Skocz do zawartości

Znajde coś lepszego niż PIONEER DEH-P77MP do 500zł???


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może czas użyć NASZEJ "szukajki" ? Poczytać opinie odsłuchowe z "aut" , a nie streszczenie folderu reklamowego?

Odrobiłem lekcje.... wpisujać w szukajce symbol radia znalazłem z 20 postów ale wraźeń odłsuchowych zbutnio tam nie znalazłem. skoro wiec takie posty były podełśij linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki problem jest poczekać i poszukać okazji. Ja przypadkiem 3 lata temu trafiłem na bardzo dobra okazje z allegro. Wtedy nawet za bardzo nie wiedziałem co to jest Alpine CDA-9855 i wybrałem ją tak na prawdę bo mi się podobała. Nikt na allegro nie był nią zainteresowany ponieważ gość dodał zdjęcia robione telefonem w okropnej jakości. Morał tej opowieści jest taki że kupiłem prawie nowe radio w idealnym stanie za 500zł :D Teraz po 3 latach spokojnie mogę je sprzedać z zyskiem. Wystarczy dobrze poszukać bo allegro czy nasza forumowa giełda czasem pęka w szwach od okazji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki problem jest poczekać i poszukać okazji. Ja przypadkiem 3 lata temu trafiłem na bardzo dobra okazje z allegro. Wtedy nawet za bardzo nie wiedziałem co to jest Alpine CDA-9855 i wybrałem ją tak na prawdę bo mi się podobała. Nikt na allegro nie był nią zainteresowany ponieważ gość dodał zdjęcia robione telefonem w okropnej jakości. Morał tej opowieści jest taki że kupiłem prawie nowe radio w idealnym stanie za 500zł :D Teraz po 3 latach spokojnie mogę je sprzedać z zyskiem. Wystarczy dobrze poszukać bo allegro czy nasza forumowa giełda czasem pęka w szwach od okazji.

Pewnie ten co sprzedawał też nie do końca wiedział co ma;)ja za długo też nie zamierzam sie rozczulać nad wyborem bo mnie to wkurzać zaczyna.czasem ten co kupi pierwsze lepsze z brzegu zadowolony jest bardziej niż ten co przebiera bo jak kupi to a to tego jego radio nie bedzie mialo a to tamtego... wiesz, im więcej sie wie tym większe wątpliwości:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taki głupi był bo wymienił je na Pioneer DEH-88RS więc chyba trochę pojęcia miał albo kupował byle droższe ;)

Jak tak już uparłeś się na Alpine to ode mogę zasugerować jeszcze ALPINE CDA-7894RB. Przeważnie można ją dostać

w ładnym stanie i często można ją dorwać sporo poniżej Twojego budżetu. Wiadomo każdy inaczej sobie ceni to co ma

i trzeba się po prostu w trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak już uparłeś się na Alpine to ode mogę zasugerować jeszcze ALPINE CDA-7894RB. Przeważnie można ją dostać

w ładnym stanie

 

z tym to się nie zgodze że przeważnie sa w ładnym stanie przeważnie to nie są no chyba że u mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taki głupi był bo wymienił je na Pioneer DEH-88RS więc chyba trochę pojęcia miał albo kupował byle droższe ;)

Jak tak już uparłeś się na Alpine to ode mogę zasugerować jeszcze ALPINE CDA-7894RB. Przeważnie można ją dostać

w ładnym stanie i często można ją dorwać sporo poniżej Twojego budżetu. Wiadomo każdy inaczej sobie ceni to co ma

i trzeba się po prostu w trafić.

a jak wypada ten 7894 w porównaniu do 9855, 9833 i 9853???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. noty katalogowej ma 4x35W RMS przy 4ohm, przy zniekształceniach poniżej 0,8% i napięciu 14.4V - czyżby była w nim przetwornica, albo układy mostkowe?

