Skocz do zawartości

Gofer By Pablo


pawellaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

post-5116-0-44880200-1332974662_thumb.jpg

 

ten zamek ,zapadka w ogole nie reaguje na klamke... strasznie ciezko chodzi przesuwajac palcami trzeba uzyc srubokreta do tego ;/ a jak juz zamkne recznie ta zapadke to nie reaguje na klamke , ciegno trzeba kombinerkami pociagnac zeby to odskoczylo z ledwoscia , ogolnie jak zamykam auto to prawa strona (ta dobra) zamyka sie na 2 razy tak pach pach a lewa tylko na raz tak jak by cos sie blokowalo i chodzila tylko 1 zapadka jakas... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podciśnienie będzie cichszy sam centralny dodatkowa różnica w przelotce do drzwi będziesz miał rureczkę czarną twardą. Tak ma grupa Vag'a. Druga sprawa zazwyczaj gdzieś w bagażniku będziesz miał kompresorek elektryczny do pneumatyki. Będzie go słychać przy zamykaniu i otwieraniu drzwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wyciągnąłeś zamek na stół tak jak zamierzałeś? Tak jak rozmawialiśmy uważam, że to jakieś uszkodzenie mechaniczne wewnątrz zamka, ciężko powiedzieć mi jak skomplikowane.

Tak jak napisał boss jestem wręcz pewien, że central elektryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy naprawilem no, zamek zatrzaskuje sie na 2 razy prawy a lewy na raz tak chodzby pach pach ma prawy a lewy tylko pach nie wiem czy tak bylo nie pamietam, ale to ze teraz zamek ogarnia to dlatego ze linka ktora wchodziła do klamki byla za nisko w zabkach a w tej klamce jest wiecej tych zabkow i trzeba bylo to naciagnac poprostu troche wyzej :)

 

tez ciekawi mnie to bo w srodku obok sterowania szybami mam namalowany klucz - jak go nacisne zamykam od srodka prawe drzwi czyli pasazera a potem 2 guzik otwierajacy i otwiera tylko te prawe drzwi pasazera , kto ma takie cos w autku powie mi czy nie powinno to zamykac lewych i prawych drzwi ? czy tylko te od pasazera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykasz cale auto guzikiem.W golfie jest mega sraka.Dwa miechy temu zamknolem dzwi, odlaczylem aku i zatrzasnolem maske.Kluczem sie nie da otworzyc.Podnosilem auto odkrecalem pokrywe silnika i pod alternator sie podlaczalem.Nie popelniaj tego bledu co Ja.Jak ci sie aku rozladuje to nie otworzysz kluczem.Dzwi wyginalem i ze srodka tez nie da rady.Silowniki sa na prad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczem sie nie da otworzyc

Może zamków za żadko używasz? Ogólnie są wkładki/wkładka w drzwiach właśnie po to by otworzyć je mechanicznie :) Czasami warto przesmarować wkładkę zamka olejem, włożyć klucz, żeby zapadki nie blokowały się, co przy centralnym "z pilota" jest nagminne i kłopotliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...