Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Ale golfa ORI Gti można prosto i łatwo zrobić za nie duże pieniądze, a mi sie marzy klasyk, z dwukolorowym lakierem, auto tylko do turystyki.

jeszcze długo nei beda miały wartosci... Za duzo ich wyprodukowano i zbyt dobre były (nie były biodegradowalne) zeby poznikały jak Fiaty, Syreny, Poldki czy Wawki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz popatrzeć zawsze można, a czego oczy nie widzą ..........................., dalej już znasz.

Chociaż nie wiem dla czego ale mnie zawsze bardziej kręciła maszyna mechaniczna, i wielki szacunek dla ludzi zakręconych inaczej, a wiem że kilku takich użytkowników jest na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila zdzieralismy w garazu foliech chrom cud a w zasadzie jej resztki boi kumplowi nei chcieli zrobic przegladu. 


 


Kupił a6c5 2.4v6. Całkiem fajna i zadbana na 18' kole...


 


Ja w mojej starej zardzewiałej omedze jakis czas temu wymieniłem wkład pompy paliwa i auto dostało drugie zycie... Az postanowilem go sprowokowac w drodze powrotnej do domu i nie potrafił mi uciec kiedy przełaczyłem na benzyne, i jak gówniarz zachiało mi sie "starcia na bocznej szosie", ba nawet sie z nim moim starym dezelem ustawilem bedac ciekawym kiedy mi odskoczy, jakie zdziwienie przezylismy obydwoje ze do 120km/h szlismy praktycznie łeb w łeb, a na 1 i 2 nawet mu odjechalem na starcie dzieki tylnemu napedowi  :P powyzej 120 zniszczył system, no ale to widome, moment, pojemnosc itd. Moj złom ma mase kilo nadupane chleje olej ale nie jest z nim jednak tak zle jak myslałem, ale sie podbudowałem a do tego na mokrym polatac bokiem idzie   :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzją K@mila "żadnej polityki i religii" został usunięty , więc proszę o nie zakładanie nowego lub pisania postów na ww. tematy na tym forum . 

No i ok. Myślę jednak, że nie do końca taki strach jest potrzebny. Temat można było po prostu zamknąć.

Ostrych słów co prawda nie brakowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda... Ale po co nam w takim razie dział "przy piwie"... Moze czas ro zmienic na dział "Przy piwie, pod bacznym okiem cenzury" ?

 

Dobra chłopaki w zasadzie dobrze ,że temat zleciał z tapety gdyż powstał zupełnie spontanicznie po obejrzeniu info na tvn 24 w przerwie na kawę od roboty.

W zasadzie miał być "lużny" , ale... się spiął, tak to bywa z taką tematyką :D Do tego stopnia ,że w pewnym momencie pożałowałem wrzucenia czegoś takiego kalibru do w zasadzie mających odprężać rozmów przy małym jasnym.

A jak już zobaczyłem co wyprawia kolega "GTI coś tam" i ten antysemicki bełkot to zaczęło się robić groteskowo. :) Więc nie ma tego złego... Przynajmniej wiem, że mi na głowę nie siadło , kiedy pewne rzeczy sprawiają, że poglądy mi się radykalizują. Co było a nie jest, nie pisze się rejestr. Koniec tematu.

 

 

 

Ale jakiejś masakry też nie było. Można powiedzieć, iż nawet kulturalnie toczył się temat.

 

 

Myślę ,że momentami z przymrużeniem oka, momentami ostrzej, lecz w zasadzie była to wymiana na argumenty bo pojawiały się tez głosy ludzi , którzy liznęli trochę świata i także wyrazili kulturalnie swoje spostrzeżenia. Nie wiem, nie było tam nawoływania do przemocy w czystej postaci, podawałem przykłady współżycia zupełnie git z obcokrajowcami. Aczkolwiek takie tematy zawsze są jak taniec na linie, nie dużo potrzeba aby spaść i połamać nogi.

 

ps. Taki spontan Kamilu, za który przepraszam jeśli wywołał małą burzę w szklance wody. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A fajnie, że spontanicznie się naraziłeś służbom :) Spięcia myślę było mało, chociaż pare osób i owszem stylem ,,rozpędź się i uderz w mur'' pisało...

Temat ciekawy ale moim zdaniem niestety bez rozwinięcia/rozwiązania. Różni ludzie, różne potrzeby. W dużym uogólnieniu paru z nas pisało, jednak można było wyłuskać kilka ciekawych informacji i opinii. :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...