Skocz do zawartości

Ocena zestawu


Bloom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy sprzęt który wybrałem jest dobry i czy będzie ze sobą dobrze współgrał lub czy możecie polecić coś innego w podobnej cenie.

 

Radio-Pioneer DEH-4300UB

Głośniki przód-Hertz DSK 165

Głośniki tył-INFINITY REF-4032cf

w późniejszym czasie jakaś tuba ze wzmacniaczem

 

Auto w którym będzie zamontowany zestaw to corsa b

Nie jestem melomanem jednak chciałbym mieć dźwięk dobrej jakości.

 

Pozdrawiam Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast głośników na tył mógł dołożyć tą kasę do przodu, przód dramat , w tej cenie ma zdecydowanie lepsze klocki ( szczególnie tw) , Radio pewnie musi się świecić i mieć dużo bajerów , ale te radia nie grają .... w tej cenie ma 7894rb ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Rafale,

 

sprawa wygląda tak, że mam dzisiaj świetny%świąteczny nastrój i chętnie napiszę Ci w miarę swoich możliwości o co w tym wszystkim chodzi, dlaczego kupić to, a tamtego już nie, dlaczego głośniki tylko z przodu, a nie z tyłu i dlaczego wzmacniacz i wygłuszenie przednich drzwi.

Nie chce Ci się czytać forum? Wnioskuję, że nie? Błąd. My maniacy robimy to codziennie, 10x dziennie :]

Zacznę od początku, czyli prądu w samochodzie, jaki jest Twoj alternator, jaki jest Twoj akumulator i w jakiej kondycji? Czy przewody łączące karoserię z aku, alternator z aku, silnik z karoserią dobrze przewodzą? Czy w zimę Twoj samochód dobrze odpala?

 

Tak, przejdźmy dalej, jednostka sterująca, przydałyby się ze 2 pary RCA, myślę, że kupisz na naszej giełdzie ciekawą używkę w kwocie nie przekraczającej 400zł. Dalej czytaj sam

 

Dalej, zestaw odseparowany przedni. Forumowym tanim gitem staje się Diora, nóweczki za 130zł, dlaczego by nie spróbować?

 

Dalej, wzmacniacz? Nie musisz tu szaleć, skromne 100-150zł i jakieś 2x50-60w wyrwiesz. Dalej wiedzę uzupełniaj czytając uwaga FORUM!!!

 

NAJWAŻNIEJSZE! Drzwi, najtaniej, taśma dekarska, kilka kawałków blachy na zasłonięcie otworów technologicznych i dystanse mdf. Dalej oglądaj obrazki na FORUM :)

 

 

Pozdrawiam Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe OT:

Można powiedzieć, że im twardsza konstrukcja tym efekt lepszy. :)

 

Gdybyś nie podpisał się Patryk, to pomyślałbym, że pisała to kobieta :P

 

Odnośnie postu kolegi Rafała:

1. Czytaj FAQ by Nazar

2. Radio wg mnie przy takim budżecie tak naprawdę, aby się podobało wizualnie właścicielowi

3. Co do głośników, to racja, poszukaj forumowych hitów (zależnie od gotówki)

4. Tuba :?: Jeśli już to subwoofer, a nie tuba, a uzasadnienie na wszystko znajdziesz u mnie w 1pkt'cie

 

Pozdrawiam i wesołego jeszcze jajka wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję stochus'owi za wyczerpującą wypowiedź. Poczytałem troszkę i co nieco się dowiedziałem.

:niepewny: Tak więc z głośników z tyłu zrezygnuję, kupię lepsze do przodu, dodam wzmacniacz i zacznę od wygłuszania drzwi.

 

Zacznę od początku, czyli prądu w samochodzie, jaki jest Twoj alternator, jaki jest Twoj akumulator i w jakiej kondycji? Czy przewody łączące karoserię z aku, alternator z aku, silnik z karoserią dobrze przewodzą? Czy w zimę Twoj samochód dobrze odpala

W tej kwestii niestety nic nie wiem... auto odpala bez problemu więc chyba aż tak źle nie będzie.

:|

 

co masz już, czy wchodzą jakieś używki w grę

Nie mam nic tylko seryje wyposażenie dopiero przymierzam się do kupna, a do używek to mam małe uprzedzenia choć nie są one wykluczone.

 

Radio pewnie musi się świecić i mieć dużo bajerów

Zależałoby mi na slocie kart SD ale jak go nie będzie to trudno lepiej żeby było dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...