Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

...Ja nie mam zamiaru nic robić w tej materii bo nie ma specjalnie po co i dla kogo, i generalnie parzy mnie to ani ziębi...

No nareszcie. Teraz tylko wystarczy żebyś się jeszcze konsekwentnie trzymał tej powyższej teorii i większość odetchnie z ulgą.

 

Pozdrowienia dla pierwszego uciśnionego męczennika prawdziwego car audio i innych odrzutów poprodukcyjnych, którzy się nie potrafili odnaleźć w tej brutalnej MP-trójkowej rzeczywistości.

:hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Jurku tak jak pisałem na początku zaglądam tu kilka razy do roku :). Pozdrawiam również ciebie ojcze stanu prywatnej myśli komunistyczno-totalitarnej :).

 

teraz się wyłączam i czekam do pierwszych zawodów i relacji z nadzieją, że cyrku nie będzie :) choć już ta nadzieja chyba wygasła już dawno :)

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam również ciebie ojcze stanu prywatnej myśli komunistyczno-totalitarnej :).

Dzięciole z żółtym dziobem co komunę widział jedynie w telewizorze - dziękim tym ojcom możesz sobie teraz swobodnie wypisywać takie dyrdymały a nie siedzieć w czerwonym krawacie na akademi partyjnej z okazji dnia wiosny u sąsiadów w NRD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z jednej strony ktoś tu wyśmiewa, z drugiej ma nadzieję że nie będzie powodów do naśmiewania, nie bierze udziału, ale chętnie by wziął, a koniec końców tylko pitoli niepotrzebnie na forum... Kojarzy mi się z księdzem mówiącym z ambony o wychowaniu dzieci czyli pomieszanie z poplątaniem i paplanie dla paplania. Chyba że jest w tej paplaninie jakiś ukryty sens?

 

Tak to wygląda z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ancymon - tu historia między tymi dwoma Panami jest sporo dłuższa (kilka lat) i ciągnie się jak smród po gaciach. Nie zaprzątaj tym sobie głowy bo szkoda czasu, nigdy nie doszli do porozumienia :rotfl: I cały czas piszą o tym samym. Ja nic do tego nie mam i mnie to nie interesuje :wink2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mam, ale śmiesznie to z boku wygląda :) Jestem krótko na forum, ale już zauważyłem że Moda na Sukces to nic w porównaniu z tym co się tu dzieje :)

 

Co do samych zawodów - Ty,jak rozumiem, będziesz w Lublinie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli - póki co to ty błądzisz, w sumie nie błądzisz ty nawet nie zacząłeś jeszcze błądzić a już cieszysz się jak ktoś ci pluje na łep i myślisz, że to pada deszcz :), jak ja robiłem coś w CA to ty nawet nie wiesz JAK to może wyglądać, wycieraj dalej ten "deszcz" co pada ci na głowę :) i myśl że może jesień już nastała.

 

Chciałem ustosunkować się do tej wypowiedzi spróbować wyjaśnić Tobie,że to co piszę,piszę jako osoba totalnie bezstronna,niezwiązana z żadną "opcją" ani nikogo nie broniąca.Uznałem jednak,że nie ma to większego sensu,bo i pewnie z 14 stron w tym temacie by zabrakło,żeby coś do Ciebie dotarło.

Odpowiedziałem Ci w tym temacie,bo widzę że kolejna już Twoja wizyta na forum,sprowadza się do ujadania na temat czegoś,co podobno Ci zwisa i masz na to wy.ebane. To pytam się: po co tu w ogóle zaglądasz i trollujesz na ten temat? Co chcesz tym osiągnąć?Łudzisz się,że Twoje wpisy na poziomie komentarzy z onetu, otworzą ludziom oczy i zawrócą ich ze zgubnej ścieżki o nazwie "resztki po dawnym CAR AUDIO"? Jeżeli tak,to się grubo mylisz,bo akurat styl w jakim próbujesz tego dokonać, co najwyżej wywołuje politowanie wśród czytających Twoje wypociny i mówi więcej na temat Twojej niepoczytalności,niż argumentów przeciwko temu z czym chcesz walczyć. No,ale na pewno możesz liczyć na poklask wśród swoich "informatorów" z GG, bo znów wypuszczony przez nich pitbull "pokąsał" co poniektórych.

Wracając do tego,co tak Cię uwiera,czyli do EASCI (choć chyba tak na prawdę rozpad PASCI Cię tu prędzej sprowadza), to uważam, że tak na prawdę ona sama albo się obroni,ale umrze śmiercią naturalną. Zainteresowaniem,udziałem na zawodach, wynikami sprzedaży promowanych produktów,ludzie sami wystawią jej ocenę i tym samym zdecydują czy jest sens jej istnienia czy nie. Wydaje mi się,że to życie i najbliższy czas zweryfikuje istotę jej istnienia, ludzie potrafią reagować i widzą z czym mają do czynienia. Komu się nie będą podobać zasady czy styl prowadzenia tej zabawy,dadzą sobie spokój i podziękują i to oni tak na prawdę zdecydują czy ta organizacja się obroni czy nie. Jest u nas wolny rynek,klient nasz pan.Jak "towar" pod nazwą EASCA zacznie gnić,to spadnie popyt na niego.

