Skocz do zawartości

Morel supermo + CDM-55 + Genesis B40


Gość groH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opcja jest taka, że mogę kupić używane zwrotnice za 200zł. I zastanawiam się czy jest sens. Bo póki co nie mam 1kzł do wydania na zestrojenie auta i budowe zwrotnic od zera... A chciałbym, żeby coś w aucie grało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opcja jest taka, że mogę kupić używane zwrotnice za 200zł. I zastanawiam się czy jest sens. Bo póki co nie mam 1kzł do wydania na zestrojenie auta i budowe zwrotnic od zera... A chciałbym, żeby coś w aucie grało.

To podłącz radio które posiadasz , zanim znajdziesz docelowa konfiguracje systemu :wink: .

Cos mi sie widzi , ze z taką "logistyką " ten system nie szybko wyda sensowne dzwięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie widzi , ze z taką "logistyką " ten system nie szybko wyda sensowne dzwięki.

 

Nie prawda... Jak "zwykle" mylisz się Naka :wink2: ... Ten system już wydaje "Aaaa Uuuu" do księżyca.. :D z żalu, że właściciel sam nie wie co od niego chce...

 

Opcja jest taka, że mogę kupić używane zwrotnice za 200zł. I zastanawiam się czy jest sens. Bo póki co nie mam 1kzł do wydania na zestrojenie auta i budowe zwrotnic od zera... A chciałbym, żeby coś w aucie grało.

 

biednego/oszczędnego nie stać aby płacić dwa razy

 

Ja bym dodał raczej sformułowanie rozsądnego... Bardziej "politycznie" brzmi.. ;)

 

To są bardzo mądre słowa do Ciebie od kolegi Adama, wydasz 200-300 zł i okaże się ,że efekt mizerny, pieniądze pójdą w błoto, nie szkoda Ci?

Według mnie, spytaj lepiej chłopaków co zrobić aby nie uwalić głośników i odpalić je aby coś tam Ci zaczęło grać, i najzwyczajniej w świecie odłóż sobie na spokojnie to co potrzeba, na zestrojenie auta ze zwrotkami, zrobionymi pod Twoje auto i Twoje głośniki, a gdy usłyszysz efekt z pewnością nie będziesz żałował ani zł wydanej na ten cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 07:03

 

Wyświetl postUżytkownik nakamichi dnia 28 maj 2012 - 23:59 napisał

Cos mi sie widzi , ze z taką "logistyką " ten system nie szybko wyda sensowne dzwięki.

 

Nie prawda... Jak "zwykle" mylisz się Naka :wink2: ... Ten system już wydaje "Aaaa Uuuu" do księżyca.. :D z żalu, że właściciel sam nie wie co od niego chce...

 

Wyświetl postUżytkownik groH dnia 28 maj 2012 - 23:16 napisał

Opcja jest taka, że mogę kupić używane zwrotnice za 200zł. I zastanawiam się czy jest sens. Bo póki co nie mam 1kzł do wydania na zestrojenie auta i budowe zwrotnic od zera... A chciałbym, żeby coś w aucie grało.

 

Wyświetl postUżytkownik Adamu dnia 28 maj 2012 - 23:04 napisał

biednego/oszczędnego nie stać aby płacić dwa razy

 

Ja bym dodał raczej sformułowanie rozsądnego... Bardziej "politycznie" brzmi.. ;)

 

To są bardzo mądre słowa do Ciebie od kolegi Adama, wydasz 200-300 zł i okaże się ,że efekt mizerny, pieniądze pójdą w błoto, nie szkoda Ci?

Według mnie, spytaj lepiej chłopaków co zrobić aby nie uwalić głośników i odpalić je aby coś tam Ci zaczęło grać, i najzwyczajniej w świecie odłóż sobie na spokojnie to co potrzeba, na zestrojenie auta ze zwrotkami, zrobionymi pod Twoje auto i Twoje głośniki, a gdy usłyszysz efekt z pewnością nie będziesz żałował ani zł wydanej na ten cel.

