Skocz do zawartości

Następny odpowiedzialny inaczej przy pakowaniu przesyłki... (!!!)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle się mówi/ czyta/ pisze o pakowaniu przesyłek, a końca wujowego pakowania nie widać...

 

2 x 8" DLS wygrane chyba w niedzielę. Dziś paczka. Myślę- kurde, szybko.

 

Otwieram...

 

http://img834.imageshack.us/img834/2369/dls1v.jpg

 

http://img193.imageshack.us/img193/8407/dls2.jpg

 

http://img690.imageshack.us/img690/7499/dls3o.jpg

 

 

Jeszcze miałem cichą nadzieję, iż tylko kosz będzie do prostowania, ale jak zobaczyłem resztę, tak koniec... Zawiecha górna, cewka trzyma :rozpacz:

 

Ciekawe, co na to sprzedający (wystosowałem mail ze zdjęciami).

 

 

No i pytanie- czy jest szansa uratowania tego DLS' a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Poczta. Jednakże uważam, iż sprzedający powinien tak zapakować przedmiot, żeby nawet poczta mu nic nie zrobiła.

 

DLS' y były spakowane "do siebie", a magnesami na zewnątrz i wciśnięte w ciasny karton. To się aż prosiło o uszkodzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem że PP często wypada dużo lepiej od DHL nie wspomnę już o Siódemce... Co do przetornika nie wypowiadam się żeby nie psuć humoru bo może jednak da się go uratować.

 

I do mnie często paczki trafiają w lepszym stanie za pośrednictwem poczty niż kurierów. Siódemką nie wysyłam nic i nie korzystam z usług tej "firmy" (miałem nieprzyjemność współpracować z nimi służbowo, w poprzedniej pracy - gdzie sporo wysyłaliśmy. Nigdy więcej.) w ogóle + odradzam każdemu kogo znam.

 

 

Poczta. Jednakże uważam, iż sprzedający powinien tak zapakować przedmiot, żeby nawet poczta mu nic nie zrobiła.

 

DLS' y były spakowane "do siebie", a magnesami na zewnątrz i wciśnięte w ciasny karton. To się aż prosiło o uszkodzenie...

 

Moim zdaniem masz rację i dlatego Ci współczuję. Sprzedający coś napisał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładna masakra, trzeba niezłego nacisku by załatwić tak głośnik, wiec zarówno po stronie sprzedającego (pakującego) jest wina jak i dostawcy,

kurde co za ludzie, ostatnio czytałem artykuł, że ginęły paczki, co się okazało że pewnej firmie kurierskiej przy przeładunku przesyłek pracownik normlanie wybiurczo

podpierdzielał przesyłki...

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać koleś nie czytał tematu o pakowaniu :) Co zrobić, każdy predzej czy pozniej trafi na takiego pajaca... Jakby od dzis było wiadomo ze nikt sie z paczkami nie cacka...

 

Swoja droga sam trzese dupa, bo koles mi wysyla wlasnie suba w skrzyni mimo próśb o wysyłke w 2 paczkach, tyle ze glosnikiem w dół (moze na szczescie). Musze przypilnowac kuriera koniecznie osobiscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź:

 

Witam, naprawdę bardzo mi przykro, w chwili zapakowania były całe. Jedyne co mogę zaproponować w tej sytuacji, to całkowity zwrot kosztów, proszę o podanie danych do przelewu, pozdrawiam, Marcin

 

Zobaczymy...

Edytowane przez jubyV8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...