Skocz do zawartości

Jaki komputer stacjonarny do 2tyś kompletny ??


zola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A co nie mam już miejsca?

Czy jak?

 

 

Kolejne pytanie czy do mojego zestawu będę mógł dokupić kartę graficzną?

Kumple namawiają mnie na Battlefield'a 3, ale ponoć na zintegrowanej kiepsko może być....

 

Spokojnie możesz dołożyć grafikę na złączu PCI Express  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co nie mam już miejsca?

Czy jak?

 

 

Kolejne pytanie czy do mojego zestawu będę mógł dokupić kartę graficzną?

Kumple namawiają mnie na Battlefield'a 3, ale ponoć na zintegrowanej kiepsko może być....

http://www.strefacaraudio.pl/topic/26466-jaki-komputer-stacjonarny-do-2ty%C5%9B-kompletny/page-9?do=findComment&comment=433341

 

W tym poście Ci opisałem wszystko, myślałem, że zauważysz ;)

Opis sytuacji + parę rozwiązań.

 

 

Grafikę możesz sobie kupić śmiało, nic Cię nie ogranicza prócz budżetu (no chociaż w pewnym przedziale cenowym wąskim gardłem może okazać się zasilacz, ale zakładam, że nie będziesz wydawał teraz 1200zł na grafikę  :wink:  ) Radeon R280 spokojnie jeszcze będzie na tym zasilaczu działać, a to karta graficzna za ~850zł.

Integra battlefielda w HD nie uciągnie. Będzie tam około 18klatek. Ale nie oszukujmy się, głupia karta graficzna za 250zł będzie wydajniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 zł na kartę haha! :D

 

Polecają mi

HD 7850

Używka za 400 zł

Nówka za 500 zł

 

 

Po pikniku zobaczę ile tam wolnych miejsc w środku zostało :P


http://olx.pl/oferta/kontroler-usb-pci-CID99-ID4QmaD.html#729a54b98d

Ten będzie dobry?

USB 3.0 chyba nie ma sensu do urządzeń takich jak drukarka, czytnik kodów kreskowych, kasa fiskalna, myszka, klawiatura itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taka cenę to nawet warto sprawdzić :P

Usb 3.0 jest kompatybilne wstecz ale w sumie nic Ci nie da przy drukarce itd. Choć masz w razie czego na przyszłość do nowych urządzeń. Z drugiej strony pewnie kontrolery USB 3.0 będą taniec i jeśli będzie Ci potrzebny to po prostu kupisz. 5zł nie pieniądz, więc nie będzie szkoda tego co podlinkowales.

 

7850 z chłodzeniem msi (twin frozr) - warto się interesować.

Ale ogólnie to najlepiej napisz jak już będziesz chciał kupować ;) popatrzy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...