą Disaster wie :) , baardzo fajne piece , dużo fajnego grania .

To wyślij maila do Dzwiękolandii (Tomka) zdaje się że ma ich dystrybucję :)

"Gupie" Hamburgery podniosły cene o 30% i jest masakra , Tomek nawet chyba nie zamawia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka , ja posiadam takowego , co zresztą Disaster wie :) , baardzo fajne piece , dużo fajnego grania .

ale ktorego masz? i czy na sprzedaz bo raczej nie?

 

"Gupie" Hamburgery podniosły cene o 30% i jest masakra , Tomek nawet chyba nie zamawia ...

 

hmmm dziwna akcja troche bo na stronie arca w ich sklepie online jest ciagle ta sama na USA.... dobra jutro zadzwonie do Tomka i zapytam jak teraz to wyglada.

 

 

//edit:

hehe dobrze ze ten temat podnioslem bo normalnie taki ruch w interesie ze skrzynka i GG to mi w szwach pęka, niby nikt nie ma a masakra nie wyrabiam sie odpisywaniem :D no i tez dziekuje kilku osob ktore, mnie supportują w tym temacie :D:wink: dobra pare opcji sie znalazło teraz tylko musze na spokojnie przemyslec i podjac decyzje daje sobie czas do niedzieli :D:P ale jak jakies nowe sie pojawią to tez wezme pod uwage :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobrze ze ten temat podnioslem bo normalnie taki ruch w interesie ze skrzynka i GG to mi w szwach pęka, niby nikt nie ma a masakra nie wyrabiam sie odpisywaniem :D no i tez dziekuje kilku osob ktore, mnie supportują w tym temacie :D:wink: dobra pare opcji sie znalazło teraz tylko musze na spokojnie przemyslec i podjac decyzje daje sobie czas do niedzieli :D:P ale jak jakies nowe sie pojawią to tez wezme pod uwage :D

Forum ożywa na hasło kupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie bo woofery jadą z Germanii i moze na srodę bedą ale dzisiaj u Emila trochę pogrzebalismy i zapiąłem go + pozyczyłem woofery, tweetery wsadzilem w miejsca po sredniakach w slupkach 3 droznych (to tak na szybko zeby w ciszy nie jezdzic) :D a wieczorem podjade do Lukasza zeby mi w klipsie aktywke ogarnął bo ja sie nie dotykam zeby nie zje**** :D , zanim nie bedzie docelowych slupków, zwrotnic, wooferów to chcialbym zeby cokolwiek pogralo wiec jakiegos obiektywnego odniesienia nie bedzie jeszcze przez troche. No i przez te moje zakupy to jestem jeszcze 400 na minusie wiec nawet nie wiem kiedy te slupki i customowe zwrotki ogarne, wiec poki co sprzet jest (juz prawie w calosci) ale zanim zagra tak jak chce to jeszcze troche w Wisle wody uplynie ....... no ale nie od razu Kraków zbudowano :D:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie niedawno wróciłem od lklukasza :) siedzieliśmy chyba prawie ze 3 godz. w aucie :D powiem tak jak na szybką wrzutę to jest zaku***iście :hyhy: nie zapomnę miny Łukasza jak na początku - ale chu*****o, no nic niech trochę może pogra bo w sumie wzmak prawie nowy - trochę leżał - tweetery prawie nowe tez nie rozegrane, po godzinie kręcenia gałami wyszedł z samochodu i poleciał po swoje płyty do domu :hyhy: i........ zeszło jeszcze prawie 2 godziny :D:wink: koniecznie czekam na woofery bo "troszkę" odstawały od reszty te co są ale góra........ no ja nie mam pytań :D może llklukasz coś skrobnie jak zechce :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...