Skocz do zawartości

| Trabant 1,1 POLO | czyli granie w kartonie...


W1_TRABI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mam za dużo zdjęć. Wykorzystałem ten czas w bardziej intratny sposób ;-)

Jak widać na filmiku aura nie sprzyjała biciu rekordów w sprincie. Dlatego do 3 biegu brak trakcji i strata grube 2s do setki. V max. 190km/h

 

Z szumami niestety nie opanowałem tematu do dziś. Wczoraj wróciłem z długiego weekendu ale myślę że to wina masy. Wzmacniacz (-) połączyłem na śrubie która mocuje fotel do podłogi. Sam wzmak jest właśnie pod tym fotelem. Postaram się przepiąć masę bezpośrednio do aku i zobaczymy co w tedy, Jak nie to zmiana radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dopiero teraz przypomnialem sobie ze masz axtona.... Oj nie dziwi mnie problem ze świstem w produktach tej firmy, bywaja potwornie wrazliwe na niektóe instalacje samochodowe, miałem 3 szt tych pieców i kazdy swistał. Tyle ze ja w aktywce wiec gainami to wyeliminowałem... Powiedz jeszcze ze masz go przykreconego do blachy, tzn ze jego obudowa dotyka masy samochodu poprzez wkreta ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udowodniłem trabiemu ze czasami warto zmienic radio.. Zmiana na 9531, czy 8534 i przy właczonym silniku skala zakłoceń = 0

Pionier p88rs tez nie dał rady a kenwood stanął na wysokości zadania?

Axton z Diorami chodzi całkiem dobrze, basik jest ok jak na tak tani zestaw odseparowany, tweetery wypada wyregulować.(odciac pare decybeli)

50wat axtona jest całkowicie wystarczajace przy neutralu kenwooda mozna dać czadu ze skalą (do 30) bez zadnych problemów.

Przy stosownej płycie wycisnać można wiecej.

 

Zaproponowałem mu parę zmian, zastosowanie bi-ampa by stłumic troszkę twetery, przód ustawic na woofery, tył na tweetery, i oczywiscie dorzucic suba, z propozycja zmiany JBL-a na Kenwooda PS200T, do zasilania 2x STX, w 2boczkach (lewo, prawo) by utrzymać pojemnosc bagaznika (wstępne miała byc zwykła skrzynia, ja zasugerowałem wykorzystac boczki bagaznika)

 

Co wy na taką propozycje? Oczywiscie to skromna zmiana by nie ponosic duzych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zomer pokazał mi wczoraj jak ważnym elementem jest i ile daje zmian sam radioodtwarzacz. Niby głupie rydzyjko a na prawdę zmiana na coś "fajnego" ......... Różnica jest diametralna, 180st. w stosunku do tego co miałem. Dopiero teraz zobaczyłem na co na prawdę stać moje Diory i jak można słuchać muzyki. Jednak Kenwood to jest to! Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Trabiego na YT Warsaw we czwartek (wiedziałem, że skądś kojarzę te tablice) :) Jak jeszcze masz zamiar się zjawić, to z chęcią posłucham :)

Jako, że u siebie jeszcze nic nie robię, a klocki leżą i się kurzą, to możemy poeksperymentować z JL Audio Slash 300/4 i Clarionem DRX8575Rz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem srebrną Ścierką Sedan.

 

http://youngtimerwarsaw.com/s/cc_images/cache_2417558708.jpg?t=1336725383

:)

 

A stałem ze znajomymi koło Trabiego :D Wiśniowy Golf MkI :)

 

Zomer, ja się do cudzych samochodów bez pozwolenia nie dotykam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to do środka jakoś dokładniej nie zaglądałem, tak to bym skojarzył, że to ze Strefy fura :) Widok pod maską mnie zatrzymał na dłużej :) Fajnie to to musi się odpychać. A nie dało rady AEH wzadzić zamiast AEE? Zawsze to 100 zamiast 75 koników :)

A która Vette? Biała czy czarna? Bo dwie były :D Obie piękne ;)

Kontynuując jeszcze przez moment OT z tego co zauważyłem, to w niedziele ciekawsze sztuki przyjeżdżają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...