Natomiast uważam,że z Twoim podejściem za wiele nie zwojujesz. Odnoszę wrażenie,że wg. Ciebie , większość ludzi na zawodach i na tym forum to osoby, które mają mózg wyprany w "proszku EASCA" z dodatkiem "płynu do zmiękczania tkanek:ESSA". Uważasz się za obrońcę uciśnionych , Mojżesza, który rozsiewa ziarno prawdy wśród ciemnego ludu. Po raz kolejny prośba do Ciebie: pokaż czynem,żeś jest tym Mojżeszem,spraw niech się rozstąpi morze i przeprowadź przez nie ten biedny naród , doprowadzając go do Ziemi Obiecanej, gdzie panują idealne,a przede wszystkim sprawiedliwe i odpowiadające wszystkim prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno nie dzięki tobie...pzdr. Łukasz

 

"Na pewno", to ty wtedy lałeś w pieluchę więc siedź cicho. A drugie "na pewno" jest to, że chociaż gul ci wyskakuje z orbity w tej regularnej cosezonowej niemocy, to i tak w tym temacie możesz całe g.... zwojować. Dla mnie amen wszelkiego tematu z tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee to tam żaden spór jedynie wymiana opinii :), ja odpuściłem już parę lat temu z prostego powodu, że taka fuszerka, jawne i otwarte robienie z ludzi idiotów mi nie odpowiada i tyle :). śledzę temat z boku czy coś się zmienia czy nie, póki co jest raczej coraz gorzej niż coraz lepiej :). no i tyle w sumie :)

 

Edit: bo się narobiło postów

 

Jurku jaka nie moc :), to chyba ty czujesz NIE MOC bo coraz więcej ludzi ma cię nie powiem za kogo, i coraz więcej ludzi nawet twoich starych zagorzałych fanów i zwolenników przez te patologie które czynisz też zmienia zdanie. Z roku na rok coraz więcej żenujących i kompromitujacych sytuacji, z roku na rok coraz mniejsza frekwencja, coraz mniej imprez, coraz mniej ludzi. Zostali jeszcze ci których nie zdążyłeś wystarczająco za przeproszeniem wkurwić :).

 

Więc pomyśl kto tu mówi o NIE MOCY . Ja mam wylane i śmieje się z tego z boku a ty z roku na rok pogrążasz się coraz bardziej choć wydaje ci się ze jestes mega zajebisty gość :).

 

Ja tu nic nie muszę wojować ty już TYLE nawojowałeś przez te lata, że sam to z roku na rok pogrążasz.

 

Oli w sumie to nie chce mi się nawet ci odpisywać bo pojęcia nawet nie masz o czym piszesz . nie masz pojęcia CO było co się stało co jest na chwilę obecną :). Kupa ludzi była taka w EASCE na poczatku :) teraz zostało ich tam może PARU. Reszta przejrzała na oczy może ty też to kiedys to zrobisz.

 

 

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z roku na rok coraz więcej żenujących i kompromitujacych sytuacji, z roku na rok coraz mniejsza frekwencja, coraz mniej imprez, coraz mniej ludzi. Zostali jeszcze ci których nie zdążyłeś wystarczająco za przeproszeniem wkurwić .

Ale bardzo mnie ciekawi jedna rzecz ... nie byłeś , nie widziałeś , a dużo gadasz . Przyjedz zobacz i pogadaj , nie odwrotnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli w sumie to nie chce mi się nawet ci odpisywać bo pojęcia nawet nie masz o czym piszesz . nie masz pojęcia CO było co się stało co jest na chwilę obecną :). Kupa ludzi była taka w EASCE na poczatku :) teraz zostało ich tam może PARU. Reszta przejrzała na oczy może ty też to kiedys to zrobisz.

 

No widzisz,a Ty ciągle żyjesz w błogim przekonaniu,że tylko Ty znasz realia/kulisy tego co się działo. Nie dopuszczasz do siebie myśli,że ktoś inny też coś może wiedzieć,znać niektóre fakty. Uważasz,że Twoja prawda jest najmojsza,a reszta "zaślepionych" nie wie o czym mowa i co się tu i ówdzie działo/dzieje. Nikt inny poza Tobą i Twoimi "donosicielami" nie wie co jest grane. Skąd wiesz czy ja faktycznie nie wiem co się stało. Znasz mnie?Znasz innych,którzy znają "sprawę",a stoją z boku,swoje wiedzą,wnioski wyciągneli...?Uważasz,że tylko Ty masz prawo mieć zdanie,bo jako "cudowne dziecko polskiego CA" znasz temat od iluś tam lat?. Nie trzeba być nie wiadomo jak yntelygentnym,żeby pewne sprawy wyczytać między wierszami,a niekiedy wprost z tematów poruszanych na forach w ciągu ostatnich kilku lat.

Zachowujesz się jak ludzie z pewnej partii politycznej,którzy myślą,że tylko oni znają całą prawdę w "sprawie" i wszytko/wszyscy dookoła albo spiskują,albo zaślepieni "władzą" potakują za swym wodzem. Ale na szczęście są też ludzie,którzy trzeźwo patrzą na świat,swoje wnioski wyciągają i potrafią rozdzielić pewne rzeczy.

 

"...i nikt nas nie przekona,że czarne jest czarne,a białe jest białe..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz się wyłączam i czekam do pierwszych zawodów i relacji z nadzieją, że cyrku nie będzie

gościu jesteś conajmniej CYNICZNY, żeby nie powiedzieć że GOŁOSŁOWNY piszesz co powyżej

 

a wcześniej piszesz co poniżej BUAHAHAHAHA

Ja nie mam zamiaru nic robić w tej materii bo nie ma specjalnie po co i dla kogo, i generalnie parzy mnie to ani ziębi

 

- przyznaj że tylko udajesz tak zaniżoną MĘSKĄ stanowczość i ukrywa sie pod Twoim pięknym gładkim ciałem kobieta, bo tylko one tak zdanie zmieniają z minuty na minutę....

 

Pomyśl inteligencie zanim cokolwiek napiszesz ...(teraz myśle jak napisać Łukasz po żeńsku ale nawet takowego odpowiednika nie masz...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...