 

Kolega ma na "pokładzie" wszystko co jest potrzebne do uruchomienia systemu , bez potrzeby wydatkowania nawet 1 grosza więcej .

Zwrotnica aktywna jest wyposażeniem tego modelu radia i nic nie stoi na przeszkodzie aby jej użyć , tylko czasami najprostsze rozwiązania zdaję się najtrudniejszymi do dostrzeżenia :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma na "pokładzie" wszystko co jest potrzebne do uruchomienia systemu , bez potrzeby wydatkowania nawet 1 grosza więcej .

Zwrotnica aktywna jest wyposażeniem tego modelu radia i nic nie stoi na przeszkodzie aby jej użyć , tylko czasami najprostsze rozwiązania zdaję się najtrudniejszymi do dostrzeżenia

kolega teraz kupuje h600 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden lubi słuchac muzy drugi lubi kupować klocki, lepiej niech wiec każdy robi to co lubi, nie każdemu musi grać muzyka w aucie.

bo nie chodzi jak widać o to aby grało tylko zeby było zajebiaszczym autem w niekończącym sie projekcie, nawet jesli jeszcze nie gra ale ma zaplanowane mieć przetworniki dobre i kondensatory elny lub sankeny.

 

a pierwsze pytanie dotyczyło tego czy piec uciągnie średniaka i twitera..

4 strony tekstu jak grohem o ścianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masakra ... moje głośniki nie mają prawa grać ! Co dopiero ma powiedzieć bidulek który LS'y 120 i szpilę F1 napędza Gienkiem DM a class który ma 15-20 W ! Przecież tam wogóle chyba z siebie dzwięku nie wydaję :)

 

Mk gustaw poważnie bardzo nie trafione jest twoje stwierdzenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawa teoria...

Szkoda, ze nie prawdziwa

 

Nie teoria tylko życie. Zapraszam do Piotrkowa. Podepniesz sobie tweetery i średniaki do 4x25W (4x50W) Gienka, później podepniesz średniaki i tweetery pod dwa kanały. Ciekawe czy będziesz się upierał nad swoją teorią? A może to wina wzmaka? Siakiś stary :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja napiszę tak - LS29neo w duecie z hajędowymi TB W2-780 z dwóch kanałów w/w Gienka nie grają tak fajnie/żywo jak przy zasileniu z osobnych kanałów. Ale - ja nie zmierzam w strone zawodów. Ma sie podobać mnie. Ma grać fajnie nie tylko przy przysłowiowym "plumkaniu". I teraz mnie pojedźcie, bo nie mam linii, hehe :) ja się jeszcze ucze, ale napewno nie wypowiadam się o czymś, co powiedział mi kumpel, który ma brata co czyta często forum Car Audio i wie wszystko o forumowych hitach.... Może i głupio, że wypowiedziałem się na temat B40, którego nie miałem...

Ale tak, jak napisałem wyżej - moją teorie moge potwierdzić w moim samochodzie, na moim sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wymyślaj teorii !!!! Bo teoria jest ogólna. Możesz przekazywać swoje spostrzeżenie - a nie tworzyć teorie.

U mnie woofer najlepiej gra pod m1 - a dostawał wcześniej np mono z xtanta, stereo z xtanta i dużo innych.

I co twoja teoria połamana ? nie śmigam na zawody, czasem głośno gram ...

 

Moc wzmaka nie jest wyznacznikiem jego kontroli.

Bo co posiada np M1 nie mając dużej mocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymyślam teorii. Wy sobie to ubzduraliście. Napisałem swoje spostrzeżenie:

 

To ja napiszę tak - LS29neo w duecie z hajędowymi TB W2-780 z dwóch kanałów w/w Gienka nie grają tak fajnie/żywo jak przy zasileniu z osobnych kanałów.

 

Ale spinka, pięknie, ide na świeże powietrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...