Skocz do zawartości

Jaki sterownik centralnego zamka?


lajon7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu myśle nad założeniem centralnego zamka z pilota w swoim samochodzie. Ogólnie centralny zamek posiadam tylko chcę mieć jeszcze funkcje z pilota. Samochód jaki posiadam to VW Passat. Może macie jakieś pojecie na temat sterowników? na allegro są w przedzale 50-130 zł Jesli ktoś pomoże to bede wdzięczny. Pozdrawiam

 

Nie zależy mi na bajerach typu zamykanie szyb, zamykanie osobno bagażnika czy podłączenie do dzwięku (syrenki). Chodzi tylko o to żeby nie było problemu z otwieraniem/zamykaniem auta i przydało by się mrugnięcie kierunkowskazów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze pewnie centrala pneumatyka masz (pompka w bagażniku pod podłogą , obok koła zapasowego , po prawej) ? Mi montowano w 2 autach Legendford f14 (to pełną gębą alarm , a nie tylko sterownik) i działa latami bez żadnych kłopotów , co nie można uznać za pewnik łaszcząc się np. na Stiga lub inny wynalazek . Na forum VW znajdziesz w które 2 kabelki się wpiąć i w godzinę zamontujesz sam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek b3/b4 to pneumat, więc potrzebujsze sterownika z obsługą takich właśnie zamków. Da się to zrobić na każdym sterowniku, ale wymaga to użycia 2 przekaźników i większy pająk pod dechą się robi.

Z uniwersalnych: Noxon, carprotect.

Te montuję najczęściej. Prawie 5 lat i żaden nie wrócił na warsztat, więc jak na budżet lige są jaknajbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Zakupiłem sterownik centralnego zamka noxon t5. Mam taki problem. Do przewodów otwieranie, zamykanie nie dochodzi sygnał w momencie wciśnięcia przycisku. Co mam zrobic? gwarancja jest 12 miesięcy. Czy moge to jakoś sam naprawić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprogramowałem bo coś tak tyka w sterowniku jak otwieram/zamykam na pilocie. Problem jest w tym ze do pompki powinien w momencie przyciśnięcia "popłynąć" sygnał a po sprawdzeniu miernikiem żadnego sygnału nie ma więc wydaje mi się że coś będzie ze sterownikiem ale być może się mylę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj to komuś, kto bedzie wiedział, że to "tykające coś" jest przekaźnikiem. Oszczędzisz czas i klawiature.

Według mnie: błąd w skonfigurowaniu wyjść c.z., ew zbyt krótki czas impulsu sterującego (pneumat potrzebuje ok 5sek w zalezności od sposobu i możliwości podłącznia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...