Skocz do zawartości

Znajde coś lepszego niż PIONEER DEH-P77MP do 500zł???


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Radio zamówione, ostatecznie padło na Pioneera deh p9600. Od zawsze był gdzieś w stawce ale rzadko sie trafiają na sprzedaż więc to wszystko tak troche fuksem wyszło.Najważniejsze że koniec 3tygodniowego szukania....

Teraz czas na głośniki do tyłu... na nieszczęscie mam tam 6x9 i pewnie nikt mi tu na forum nie podpowie jaki model warto kupić:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Radio zamówione, ostatecznie padło na Pioneera deh p9600. Od zawsze był gdzieś w stawce ale rzadko sie trafiają na sprzedaż więc to wszystko tak troche fuksem wyszło.Najważniejsze że koniec 3tygodniowego szukania....

Teraz czas na głośniki do tyłu... na nieszczęscie mam tam 6x9 i pewnie nikt mi tu na forum nie podpowie jaki model warto kupić :P

 

Na tym forum każdy Ci powie, że głośników z tyłu się nie podłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wiem widzialem :) ten sam co na allegro. Jestem juz totalnie rozmontowany.

Dwa dni juz siedze na tym forum i czytam.

JVC jest ok, ale zastanawiam sie juz teraz nad czyms z aktywna zwrotnica.... Oczywiscie uzywke do 550 zl.

Wiem ze czegos bedzie mi brakowac inaczej.

 

Jest gdzies jakis spis radyjek z aktywna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wlasnie wrocilem z miasta obok 20km i kupilem od goscia poza allegro Alpine CDA-9853r w bardzo ladnym stanie :) za 400 zl. wydaje mi sie ze dobra cena :) na allegro mial za 499 wystawione.

 

Ufff...

Jadnak dałeś radę... i znalazłeś w tym budżecie coś lepszego od DEH-P77 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...