Skocz do zawartości

Siłownia


rafaelptak66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cwiczyłem jakieś pół roku, na "sucho" bez wspomagaczy, białko jadłem. - 85kg wagi i wyglądałem ładnie, swoje podnośiłem. Chodziłem z kumplami dla przyjemnosci.

 

Znalazłem dziewczyne, zrobiłem prawko, kupiłem samochód, przestałem chodzić - 112kg i wyglądam źle.

Haha, skąd ja to znam. Ćwiczyłem ważyłem ponad 100 kg, nie ćwiczę ważę podobnie, ale wygląd nie ten xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bzdura : )

 

Popieram ja przy wadze 100kg i wzroście 188cm nigdy w to nie uwierze....

Siedziałem 2 miesiące w domu nic nie robiąc tylko leżąc bo noge miałem złamaną diete cały czas trzymając i tyle mi nie poszło.

Przez dwa michy 6,5 kg a gdzie tu normalnie pracując chodząc spalając weglowodane.... Bzdura....

Jak wróciłem do pracy to spadło mi po niżej 100 kg i to było wyzwanie gonić...

Dieta i jeszcze raz dieta dodam ze regularne posiłki dużo wpływają na masse i rozwój tkanek...

 

Co do odrzywek powiem ze warto w nie zainwestowac lecz wtedy trzeba odstawić wszystkie inne urzywki typu alkohol itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie możliwe aby cos tam ćwiczyc zrobić sobie diete taką która polega na tym, ze jem sobie kurczaka i warzywa i przytyc 9 kg w taki czas.

 

Moj przykład, ja nie miałem takiej diety, zaczalem wpierdzielac wiecej słodyczy, smażonego, tłustego, piwko, Mc'Donald, szmaty szkło, nie wiadomo co.

Do dnia dzisiejszego tyje, równeiż, nie przesadze, ze przytyłem tyle w takim czasie. Aktualnie zwiekszyłem swoja wage o około 30kg, od czasu kiedy przestałem cwiczyc, uprawiac sport i kontrolować to co jem(2,5roku). Radykalnie sie rozrastałem. :D Masakra. Teraz weź powróć do poprzedniego stanu... Moze to również zależy od organizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłuszczem sie zalac to nie problem bo i w 2 miesiace raz sie zalalem na 15 kg.

 

a i dodam jeszcze

 

i tak jak hellsin napisał kurczak i warzywka the best oczywiście z parownika bez grama tłuszczu :)

 

jest tu mowa o "anigramowych posiłkach tłuszczowych" o ile w ogole takie są, czyli te 9 kg powinno byc czyściutkim mięśniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłuszczem sie zalac to nie problem bo i w 2 miesiace raz sie zalalem na 15 kg.

 

a i dodam jeszcze

 

 

 

jest tu mowa o "anigramowych posiłkach tłuszczowych" o ile w ogole takie są, czyli te 9 kg powinno byc czyściutkim mięśniem :)

 

 

ta a wtedy to zgubic to Ci jest wyzwanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do odrzywek powiem ze warto w nie zainwestowac lecz wtedy trzeba odstawić wszystkie inne urzywki typu alkohol itd...

Ćwicząc również, i nie zmienia to postaci rzeczy. Co do tego aspektu to jedynie można podpiąć kreatynę która nawadnia i alkohol który odwadnia. Co nie zmienia faktu, że alkohol i tak mocno wypływa na katabolizm białek. Poza tym co wy macie z tym sucho nie sucho. Takie suplementy co są dostępne w sklepach to można sobie dopisywać do diety a nie układać na nich plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po "takm" czasie, nie chce się pojsc, szczególnie samemu i z obawa jak się wygląda. Ja tak mam niestety i mnie to blokuje.

 

Ćwicząc również, i nie zmienia to postaci rzeczy. Co do tego aspektu to jedynie można podpiąć kreatynę która nawadnia i alkohol który odwadnia. Co nie zmienia faktu, że alkohol i tak mocno wypływa na katabolizm białek. Poza tym co wy macie z tym sucho nie sucho. Takie suplementy co są dostępne w sklepach to można sobie dopisywać do diety a nie układać na nich plany.

 

Sucho, czyli, ze nie wspomagałem się niczym procz białka, ktore jadłem w odpowienich porach i nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, jak kolega machał cos. Kuł się jakims syfem, metalabol? nie znam sie, jakies sterydy.

Poczatkowo byl postury Waldusia Kiepskiego, troche niższy a pozniej byl zrobiony jak Pawellaby. Chwila moment i spadło wszystko. Dziękuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, jak kolega machał cos. Kuł się jakims syfem, metalabol? nie znam sie, jakies sterydy.

Poczatkowo byl postury Waldusia Kiepskiego, troche niższy a pozniej byl zrobiony jak Pawellaby. Chwila moment i spadło wszystko. Dziękuje :D

Bo trzeba się odblokować. Łykać każdy potrafi, a kuć się większość boi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo masz dużą przemiane materi albo zdjęcia tego nie odzwierciedlają.

Ja powiem jeszcze tyle chcą dobrze wyglądać albo ponad przeciętnie to trzeba najpierw skąsulkować sie z lekarzem czy nie widzi zstrzeżeń zdrowotnych bo nabawic sie kontuzji idzie szybko tak było w moim przypadku kręgi mi po wyskakiwały i siłownia sie skonczyła....

 

Do autora tematu chcąc nabrać wagi i być stabilnym trenuj nogi i jeszcze raz nogi tam najwieksza waga i masa jest i od tego bym teraz zaczynał jak bym mógł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę rozpisaliście się pod moją nieobecność.Co do wagi to nie chce przytyć tylko utrzymać tą a poprostu zrobić lepszą rzeżbę i troszkę więcej wyciskać.Jem jak arab:wieprzowinę odstawiłem jem dużo kurczaka,indyka,warzyw i ryb.Pokombinuje ze zmianą treningów,bo widzę,że nie ma co się pchać w te odżywy bo trzeba by było odstawić browrki i fajki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jak miałem 18 lata pojechałem na 2,5 miesiąca pracowac na zmywak do Sarbinowa i jedząc regularnie (w tym dwa obiady), pijąc regularnie (codziennie), przybrałem 6,5kg ;) dodam, ze co drugi dzień "przed piciem" biegałem 8km plażą ubrany jak eskimos i często grałem w kosza na terenie osrodka w którym pracowałem.... wystarczyło tylko regulanie jeść. A teraz jem nie regularnie i też "rosnę", ale to juz inne "rośnięcie" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura : )

 

POSZŁO w sensie zrzuciłem nie przytyłem

 

pawellaby skoro nie wiesz to czemu piszesz bzdura ćwiczę na silce od kilku lat z przerwami ale nie zeby być mega napakowanym tylko zeby dobrze wyglądać i sie dobrze czuć moja normalna waga to 86kg ale wskoczyłem przy ćwiczeniach i też troche zatłuściłem się na 94kg i się czyłem strasznie więc zrobiłem sobie od końca stycznia do początku marca diete ZERO tłuszczu i schudłem tyle ile napisałem a to czy ty w to wierzysz czy nie to mi "lotto" żona rodzina i koledzy powiedzieli że są w szoku że w takim tempie schudłem sovie ale jak sie wie co i jak to nie ma problemu.

 

p.s. podam przykład mojego kolegi boksera Grzegorza "Super G" Proksy przed walka z Hope-m zrzucił 12,5kg w około 2-3 tygodnie i co to też jest bzdura? on zrzuca wage min. 10 kilo przed każdą walką więc nie pisz żeby jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...