Skocz do zawartości

Następny odpowiedzialny inaczej przy pakowaniu przesyłki... (!!!)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja póki co trafiałem na rzetelnych pakowaczów:-) Jak kupiłem kiedyś zabudowę bagażnika + skrzynka i głośnik to dostałem to w CZTERECH osobnych paczkach. A po rozpakowaniu, materiałów pakowych starczyło mi na kilka miesięcy wysyłania części samochodowych :hyhy: Teraz mam dostęp do gąbek, kartonów i tej pianki zafoliowanej więc jeszcze nikt na przesyłkę ode mnie nie narzekał. No dobra, może raz jak na poczcie pół paczki ukradli. Dostałem za to z tego co pamiętam odszkodowanie w kwocie "trzykrotności znaczka" :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ale jak ja mogę być winny spakowania tej przesyłki i ponosić konsekwencje, bo tak w telefonicznej rozmowie wynikło, jak bym to ja sam sobie był winny, a może kurier ? Dla mnie jest wszystko jasne, i już powoli mnie to zaczyna denerwować, bo sprawa jest prosta - miało być oddzielnie, a nie było, odpowiada za to pologreen i kropka. Kolego weź nie ignoruj sprawy, bo to jest Twoja wina.

 

Zamieszczam krótki film, jak to wygląda (ten z rozpakowania, to ponad 4 minuty, i nie mam póki co możliwości tego wrzucić).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle, koles ma wyebane na to co tutaj piszesz i nic wiecej to Ci nie da. Ja bym inaczej to sprawe zalatwil i nie pierd****** sie jak babka z Lobuzem. Masz wszystkie dowody co i jak ustalales, przesylam zapytanie mailem naswietlajac sprawe do Rzecznika Praw Konsumenta a on Ci powie co masz dalej zrobic. Widac temat na forum nic Ci nie pomoze bo gosc ma to w doopie. Ja tutaj bym odpuscil i zalatwil inaczej, wtedy on bedzie za toba chodzil zeby zalatwic sprawe a nie ty. Krotka pilka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A np , zapakowanie suba w ori pudło i owinięcie folia bąbelkową , byłoby wystarczającym zabezpieczeniem podczas wysyłki ?

 

Zabezpiecza się tak ,że możesz zrzucić paczkę z 1,5 metra i ma prawa się nic nie stać. Jak to się robi? Dam Ci przykład jak spakowałem suby do wysyłki. Włozony w miękkiej wyściółce od spodu i bokach by kosz był podparty w karton, na membranę, miękki ręcznik papierowy, warstwa folii bąbelkowej aby karton jej nie wcisnął i nie porysował, na wierzch sztywny kwadrat z kartonu. Zaklejasz karton.Następnie to owijasz warstwą 2-3 cm folii bąbelkowej owijasz taśmą, taką paczkę pakujesz w drugi karton który wypełniasz folią bąbelkową i gazetami aby była amortyzacja,na tyle sztywno aby karton w kartonie nie "latał" ten owijasz znowu parowa warstwami folii z bąblami i taśmą klejacą. Czy jest piepszenia z tym? Pewnie ,że jest. Czy jest pewność ,że dotrze cało? Pewne w życiu są tylko śmierć i podatki, ale jest spora szansa, że żaden idiota tego nie uszkodzi podczas dostawy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co sie produkujecie na siłe, sprawa jest jasna, Pologreen jeszcze nie zabrał głosu  pozatym powinien trafić póki co do innego tematu, takie jest moje zdanie...



Także dostałem kiedys dwa suby 12' zwrócone membranami do siebie wrzucone  w worek na smieci i w karon... Luzem...Jeden przezył...

 

 

Zazwyczaj przy przemieszczeniach magnesu a tu nie jest on mały karkas nadaje sie na smietnik, rzadko kiedy pozostaje nienaruszony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój gebels od Blade'a także się odezwał w sprawie sporu ebay i zaproponował abym mu podesłał piecyk spowrotem on go sprawdzi po swojemu ( bo głupi polaczek nie umi podłączyć +/- :wink: ) i wtedy skontaktuje się w celu załatwienia rozliczenia.

 

 

 


Jest odzew ze strony Kolegi, więc wstrzymajmy się i dajmy Koledze szansę na zadośćuczynienie :)

 

Takie coś może się zdarzyć przy używanym sprzęcie, ale powinno być załatwiane szybko, po męsku bez wywalania na tapetę forum. Oby z pozytywnym finałem i będzie po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Takie coś może się zdarzyć przy używanym sprzęcie, ale powinno być załatwiane szybko, po męsku bez wywalania na tapetę forum. Oby z pozytywnym finałem i będzie po temacie.
Najwyrazniej nie...potrafili sie dogadac skoro to tutaj trafiło...Paczka nie jest z dzis :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłając pierścionki z mdfu z cieniutkimi delikatnymi rantami Darkowi miałem nie lada kłopot jak to zapakować i po wielu perturbacjach skończyło się na dorobieniu do pierścionków hi-endowej "skrzynki" z mdf-u :rotfl: i umocowanie pierścieni na sztywno dookoła wynikiem tego było że ranty i pierścionki doszły nienaruszone w kopercie z bombelkami :)

 

Pisze to tylko dlatego żeby uzmysłowić co niektórym ze nie tylko drogie rzeczy bo nawet gratisy i rzeczy za przysłowiową flaszkę powinno się zapakować tak żeby była pewność ze przeżyją transport. Czasami pakowanie może być droższe lub bardziej pracochłonne niż sam wysyłany przedmiot ale moim zdaniem tak należy zrobić.

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Współczuję... ale wiesz, ja sprzedałem wszystkie graty żeby pieniędzy odzyskać, bo ciężko mi w tej chwili, pracy brak, chciałem za parę zł. złożyć coś, żeby grało, prosiłem, żeby to rozkompletować, spakować oddzielnie, podałem stronkę z tanią wysyłką(sam z niej korzystam, wielu osobom na Forum wysłałem klocki tym kurierem i wszystko na drugi dzień dotarło całe i zdrowe, ale w przypadku subów ze skrzynkami zawsze wykręcałem głośnik - leonsr60, czy SmG mogą potwierdzić)

Potwierdzam, przesyłka(X2) dotarła nie naruszona i tak powinno się pakować! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...