 

Niezły rodzyn żesta wygrzebali (KD-SXH851)

Ono ma wbudowany wg mnie wzmacniacz w klasie D :szok:

Widziałem go niedawno na tablica.pl

 

 

Koledzy ze wschodu sądzą tak: http://www.avtozvuk....034-049jvc.html

co ciekawe sądzą, że SHX751 jest tak samo dobre, a może nawet lepsze :)

http://www.avtozvuk..../056-073jvc.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Czy PIONEER DEX-P99R ma zwrotnicę 2-way+ sub i czasówki? Jeśli tak, jakie są ograniczenia do zrobienia 3 way + sub półaktywnie? Na tweeter pasywka i średniak cięty pasywnie/aktywnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły rodzyn żesta wygrzebali (KD-SXH851)

Ono ma wbudowany wg mnie wzmacniacz w klasie D :szok:

Widziałem go niedawno na tablica.pl

 

 

 

 

Koledzy ze wschodu sądzą tak: http://www.avtozvuk....034-049jvc.html

co ciekawe sądzą, że SHX751 jest tak samo dobre, a może nawet lepsze :)

http://www.avtozvuk..../056-073jvc.htm

 

to sobie poczytałem...;)

ale polecasz go?na papierze parametry ma godne i ekran fajny poza tym design średnio mi leży.. ale jako całość kusi mnie.

 

Dobra panowie

mam nagrane dwa radyjka w praktycznie identycznej kasie:

PIoneer DEH-9400

Alpine CDA-9855r

obydwa powyżej 500zł cóż....są w dobrym stanie wizualnym i podobno 100% sprawne.

i naprawde jestem 50/50 nastawiony, które wy byści ewybrali i dlaczego?

muzyka ciężka będzie głównie na nich odtwarzana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy ten Pionek raczej do "popularnych" nie nalezy chyba mial go Piotrsaint (bardzo sobie chwalił) dex to nie jest ale najwyzszy w swojej serii swego czasu byl, 9855r jest bardziej popularny i ile + tyle i minusów (gra podobno gorzej od 9835r) ale tez byl najwyzszy z serii i chyba świeższy jest (nie wiem w jakich latach wychodzily). O ile nie wiem czy cena za 9400 jest ok (ze wzgledu na malą dostepnosc/popularnosc klocka) o tyle z tego co patrze to 9855r chodzi w kwocie ok 700 (+-100 PLN) w zaleznosci od stanu i kompletu doku/papie/pudelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli 9400 gra podobnym profilem co 88rs to ja zdecydowanie wybralbym alpine. Szczegolnie ze do muzyki ktorej sluchasz potrzebne jest radio ktore ma jaja. Lepiej jak ostrzy niz jak radio gra plastikowo. Nie lubie pionkow :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sobie poczytałem...;)

ale polecasz go?na papierze parametry ma godne i ekran fajny poza tym design średnio mi leży.. ale jako całość kusi mnie.

 

Dobra panowie

mam nagrane dwa radyjka w praktycznie identycznej kasie:

PIoneer DEH-9400

Alpine CDA-9855r

obydwa powyżej 500zł cóż....są w dobrym stanie wizualnym i podobno 100% sprawne.

i naprawde jestem 50/50 nastawiony, które wy byści ewybrali i dlaczego?

muzyka ciężka będzie głównie na nich odtwarzana.

 

Kup se JVC :rotfl: . Ma jaja i nie ostrzy jak Alpine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które JVC?

 

No SHX751 ma się rozumieć - jest w dziale sprzedam.

Ja też czasami słucham cięższego brzmienia... A w tym gatunku bas musi zapie.... gitary ciąć powietrze jak żyleta a blachy błyszczeć.

Alpine CDA-9855 da oczywiście radę, ale uważam że JVC ma szybszy bas i delikatniejszą górę.

U nas marka JVC jest jakoś mało popularna, ale oni robią naprawdę świetne radia. Zobacz na ruskich albo amerykańskich forach.

Tam szczytują na temat JVC, tak jak u nas na Alpine.

Dzięki temu JVC jest u nas tańsze (używane przynajmniej) :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...